Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - hpityu

Oldal: 123
Dátum: 2016.12.14. 20:39:47
A dec. 15. nem stimmel vagy a hétfő a szövegben?
Dátum: 2016.09.21. 14:33:54
Köszi, nem tudtam, bocsi ha vaklármát okoztam valakinél!
Dátum: 2016.09.21. 13:16:27
Úgy nézem, hogy a vermes csaták duplán számolódnak a küldikben. Kritikus, és állatléptetős szinte 100%-ék... lehet a többivel is gond van!

Mód: Kábítást is duplán számolja nekem...
Dátum: 2016.09.18. 17:48:58
"A csatlósok evolúciójuk után fétis szintjüktől függetlenül fejlődhetnek, de maximum 250. szintig növekednek az általuk nyújtott bónuszok! "

Ez a csatlós direkt TÖ növelésére is vonatkozik vagy csak a fétis által adott bónuszra?
Dátum: 2016.09.08. 15:42:53
A TP-t megkapja a játékos is meg a csatlós is ezek szerint? Azt hittem, csak a csatlós...
Dátum: 2016.08.12. 11:07:35
Azt hiszem az előbb rossz topicba írtam.

Szóval kevés a támadható ellenfél, várható még hogy bekerülnek plusz kristály tagok? 4 ellenfelem volt V3-on 86-os szintűként.
Dátum: 2016.08.12. 11:00:54
Nagyon kevés az esemény során támadható ellenfél. Várható még esetleg több kristálytag?
Dátum: 2016.08.09. 09:15:51
Mi lenne, ha úgy közelítenénk meg, hogy milyen erőforrásért forgatsz. Ha igyen, akkor esnek a mostani dolgok (a nagy elavult X LE Y TP tételeket itt is lehetne aktuálizálni). Ha pedig ősköért forgatsz, akkor akár egy teljesen új tétellistából esnének a jutalmak. Egy két dolgog talán ebben is maradhatna csak felturbózott változatban. Pl. gyógyital: ősköves verzió, és abból is az amit a turbóddal maxium meg tudsz vásárolni. Nem tudom, hogy lenne-e értelme a sorsjegyes forgatásért járó jutalmakat egy harmadik csomagra bontani... lehet az inkább megegyezhetne az őskőért való forgatás jutalmaival.

- mini események során eshetne az adott esemény bizbasza (napkristály, szőlő, stb.) - szerintem már írták
- nagy eseményeknél szintén - Xénó kitindarab, horda trófea, stb.
- időszakos bónuszt adó új tárgyak, mondjuk 1 hétig az állataid 10%-kal több TP-t kapnak csaták után, 1 hétig +5% LE küldetések teljesítéséért
Dátum: 2016.07.29. 19:06:55
100 láda:

A következő tárgyak(at) találtad: 5 Energiakoncentrátum, 2 aranydukát, 13 szubplazma, 14 mytokronit csomag, 12 kiégett őskő, 9 energiatégla, 7 Lélekgyémánt csomagocska, 9 Fehér kristályital, 2 Isteni ital, 3 A vadászat itala, 4 Platina, 2 Csatlóskristály, 2 hűségszilánk, 8 sisakszilánk, Horda trófea, templomkristály, 4 Relikviaforgács, Kisebb portyázás itala, Kisebb térkapu stimulátor
Dátum: 2016.07.28. 07:12:21
A SZB-ban, ha valaki egy körben 50-szer csatázik, akkor kapjon eggyel több bajnoki tokent, ha 100-nál is többször, akkor hárommal és végső szinten ha több mint 200-szor, akkor kapjon dupla tokent. Amennyiben valakinek már legalább 30 szövetségi medálja van, akkor az utolsó szint nem használható, ha 40 medája van, akkor már a második sem, 50 medálnál pedig nem kaphat pluszt. Lehetne akár AF-képességhez is kötni. Ezzel lehetőség nyílna kicsit felzárkózni a később kezdőknek szövetségi medálok számára azokra, akiknek jóval több szövetségi medája van. Persze nem ingyen, mert így több erőforást kell beáldozni. Illetve szerintem a régi motorosoknak nem fog teljesen elfogyni az előnye, mert egy idő után mindenki korlátozva lesz.

Mód: helyesírás
Dátum: 2016.06.08. 15:38:31
Szerintem a karakter szintje alapján: http://vegzetur.wikidot.com/a-bolygo-ura
Dátum: 2016.06.07. 14:51:35
Az normális, hogy a szövetségi bajnokság során egy "elfajzott" ellenfél épp pihen?
A befizetési csomag csak azoknak fog járni akik ott személyesen fizetnek be, vagy ugyanúgy járni fog utalás után is, mint más befizetési akciók során?
Dátum: 2016.04.26. 06:25:14
Köszönöm!
Dátum: 2016.04.25. 20:01:40
Meddig tart pontosan az esemény?
Dátum: 2016.04.04. 10:06:23
A VU matekjához nem értek, ezért szándékosan nem írtam fejlesztési költségeket. Inkább csak az alapötlet a lényeg. Visszatérő játékos vagyok 3 inkább 4 év maradt ki. Ha menet közben már voltak hasonló ötletek, akkor elnézést kérek az ötletgazdától, nem szándékos ötletlopásról van szó.

1) A trükkös (X AF pont): Rutinos végzetúrnőnek, végzetúrnak számítasz már. Bizonyos képességeidet nem csupán mesterien használod, de egyes esetekben már ravasz is tudsz lenni. Új képességek: Barter (AF képesség), Templomjáró (Szakértelem), Kalandkerülő (AF képesség)

Esetleg a képességnek lehet több szintje, és az új képességek megtanulásához mindig 1-1 plusz szint kellene.

2) Barter (X AF pont, Y szint). Minden egyes szintje után megnevezhetsz egy tárgyat, amelyet a lélekkufár 5-1 arányban becserél neked Platinára/LGY-re.

Az lenne a lényege, hogy el lehessen cserélni a számunkra haszontalan csak gyülemlő tárgyakat (ez ugye mindenkinek más-más lehet, ezért választható) valami használhatóra. Ha a platina vagy LGY nem vállalható, akkor legyen a helyükön olyan, ami igen. Y tárgyat lehet beállítani attól függően hányas szintű a képesség, az egyes szinteknek lehet egyre nagyobb AF pont költsége, maximum 4-5 szintre gondoltam. Variálni nem lehet, amit egyszer beállítunk az örök érvényű.

3) Barter bérlet (Relikvia, X őskő és esetleg Y LGY): A fenti képességhez egy relikvia melynek hatására a tárgyakat nem 5-1 hanem 4-1 arányban tudod cserélni. Azért írtam őskövesre, hogy a Behónak is legyen belőle kis bevétele.

4) Templomjáró: A szakértelem minden szintje után 2 órával csökken a rituálé teljesítési ideje. A maximális hatást 84. szinten éri el, amikor is 1 héttel kevesebb idő szükséges a rituálé végrehajtására. A szakértelem nem turbózható.

5) Kalandkerülő (X AF pont, 7 szint): Első szinten 7 naponta egy nem epikus kalandot megoldhatsz úgy, hogy nem kell teljesítened a próbákat (teljesítettnek jelölheted). Nem kell csatázni (nem jár LE, TP a csata után), nem kell erőforrást áldozni sem. A további szintek 1-1 nappal csökkentik a napok számát. Legmagasabb szinten naponta megoldhatsz így egy kalandot.
Dátum: 2016.03.09. 20:44:44
Most, hogy vége, azért megkérdezem, miért nem került be az esemény az egyéb menüpontba? Ott még mindig a Hordák harca található meg.

Egyébként összességében tetszett! Ha megvalósítjátok a fenti javításokat, módosításokat jó esemény lesz ez.
Dátum: 2016.02.09. 21:59:10
2016. Feb. 04. 16:22hpityu
Hello!

Lesz befizetési akció a farsangi mini esemény alatt?

Köszi!
Pityu
2016. Feb. 05. 10:32István
Szia.

Nem lesz.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2016.02.03. 13:30:26
Hello!

Befizetési akció lesz esetleg?
Oldal: 123