Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DuskGuard

Oldal: 1
Dátum: 2016.05.07. 15:58:37
Szép napot!

Nem mondok újdonságot szerintem. De azért összefoglalnék egy javaslatot.
Mi lenne ha a Beholder úgymond kiírna egy pályázatot, hogy milyen fejlesztéseket szeretnének látni a játékosok.
Ezeket a javaslatokat összegyüjtenék. Majd egy kérdőív formájában közkincsé tennék. És ami eléri a 70%-os igent. Az a jövöben a játékba is kerülne.
Na de, hogy ne legyen minden a fejlesztők nyakába sózva. Önkéntesek (továbbiakban csapat) is megoldhatnák ezt a részt.

Én annó kalandmester voltam asztali szerepjátékokban. És úgy gondolom vannak itt mások is akiknek van némi tapasztalatuk ebben. Tehát nem tekinthetőek újoncnak a fantasy világában. Biztos lenne pár olyan ember aki azt mondja rááldoz valamennyi szabadidőt naponta, hogy pár ötletet formába öntsön.

Tehát a játékosoknak nem is kellene előrukkolni komplett tervezetekkel. Írnak egy vázlatot. És ha ez tetszik a többségnek a csapat feladata lenne ezt "beágyazni" a játékba. Ha ezzel megvannak. Elküldik a kész terveket a Beholdernek. Ott vagy változtanak, vagy visszadobják vagy pedig rábólintanak a dologra. És talán még egy-két programozó is akadna akik már teljesen beilleszthető formába tudnák tenni a dolgot. Így csak Patch-elni kéne a játékot.

Úgy gondolom ezzel mindenki nyerne.

A játékosok mert:
-Beleszólnának a fejlesztésbe.
-Olyan dolgokat kapnának amiket szeretnének látni.
-Látnák, hogy fejlődik a játék és nem unnák el.

A Beholder mert:
-Mert nem vesztenének játékosokat.
-Adott esetben még növekedne is a játékoslétszám. (mert a jó játékok vonzák a játékosokat)
-Nem rajtuk lenne a teher a fejlesztésekkel kapcsolatban.

Végszóként nekem is lenne pár fejlesztési javaslatom ami a játékosok közötti interakciót segítené elő. Így érdekesebbé tenné a játékot. De fórumot olvasgatva nagyon lassan haladnak a dolgok, már ha haladnak. (gondolom én nem sok ember fejleszti a játékot és nekik is megvannak a maguk gondjai)
Így nem koptatom feleslegesen a billentyűzetemet.
Oldal: 1