Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - barbarabee

Dátum: 2018.09.22. 14:37:15
ÜSZ
Dátum: 2018.09.22. 14:12:26
150 őskő vs. 250 platina. Én rányomtam a platinára, hátha ez is szülinapi akció része.
Dátum: 2018.09.21. 12:31:19
Hétfő dél körül érkezik be a lóvé hozzájuk, így a kedd a tuti, onnantól 30 nap. De ha csak délután lépsz be hétfőn, és már jóváírták, lehet már hétfőn is jár a kavics.
Dátum: 2018.09.06. 17:14:28
Ez is lett a kérés, hogy a befizetésnél lehessen átadni őskövet valamilyen módon (azt senki nem kérte, hogy akármit is lehessen átadni csak úgy karalterek között), így a te megoldásod pont jó lesz (amúgy nem biztos, hogy jó irány, ha a játékosoknak kell helyetted maradásra bírni a haverokat, akár úgy is, hogy pénzzel támogatják őket, kicsit abszurdnak látom ezt).

Egész egyszerűen a játék érezhetően halad az elmúlás felé, hisz nem tudtok fejlesztéssel lépést tartani az élen járok igényeinek kielégítésére, az újabbak illetve az alacsonyabb szinten lévőknek meg egész egyszerűen horror pénzt kell(ene) beleölni a játékba a harcoló csatlósok felszerelése miatt.
V1-en 250-es szinten (inspirátorral pláne) biztos elég sok kheszon gyűlik a felszereléshez, alacsonyabb szinten (pl. V6) nem. Akkor legalább kellett volna karakter szintben korlátozni, hogy hány harcoló csatlósod lehet (pl. a 6. csak 250-es szint fölött), és mire oda ér a karakter, már van elég kheszon, nem kell az egészet őskőből fedezni.

Ha több játékos a cél (vagy legalább a maradék megtartása), akkor olcsósítani kell a játékot, nem drágítani, hisz ez egy spirál lesz (drágább a játék, mert sokan abbahagyják - abbahagyom a játékot, mert egyre drágább).

Amit mindenképp biztosítani kell, az a lehetőség, hogy a nem vagy alig fizető játékosok is tudjanak maradni. Hiába nem fizetnek, a jelenlétükkel tartják fent a játékot. Ha csak a nagy befizetőkre támaszkodtok, az nagy baj, mert 50 emberrel meghal a játék még akkor is, ha az egészet összeolvasztjátok 1 szerverre.

Amúgy a TK nerffel egyetértek, nem is használom azt a módot őskő szerzésre, ha kell őskő, befizetek. De a havi 50-60 őskő megszerzésének a lehetőségét a free játékosoknak valamilyen módon meg kell teremtenetek, és nem olyan áron, hogy ezzel lenullázzátok a karakterüket. Hisz így is gyengébb a karakterük jóval, de prémium nélkül már nekik sincs élvezet a játékban. Lehet az első pár évben volt, de egy 9. évét taposó játékban ezt az alapfunkciót már ingyen kéne adni (hátha maradnak és ez ösztönzi őket mások meghívására, ami akár plusz bevételt is termelhet).

Az új játékoddal is kb. ezek a játékosok fognak játszani. Nem biztos, hogy ha most a hobbijátékosok alól kihúzod a talajt, a régieknek meg nagyon megdrágítod, akkor hosszú távon jól jársz. De persze nem látom át a számokat, lehet ez így működik, de miért ne működjön jobban?
Dátum: 2018.08.04. 02:48:21
Nincs oka, egyszerűen ezen a világon ez a szabály.
Dátum: 2018.07.25. 09:07:28
Egyetértek, 11. helyezett lettem, kicsit bosszantó
Dátum: 2018.07.24. 14:52:27
Az aranyat meg izzónak
Dátum: 2018.07.23. 15:44:18
V1-en a legjobbak a lehetőségek segítség kérés szempontjából. Persze ott is 1-2. nap el kell jutni ameddig tudsz, mert a napi 3 segítség nem olyan sok.

V6-on , ha nem jutsz el magadtól 100-ig, akkor nem lesz meg. Kb. 140-es szinttől már elmész a fétisig, én (112-es szint) 90-nél járok (1 segítséget kértem eddig), de 80-tól szopó az egész...
Dátum: 2018.07.23. 15:40:11
Direkt van így, hogy kicsit kelljen kombinálni, külső fórumot olvasgatni, (jó)párszor elvérezni.
Dátum: 2018.07.20. 14:00:59
112-es szint V6, 85. Szintnél 3* visszapattanás. Legfrissebb cuccokkal, beöltözve, ahogy kell. Amit mások írtak, nálam is igaz, egyszerűen nem találja el, se vari, se ütés (1 találat 7-ből). Pedig szintemhez képest nagyon magas a támadás-iq-m.
Dátum: 2018.07.20. 12:47:59
Ebben a topikban. Az 1. Oldalon írja Miklós.
Dátum: 2018.06.25. 15:11:38
Beépíted LE-ből legalább az építési átlag felét.

Az építési átlag fel van tüntetve, általában jól látható helyen. Annak kell minimum a fele. Amíg kevesebb, mint a fele van beépítve, addig látod zárójelben az építéseddel megfelelő arányos részt).
Dátum: 2018.06.22. 15:06:43
Pont így van, a fő baj nem is az, hogy elhúzódik, hisz az is egy lehetőség a csp költésre, akinek megéri, megéri, akinek nem, nem. De az ideiglenes jutalmak nincsenek, amíg élnek a szörnyek. És azok azért kellenének...
Dátum: 2018.06.21. 21:28:38
Ne siettesd az elmúlást. Én egész évben ütném...
Olyan vadászat, amivel fejlődnek az állatok, amin lehet küldit csinálni. Bár csak 400 (600) győzelemig ad ezen felül tápot, még mindig jobb, mint vadászni. Ha már nincs vermed, és haladni akarsz, akkor ez jó módja a csp elköltésének.
Az erősségük csak az legelején lehet fájó, 110-es szinten pl. ÉP vesztés nélkül lehet tolni. Ha elfogy a VP, az se számít, anélkül is le lehet verni könnyedén.
Dátum: 2018.06.17. 19:35:43
Nekem is volt már, azóta egyesével kattintgatok...
Nagyon jó az összefoglaló, köszönjük
Lehet kérni egy összefoglalót a fórumról azok számára, akik nem tudtak menni?
Szép
Dátum: 2018.06.03. 14:52:10
Sehogy.

Amikor megcsinálod, akkor a te aktuális szinted, tulajdonságaid, felszerelésed, állataid alapján számolja ki a gép a szörny értékeit.
Annyi beleszólásod van, hogy megadhatsz 4 tult vagy szakit (egyértelműen fölajánlja, nem kell keresgélned), amire extra %-ot kap a szörnyed.

Később, ha már léptél egy jó pár szintet, kis költséggel elengedheted, és újat csinálhatsz helyette (már a magasabb szint, tul, szaki, felszerelés) értékeket kapja meg.
Dátum: 2018.05.19. 14:52:51
Szerintem az a baja a csávókámnak, hogy nem kezdődik valamelyik miniesemény egyből, ahogy ez végződött, nem az átvehető jutalmakon agonizál. De ez csak egy tipp, többszöri olvasásra sem értem, mi a gondja.

Meg ilyen stílusra azért nehéz szépen reagálni...