Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Toto79

Oldal: 1
Dátum: 2011.06.22. 07:59:25
Miről nevezetes a Holt-tenger?

sárga a víz színe
itt van a világ legmélyebb pontja
magas a só koncentrációja
nem él meg benne semmilyen állat

Gyakorlatilag a sárga vízen kívül mind igaz...
Dátum: 2009.07.05. 22:46:14
Idézet: NeonFlux - 2009.07.05. 22:19:21
hogy lehet az, hogy 56K+ zsákmány mellett 44k-t zsákmányoltunk a szövitől akit legyőztünk???

Ha nem lett volna + zsákmány lemegyünk minuszba vagy mi?O.o


Röhej az egész az fix. Kicsit el van cseszve ez a dolog...
Kár volt betolnom azt a sok őskövet. Pfff
Dátum: 2009.03.25. 20:08:09
Nekem egész nap ezt csinálta. Örültem ha belépek és az égető problémákat elintézem. Reggel kaptam egy prémiumlejárati figyelmeztetést, hogy egy napon belül lejár, most este hosszabítani szerettem volna (hátha addigra rendeződik ez a kimaradás), de már elkéstem... odalett 100 CSP és 50 PP.
Azért ez a rendszer is elég kiszámíthatalan, hogy egy napon belül lejár. Egyszer lesz olyan is, hogy megkapom ezt az üzit, és a következő pillanatban már le is járt? Az is 1 napon belül lenne...Nem ezért támogatja az ember a játékot...
Dátum: 2009.03.24. 14:41:38
Hány évente van Miniszterelnök választás?

5
4
3
6

Nem tudom kell-e magyarázni. Nincs Miniszterelnök választás Magyarországon. (Országgyűlési képviselőválasztás-->legnagyobb frakció, vagy amelyik a többséget tudja biztosítani a parlamentben jelölheti a miniszterelnököt, ha felkéri a köztársasági elnök. Lásd Boros Péter, vagy Gyurcsány ferenc első ciklusa: választások nélkül lettek miniszterelnökök...)

Hogy hívják a kislányt az Óz, a nagy varázsló című regényben?

Felicity King
Alice
Dorka
Momo

Na most ezt nem tudom, hogy törlendő-e, de szerintem Dorothy-nak hívják (lenne valami elvetemült műfordítás? )
Dátum: 2009.02.06. 21:39:58
Idén milyen napra esik Szilveszter?
Szerda
Vasárnap
Csütörtök
Kedd


Szerintem nem kell indokolni miért törlendő.
Oldal: 1