Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - barbarabee

Dátum: 2016.03.02. 23:39:44
A Wow üzleti modellje mindenképp szimpatikusabb és igazságosabb, mint ez a pay to win modell (a Beho régebbi játékai is heti, illetve forduló díjasok voltak). Valószínűleg azért nem azt választották, mert kis létszámú országunk játékostáborát nehezen lehene bevonzani úgy, hogy itt fizetni kell, gyere játszani!
Itt ugyan taktikázni kell a pénzzel, de megvan az az előnye, ha épp nem tudsz befizetni 1-2 hónapig, attól még játszhatsz a játékkal, és nem is fogsz behozhatatlanul lemaradni.
Meg lehet próbálni a Blizzardnál (Wow) panaszkodni, hogy 5 évig fizettem a játékért, de most nincs rá keret, azért játszhatok? (mondjuk szerintem senki nem próbálta még, lehet úgy meglepődnek, hogy poénból meghosszabítják az előfizetést hitelbe)
Dátum: 2016.03.02. 20:25:37
Az event őskőköltsége pont olyan, mint a többi eventé, vagy akár az egész játéké. A pénzzel is taktikázni kell, mert ha minden szir-szart megveszel, vagy olyan úri hóbortjaid vannak, mint a templomi pálca vásárlás (ami hasznos cucc, de az ár/érték aránya elég rossz még akciósan is), akkor horribilis összeget el lehet szórni, de, ha csak a legszükségesebbeket veszed meg, akkor baráti(bb) mennyiség is elég, vagy ha betárazol platinából, akkor őskő nélkül is megoldható...
Dátum: 2016.03.02. 17:36:46
Gratulálok a marketing politikájukhoz. Biztos fogod ajánlani a haveroknak, ismerősöknek azt a tárhelyszolgáltatást, és te magad is befizetsz ezek után a prémium szolgáltatásukra...
Dátum: 2016.03.02. 17:08:14
Titkos a válasz, amit Tigrisnyúl kapott? Engem is érdekelne.
Most fizetek a játékért, de ha egyszer kihagyok egy pár hónapot, nem szeretnék belefutni egy bunkó válaszba.
Dátum: 2016.02.26. 18:35:24
Megadja.
Dátum: 2016.02.26. 18:34:19
Egyik szövitársamnak programhiba volt. Csak 29 volt az egyik szinten. Írt üsz-re, másnapra betettek neki plusz 1 pontos mezőt.
Dátum: 2016.02.26. 16:42:17
Páros szint 31, páratlan 30 pontos. Csak azt a szintet nézd végig alaposan, amelyiknél 1-gyel kevesebb pontod van, mint kéne.
Dátum: 2016.02.25. 23:29:37
Megmutatja, ha mellé állsz.
Dátum: 2016.02.21. 20:03:11
Nem gomba volt, hanem valami mammuttölgy...
Dátum: 2016.02.21. 12:12:28
Nem "netbank", hanem "netbank kártya". Olyan, mint a sima, csak mégsem. A pp-nál tudsz ezzel fizetni, de nem a pp-on keresztül.
A normál bankkártyáddal is tudsz így fizetni, de én azért kértem "netbank kártyát", mert én sem szeretem a normál bankkártya adataimat megadni. Ezen a kártyán meg csak annyi pént őrzök, ami épp az adott 1-2 hónapra kell a netes fizetésekhez...
Dátum: 2016.02.21. 10:54:29
Van bankkártyás fizetési mód. Pay pal-nál tudsz ilyen lehetőséggel élni. Én mondjuk kértem a banknál "internet bankkártyát" (asszem amúgy ingyenes, vagy nem egy nagy összeg), arra átrakok egy kis pénzt, és erről intézem a netes vásárlásokat.
Dátum: 2016.02.20. 20:53:04
Csatlakozom a napi mászkálós rutin bevezetéséért kampányolókhoz!
Dátum: 2016.02.19. 21:20:52
Az átlag 43 lépés helytálló. Nekem 39 a legkevesebb, 47 lépés a legtöbb.
Dátum: 2016.02.19. 18:02:39
V6-on vagyok, 1.3 körüli szorzóval, nem sokat nyerek és nem sokat vesztek, nem a magam nevében beszélek, hanem tényeket közöltem.
Amúgy, ahogy eddig az inspiráció nélküliek panaszkodtak, most az várható, hogy az inspirációsok teszik.
Mindig az panaszkodik, aki éppen rosszabbul jár, mi ebben a fura neked?
Dátum: 2016.02.19. 17:53:22
Valami megoldás pedig kellene a köv. VV-re, mert a max. eltárolható csp mindenkinek ugyanaz, de a kapott energia inspirációval fele, harmada, negyede a normálisnak. Egy V5-ön iduló karakter max. 220 csp-nyi energiát kap, illetve ennyit sem, mert induló karakternek nincs szelencéje sem, vadász italjai sem.
Ha már játszik egy ideje (4-szeres inspiráció), és megvette a duplázást, prémiumot, szelencét, meg van 100 itala, és 21 napra elosztva csinálja meg, akkor 1005 lépése van. Ez optimalizált mozgással is 22 szint.
Ha a köv. VV 22 szintnél több lesz, egy kb 1 éve játszó V5-ös jól betárazott karakter nem tudja 21 nap alatt sem megcsinálni, nemhogy 3 óra alatt.
Dátum: 2016.02.18. 15:04:04
Van rá igény, köszönjük!
Dátum: 2016.02.18. 14:55:43
Az inspiráció okozta eddigi előny (eventeknél) most megfordult és átesett a ló túloldalára. Így sem lesz igazságos. V5-ön mondjuk 4-szeres inspirációval negyedannyi energiát kapsz, mint egy inspiráció nélküli, így lehetetlen jó helyen végezni.. Ha a következő VV-nél dupla ennyi szint lesz, az elhúzhatja 1-2 nappal az eventet, de egy inspirációs induló energiája mindig kevesebb lesz. Ha meg túllövik a szintek számát, egy inspirációs, lehet, meg se tudja csinálni, mivel az eltárolható mennyiség mindenkinek ugyanaz.
Megoldás lehetne, hogy inspiráció arányosan több csp-t lehessen eltárolni (akár + szelence vásárlás lehetőséggel, hogy legyen kedve ezzel foglalkozni a JV-nek).
Dátum: 2016.02.15. 18:21:44
Ezekre a kérdésekre nem fogsz választ kapni, csak szerdán...
Dátum: 2016.02.15. 12:50:39
Világok között lehetne egy csomó interakciót csinálni, így megmaradna a szerverek szuverenitása, de mégis több izgalom, új kihívások, stb. lenne.
És nem csak a v1-2-t, hanem az összeset bele kéne vonni (nem hiszem, hogy ne lehetne közös épület bónusz rendszert összerakni egy bajnokira, meg egyéb eseményre a v5-6 és a v1-2-3 között)
Dátum: 2016.02.15. 12:46:08
Ez nem vadászat lesz, csak egy esemény, aminek az erőforrása csp. Valószínűleg nem jár külön tp az átváltáskor, tp a csaták után jár, az SZB többszöröse, gondolom így jön ki az, hogy kb. meglegyen x csp-ért annyi tp, mintha elvadásztad volna az x csp-t. És valószínűleg több LE, kincs, jutalom jár érte, mint a vadászatért, mivel, lehet ezt is csak bizonyos szint fölött lehet befejezni (mint a BU-t), akkor pedig többet kell adjon a végső jutalom nélkül is, mint a sima vadászat.