Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - barbarabee

Tényleg, ezt elfelejtettem.
Mit csinál a top1 kari az inspirátorral?
Ariellel mi újság?

Meggondolta a dolgot?
Jaja, jó nagy sörözés lehetett...
Ha vége a találkozónak, vki írhatna róla egy összefoglalót azok számára, akik nem tudtak menni...
Dátum: 2015.11.23. 17:25:07
Ohh, jó tudni.
Mondjuk akkor se fejlesztek olyat, ami nekem nem jó, de másnak rossz.
Aki ilyet fejleszt, az igazi életét is valószínűleg így éli, ami gáz...
Dátum: 2015.11.23. 13:42:25
Magadnak is ártasz a másodlagosokkal (pl. SZB), bármikor a klónoddal harcolsz, szétcsapja az állataidat...
Dátum: 2015.11.22. 15:28:01
A tulajdonságokat másolja (és ugyanúgy randomban adja neki, mint neked), 15 pp-n 1 állatot visz csak, az kb. olyan szintű, mint a tiéd.

Amivel te erősebb tudsz lenni:

Pajzs
Páncél
Szintednél magasabb fegyver
15 pp-n több állat
Turbózott harci szaki (pl. szívosság vagy krit. ütés)

30 pp-n bedob 10-ből 2-3-szor sokkal erősebb klónt, nem nagyon tudsz védekezni ellene...
Dátum: 2015.11.21. 17:31:20
Köszi, sajnos gondoltam
Dátum: 2015.11.21. 15:44:46
A csatlóssá válásnál a szint*3000 LE-t egyben kell rátolni az állatra vagy lehet részletekben is?
Dátum: 2015.11.21. 12:25:24
Köszi
Dátum: 2015.11.20. 19:49:33
Köszi
Dátum: 2015.11.20. 19:21:59
Egy évben átlagosan hány befizetési- költési akció van?

Változó, hogy mikor vannak, vagy minden évben ugyanakkor?

Hiába néztem át a fórumot, pontos választ nem találtam (lehet, hogy nincs is )
Szép!
Melyik világ?
Dátum: 2015.11.04. 12:50:25
Meg tudja vki saccolni (a régebbi világok tapasztalatai alapján), hogy kb. időben mikor lesz energiatégla V6-on?
Dátum: 2015.10.28. 22:01:49
Logikus, köszi!
Dátum: 2015.10.28. 21:01:51
Tömeg mértékegységeket ad meg. Mondjuk a súly és a tömeg mértékegysége közel azonos, ez persze nem mentesít senkit.
És a helyesírási hibák tömkelege gáz...
Azt honnan lehet tudni, hogy besorolás alatt áll egy kérdés?
Dátum: 2015.10.23. 16:39:47
Értem, és igaz. (mondom, még nem látom át annyira az egészet )

Viszont pl. a TF-en, ÖV-n az volt a jó, hogy aki akart játszani, az fizetett. Nem volt "fizetős"- "nem fizetős" vita...

Gondolom, azért nem azt a modellt követik már, mert úgy nem működne... (bár a wow meg hasonlók úgy működnek). Ha fizetsz, játszhatsz, és mindenki ugyanazzal az eséllyel játszik.

Én is látom, hogy magasabb szinten, ha maxon akarod tolni, kicsit sokat kell rá költeni, ez nem túl jó, nyilván sokat agyalnak Miklósék, hol legyen az a határvonal, amit még kifizetnek az emberek egy játékért, nem hiszem, hogy könnyű lenne ezt belőni.

A feleségem pl Bigfarmozik. Ő kb. 1-2e Ft-ot költ havonta. Ezzek 900. körül van a Toplistán.
A TOP akár 50-60!!!e FT-ot rákölt havonta, de bármennyit lehet...
Dátum: 2015.10.23. 15:41:36
Engedjetek meg egy -ebben a játékban- kezdő játékos véleményt.

Az én szintemen még nincs a VT-ben mytos feladat, egyszerűen azért, mert nem tartok ott. De vannak más dolgok, amiket meg kell csinálnom (ha akarom a végső jutalmat). Ha nem akarok pl. vadászni, vagy portyázni, mert egyik vagy másik a játékstílusom, az nem a játék hibája. A játék szerint mindent kell csinálni, színesen kell játszani. Ha én vmit nem akarok megcsinálni, dekizni kell, vagy kihagyom az egészet...
Ha vannak a szinted VT-jében mytohoz vagy csatlóshoz kapcsolódó dolgok, az azért van, mert azon a szinten vagy, ahol a játék megengedi, sőt elvárja (ahogy a környezetedtől is), hogy részt vegyél a mytozásban, csatlósozásban, mível ezek, mint minden fejlesztés, színesítik a játékot.
Hogy valaki ezekben nem vesz részt, azért a többiektől (akik részt vesznek) nem szabad elvenni a változatos játék lehetőségét. Ha vki úgy dönt, hogy vmiben nem vesz részt, vállalnia kell a következményeket (pl. 1-2 dologból kimarad) vagy nehezebb teljesíteni vagy zsebbe kell nyúlni.
Dátum: 2015.10.21. 14:29:11
V6-on nincs olyan szövi (még).
Így ET sincs (még).