Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - barbarabee

Dátum: 2017.06.26. 14:06:32
Pont ugyanazt mondjuk. Te nem tiltod meg, hogy kevesebbet üssenek (ami jogos, hisz akkor elveszed a játékot tőlük), más szöviben meg megtiltják. Vagy legalábbis megbeszélik, hogy ez az út a sikerhez, máshogy nem megy. Ha nálatok ezt nem lehet betarta(t)ni, akkor nem lesz esélyetek olyan szövi ellen, ahol ez működik.
Abban pedig (részben) igazad van, hogy nagy szövi sok taggal több szervezéssel, több problémával, de néha több örömmel is jár. Én max. 15 főnek írtam taktikát, most 8-10-en vagyunk. Könnyebb a szervezés így, de ha pl. 1-2 tag eltűnik hétvégére, máris örülnék, ha többen lennénk, mert akkor lenne ki leüsse a nagyobb pp mennyiséget.

Nem könnyű, és nem is igazságos az egész, pláne nem éri meg a díjazása, de mégis csináljuk sokat. Miért? Mert jól esik gondolkodni, és így győzni másokkal szemben. Miért olyan érthetetlen ez? Hisz magát a játékot se díjazásért játsszuk? Pénz jár érte? Egy lóf@szt, csak viszi a pénzt, meg az időt. Csak és kizárólag szórakozásból, és a dicsőség érzéséért jatsszunk, jó érzés egy jó társaságban lenni, és jó érzés valakinél jobbnak lenni a játék bármely területén akár egyéniben, akár csapatban.
Dátum: 2017.06.26. 13:26:30
Megteheted, hogy 1. nap csak 10-et ütsz összesen. Mert a két kis szövi így csinálja, tehát beáldozza a tókeneket. Neked ez nem felel meg, hisz te a játék egészét játszod, nem akarod háttérbe szorítani a szövid karaktereit.

Az ütésszám menedzsment fontos része a taktikának. Ha mindenkinek kötelező lenne ugyanannyit ütni, akkor jobb csapatok között nem is a taktika számítana, hanem a random, ki érzi meg jobban, hová fog támadni az ellen.

Anno V6-on is jött 1-2 trollkodós csapat, az egyik ellen föl is lett szólalva fórumon. 1, azaz 1-szer tudtak megszívatni minket, következőre már nem, pedig nem engedtük el a tókeneket, csak kicsit visszafogtuk az ütésszámot az elején. Azóta is ezt tesszük, mert ha nem így játszunk, nem tudunk nyerni, sőt még dobogón sem vagyunk.
Dátum: 2017.06.24. 17:20:14
A V5/6 inspiráció a boltba nagyon jó lenne, de tényleg csak úgy, ha mindenre hatna. Hisz az alap inspiráció is mindenre hat. Miklós reakciója az volt erre a kérésre, hogy berakhatjuk, de csak olyat, mint V1-re, hisz az inspiráció sosem hatott, csak csp-re, így működik és kész. Ez ok, de a itt a V5/6-ról beszélünk, ahol meg mások a szabályok, tehát ott hathat másra is. Hátránya senkinek nem lenne belőle, viszont sok játékosnak adhat új motivációt, és még ebben az szb-s inspirált-nem inspirált problémában is segít.
Dátum: 2017.06.24. 00:30:50
Rowina által javasolt portyázáshoz bevezetendő "klón elleni támadás" gombot tartom a legjobb ötletnek.


Ez nekem is tetszik, könnyen megvalósítható, nem rondít bele senki játékába, egy adag régóta fennálló problémát megold, első lépésnek tökéletes...
Dátum: 2017.06.22. 17:19:57
Turul, már beszéltünk Miklóssal, nem lesz ütéskorlát, nyugodj meg. Nem akart senki ütéskorlátot. Egész mást akartunk, ha meglehet oldani bármilyen nerf nélkül, akkor majd egyszer megoldják, ha nem, nem. Még egyszer leírom, ütés korlátozást, tehát, hogy ne lehessen akár az összes pp-t elütni, senki nem akar, mert nem jó, hülyeség, így természetesen nem is lesz.
Jár a kreálásért majd valami jutalom, csak még kitalálják, hogy mi.
Az szb-s korlát természetesen hülyeség, nem ezt kértem. A probléma, amit felvetettem, hogy egy 3-as inspirációval rendelkező kari utolsó napokban sokkal többet tud űtni és ezzel mozgatni a %-kat, mint egy régebbi. Erre lenne legalább félmegoldás az amúgy az élenjárókhoz való felzárkozást segítő kisebb inspirátor V5/6-ra (csp, pp, tk). Ütéskorlátozást senki nem kért.
Dátum: 2017.06.17. 20:16:07
Felemelkedik csatlóssá ugyanugy, mint egy sima állat. Raksz rá fétist (lesz majd új fétis vagy vmi tárgy, amivel átrakhatod erre a fétist), és csatlós lesz. És pluszban viszi a mytokronitos képességét.
Dátum: 2017.04.15. 14:41:42
Ha nem akarsz lélekkutat kisütni, akkor csak gyűlik feleslegesen.
Dátum: 2017.04.07. 20:21:25
Szürke és kheszon jöhetne többünknek. De a kheszonos ne 10k 80 őskőért, az nem akciós, ilyenkor az aranylélekfókusz is 8 őskő, így az az akció, ha olyan, mint az előzőek, azaz 100k (de szép is volt) vagy legalább a múltkori 40k.
Dátum: 2017.03.30. 18:33:15
tehát minden tárgytípusnál 4 tárgyból 1-nél


Ez azt jelenti, hogy minden tárgytipuisnál (fegyver/vari/pjzs/páncél), 4 tárgyból 1. Tehát pl. páncélnál a 67, 71, 75, 79-es 4 tárgyból az egyik kerül 2-vel többe. Itt a 67-es.
Valószínű, hogy nem egyszerre akarják a fókusz ugrást, így nem ugyanebben a körben nő meg a fegyver/vari/pajzs ár, hanem minden 4-es körben az egyik tárgy nő, a köv. 4-es körben a másik.
Teháh ha 65. szinttől nézve: 17-17-18-17, akkor 69.-től valószínűleg ez lesz: 18-18-19-19, aztán 20-19-20-20, aztán 21-21-21-21, és így tovább.
Dátum: 2017.03.21. 17:52:34
Ez engem is érdekelne, majd légysz írd meg, mit válaszoltak az ÜSZ-ról, nekem is kb. 6 hét a 65. szint.
Dátum: 2017.03.17. 00:16:41
Ha szintet lépsz, pirosan világít a "Feladatok" makró, hogy még véletlenül se felejts el rákattintani.
Dátum: 2017.02.27. 22:00:00
Ez jó
Dátum: 2017.02.15. 18:53:57
Abszólút igazad van a témában, abban viszont nincs, hogy a pénzt itt ki lehet váltani idővel. Pont, hogy nem. Sok, más, nagyobb játékban ki lehet váltani a lóvét idővel, hisz pl. a Blizzardnak pont belefér párezer ingyen játékos a pár százezer/millió fizetős mellé. Itt kb. 1500 játékos van, amiből max. 3-400 fizet, ez a cég nem engedheti meg ezt.
Ha lehetne óránként 5 őskövet keresni itt valami játékon belüli olyan tevékenységgel, ami nem szórakozás, hanem kulimunka, biztos vagyok benne, hogy a 3-400 fizető játékos fele ott görnyedne napi 2-3-4 órát a gép fölött a napi őskövet megkeresve, pedig ez kb. 70 Ft-os órabért jelent. Mégis az ember úgy érzi, jobb ingyen játszani, mint 3-4-5 ezer forintért havonta. A játék viszont így lehúzhatná a rolót.
Dátum: 2017.02.14. 20:30:09
Általában 5-ször van befizetési akció (plusz a 2 élő találkozó): Valentin nap, Húsvét, Nyári akció, VU szülinap (szeptember), Karácsony.
De csak 4-nél van költési akció is, a Valentin napinál pont nincs. Legközelebbi Húsvét/tavaszi vásár körül lesz (elvileg).
Dátum: 2017.02.14. 11:27:00
Nekem megy a 140 V6-on. Bár nem könnyen. Meg kellett venni ezt a 20-at, a napi csomagokat, és majdnem minden feladatot meg kell csinálni. (a zabáltatós 56-os szinten nem lehet, meg a fogj el 1 állatot kihagytam). A többi kell hozzá.
Dátum: 2017.02.10. 18:59:51
Mesterkő nekem sem kell.
Dátum: 2017.02.02. 23:34:51
60.
Dátum: 2017.01.27. 17:31:22
Én kisebb kari vagyok (V6). Másfél éve gyűjtöm az aranydukátot, és gondolkodom, mire költsem. Kb. 1 hónapja vettem meg az aranytallért a szokásás, borsos áron (emiatt pl. még jó ideig nem lesz szívó övem, meg a többi, ami még kell).

Nem vagyok irígy, de ha két hét múlva kijön harmad áron, lesz (még) egy anyázó - amúgy fizető - játékosotok.

Vagy adódjon össze a kettő vagy legyen előfeltétele az újnak a régi (esetleg több %-ot adjon az új, mint a terv)