Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blozbang

Idézet: Csepigyozo - 2009.03.20. 21:37:12
Hol található a Tádsz Mahal?


Ennyi.
Ja, és nem "mért", hanem miért!
Egyéb kérdés?
Edit:
Ha már itt tartunk:
Lehetséges, hogy
javíttásra
??????????????????
Na, végeztem!
Dátum: 2009.03.20. 21:40:36
Ehm, izé:
Soha nem támadtál lefele?
Ha találtál valakit, akitől elhoztál tegyük fel 1000 LE-t, nem néztél vissza rá másnap?
Ha akkor nem hoztál tőle semmit, nem vártad ki a 8 órát, hogy "na, talán most?"
Ugye kínzókamrába sem viszed el ua. embert mindennap? Had fejlődjön szegényke címszóval?
Morális kérdést csinálsz abból, hogy egy szövetségi háborúban üss-e nálad gyengébbet?

Ha sokan arra is *sznak (pardon), hogy levédjék/elköltsék az egész napi bevételüket, akkor abból én nem csinálok morális kérdést, hogy vissza-vissza nézzek rá alkalomadtán. És még soha, senki nem írt nekem, hogy ugyan, hagyjam már békén!
Érdekes, nekem is voltak olyan pácienseim, 4-5 szinttel magasabbról jöttek és vittek 500-1000 lét. Aztán vissza-visszanéztek, úgymond "farmolgattak". És valahogy mind megértette, (vagy szóból, vagy pár vesztett csata után) hogy abban a csatában szerencséje volt, mert véletlenül turbózott kereskedelemmel védekeztem, vagy elszállt a netem, stb...
Egy szó, mint száz: azért, mert valakit állandóan leütnek, lerabolnak, lefarmolnak, stb...nem hiszem, hogy a játék rendszerét kéne hibáztatni, hanem először fel kellene mérni a lehetőségeket, szabályokat.

Na, a végszó nem lett olyan "ütős", mint akartam, de remélem, a lényeget sikerült átadnom.
Dátum: 2009.03.20. 21:12:31
Kémleld csak ki azt a karaktert (ha teheted) és sasold meg a védekezését, szövi bónuszát. Aztán, pihent-e? Milyen és mekkora állata van? Mekkora a te erőd, az ő elnyelése, stb,stb...
Egyszóval, összejöhet simán.

Edit: hibajavítás
Dátum: 2009.03.20. 20:10:31
1; Gyűjtsd őket nyugodtan. Előbb-utóbb úgyis ellopják mindet. Aztán le van a gond róla.
2; Ha belépsz egy szövibe, tudsz belőle energiakristályosítót építeni, aminek hála még több kiégett őskövet kapsz, amit vagy visszaforgatsz, vagy elrabolnak. Innentől 1 és 2 pont végtelen ciklusban ismétlődik.

Edit: Megint megelőztek. Hiába no, ha lassú gépelés lassú nettel párosul...
Dátum: 2009.03.20. 18:19:26
Na tessék, menjen el az ember vadászni 20 percig!
Mind a 4 kérdés még értékelés alatt van, íme a döntésim és indoklásom:

Ki írta a Mátyás anyja c. verset?
Arany János
József Attila
Ady Endre
Bábi Tibor

A kérdés jó, de helyesírással visszadobtam. Írjuk már ki, hogy című!

Mikor születet,Winter Ernö,hires fizikus?
1899
1900
1898
1897

Ilyen helyesírás és ekkora "szórás" után nem volt szívem újra táblát osztani a kérdés feltevőjének. Lexikálisra nyomtam.

Melyik az irigység színe?
sárga
zöld *
vörös
világoskék

"Szerepelt már"-t nyomtam, míg ki nem derült, hogy a kérdező szerint mi a helyes. Most vagy kapkodott, vagy pedig a saját kérdésére sem tudja a választ?
Ha igen, akkor javítható. Ha nem, akkor eltiltható?

Meddig tart 1 focimeccs(rendes játékidö)?
90 perc
2x60 perc
2x40 perc
120 perc

Sokat gondolkodtam. Aztán helyesírás lett belőle (1 kiírható egyként, idő).
Dátum: 2009.03.20. 17:58:48
Hát ez LOL:

Ilyenek lehetnek a Punkok.
Realisták
Anarchisták,Kommunisták
Fasiszták
Politikusok

Igen, a punkok már csak ilyenek. Sőt, van aki mind az 5 egyben!
Ja, mellesleg van pár punk banda, akiknek szeretem a zenéjét. A kérdés (na jó, felsorolás) írójának hála most azt is megtudtam, hogy anarchista-kommunista hajlamaim vannak! Végre valami, amivel színesíthetem az önéletrajzom!
Dátum: 2009.03.20. 17:46:00
10-kor sajnos pont szerver leállás volt, ez a rendelést is stoppolta (gondolom)

1; Ha megvan még a kimenő üzeneted, akkor ellenőrízd le az sms-t, amit küldtél. Minden karakter (név, kötőjelek, stb) jól lett beírva? Ha egy régi üzenetet küldtél el újra (én azt szoktam, nem kell ismét bepötyögni), akkor arra vigyázz, hogy 9 ill. 30 kő rendelése esetén a telefonszám különbözik!

2; Kaptál válasz sms-t? Ez nálam azonnal megérkezik, annyit írnak benne, hogy "őskövek jóváírva"
És valóban, ilyenkor már meg is kapta a karakterem az őskövet.

Ha ez megvan, és mindent jól csináltál, akkor vedd fel a kapcsolatot egy adminnal, ő valószínűleg el fog kérni pár adatot, ami alapján beazonosítanak téged és a befizetésedet. (világ, karakternév, telefonszám, ilyesmi)

Edit:
Triviális kérdés, de volt elég pénzed a telefonon? A befizetés árát levonták?
Dátum: 2009.03.20. 16:47:41
Mit jelent a bluetooth?
kék ég
kékfog
vezetéknélkül
határtalan

Helyesírás, szótár, kuka!

Melyik regény született más író tollából, mint a többi három?
Árnyjáró
Katedrális *
Király a kapun túlról
Legendás Druss első krónikája

Mind kötelező olvasmány, ugye?

A legenda szerint hány állatot gyüjtött Mózes a bárkájába ?
8000
nem is neki volt bárkája,hanem Nóénak
6500
3000

Kár, hogy ilyen dedós. Különben mehetett volna a "Baromi ötletes..." topikba is.

Melyik a Raia lapok klánja (HKK)?
Katona
Buffa
Követő
Tolvaj

HKK
1köbméteres-->1 köbméteres
Nekem úgy rémlik, hogy már van ilyen kérdés, igaz, hordó nélkül.
Dátum: 2009.03.20. 06:13:00
Egy jótanács a küldetésekkel, állatokkal kapcsolatban:
Sírj 2 napig a fórumon, hogy nem sikerül,nem sikerül!!! Aztán, amikor már mindenki elkezd sajnálni, indíts el egy vadászatot/portyázz. Woálá: a küldetés teljesítve, állat befogva!

Az állat viszont tényleg mázli kérdése. Én 8-as csapdával átlag 2 dögöt ejtek el 20-30 vadászat során. 2 napja viszont semmi...
Dátum: 2009.03.19. 19:50:15
A kérdés és a megfogalmazás oké, de sajnos már szerepel az adatbázisban. Tény, hogy nem lexikálissal, hanem "már szerepelttel" kellett volna visszakapnod. Én mindenesetre remélem, hogy írsz még ilyeneket!

Egy hibád viszont van, a topikot elvétetted!
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
Legközelebb ide írd a hasonló jellegű panaszaidat.

Edit: már megint lassú voltam!
Dátum: 2009.03.19. 19:00:45
Hány helyes kérdésre kell válaszolnod ahoz,hogy teis tudj kérdést feltenni?
50
200
150
100

törlés

Ki látható a magyar papír 2000-en ?
Deák Ferenc
Bethlen Gábor
Hunyadi Mátyás
Kossuth Lajos

Szerepelt már, sokkal szebb formában. Törlés.

Mikor indult a 3-as világ a Végzetúrban?
Január 29. 11:00
Január 29. 10:00
Január 29. 10:20
Január 29. 11:20

Én ugyan nem szoktam ilyet írni fórumon, de most azt kell mondjam: 'nyád! (már bocsánat!)

Milyen szinü Törpapa ruhája ?
rózsaszin
piros
fehér
kék

színű, rózsaszín
Törpapa vagy Törp-papa? Van, amit azért én sem tudok!
Dátum: 2009.03.19. 13:36:36
Write only user...
Joanne Kathleen Rowling: Harry Potter és a bölcsek köve


A mű eredeti címe "...the Sorcerer's Stone", magyarul viszont mind a nagy, mind a kisbetűs fordítás elfogadott (A google pl. fele-fele arányban hozza). Talán emiatt küldték vissza helyesírással.
Ki üti bele mindenbe az orrát?
bokszoló
kotnyeles
szórakozott
rövidlátó

Egy "a" betű lehetne a válaszok előtt. Ettől függetlenül humoros, de nem erőltetett. Még ilyet!
Dátum: 2009.03.18. 20:15:32
Idézet: Mormord - 2009.03.18. 20:10:11
Javítsatok, ha tévdenék.

Legyen meg a Te akaratod!
Idézet: Cecilly - 2009.03.18. 19:15:22
Nekem nem a lapátom kell Csak akkor legyen normális az értékelés!!! Mert így nincs sok értelme ha valakinek elfogadjátok valakinek meg nem... ez nem fair :S


Mennyi lehet a regisztrált tag? 5000 ember, vagy akár több is?
Szóval ez az 5000 ember ír naponta kérdéseket, amit a maradék 4999 játékos értékel úgy-ahogy.
Viszont ha nézed a fórumot, látható, hogy alig 20-30 játékos foglalkozik azzal, hogy a kifogásolható, helytelen (rossz) kérdéseket szűrje.
Sokaknak ez egészen addig nem lesz fair, míg ez az arány ki nem egyenlítődik.
Dátum: 2009.03.18. 19:16:08
Az nem lehet, hogy különböző adatokat néztek?
Az építészetek az adatlapodon szereplő össz. építésedet nézi -a példa kedvéért legyen mondjuk 100k LE-, míg te a szövilistában szereplő 80k "befizetésedet"?
Dátum: 2009.03.18. 18:49:52
Szövi váltás esetén az eddigi építésed 80%-át viszed át az új szövibe, ez a 80% látszik a taglista/össz építés statisztikánál.
Dátum: 2009.03.18. 17:22:07
Egy aranyporos nappaligekkó milyen hosszú?
2–5 centiméter
10–13 centiméter *
40–45 centiméter
70–80 centiméter

Magasba a kezekkel! Kinek volt már aranyporos nappaligekkója?

Elsősorban miből készül a sör?
vízből, krétaporból, sóból.
vízből, árpából, komlóból.
árpából, mézből, viaszból.
cukorból, sóból, acélból.

Helyzeti előnyt élvezek, pont itt van egy előttem. De azért ezt így ne!

Milyen szinü Garfield bundája ?
vődrős
csirmos
vőrős
fekete

Jóval kevesebb meló törölni, mint az összes hibát javítani.