Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lelkes999

Oldal: 123456789
Dátum: 2016.10.31. 13:42:22
Ezek szerint éppen eleget toltunk bele

Ezt egy nagyon klassz hét volt 3 erős ellenféllel. Tiszta és harcos küzdelem volt. Gratulálok minden résztvevőnek!
Dátum: 2016.10.30. 21:29:59
Feltételezed, hogy számolom az ütéseket?
Dátum: 2016.10.30. 21:22:35
A végén elárulod hány ezer pp-t toltatok bele a hétbe ?
Dátum: 2016.10.29. 13:55:14
Nem olyan könnyű kikecmeregni a sírból
1. Ha lesz profi liga a Hullaszag R.T csak ott indul ezután

2. Nekem nincs bajom a 3 fős szövetségekkel. Nekem a 3 fős TROLL szövetségekkel van bajom.
Ugyanis egy nagyobb szövetségben bizonyosan lenne pár tag aki nem hagyná, hogy egy fő belenyúljon a nagyok csatájába csakis rosszindulatból.
Sokszor nem is a győzelm a cél, hanem csak az, hogy egy szövetséget ellehetetlenítsenek...
A legtöbben tudják, hogy ellenünk folyik egy ilyen hadjárat és még csak nem is burkoltan. Ide a fórumra is ki lett írva, hogy egyesek arra játszanak, hogy a Hullaszag ne nyerhessen...
Nyugodtan mondhatom, hogy 100 pp ből egyedül elintézem, hogy ne nyerjen a kiszemelt szövetség...( természetesen ez csak fikció, mivel én ilyet nem tennék egy csapattal sem)
Dátum: 2016.10.24. 12:56:44
Múltkor is túl hamar vasaltad
Nyugi Pál, ránk utalt az úr. Persze az senkit nem izgat, hogy az Akademia már jó egy hónapja nem taktikázik az szb-ben...

Arra viszont nagyon jók ezek a beírások, hogy eltereljék a figyelmet a valódi problémáról...
Dátum: 2016.10.10. 12:29:38
Gratulálok az Angaroth...nem , bocs de nem. Ez most óriás mák volt srácok. Nem érdemeltetek győzelmet...

Viszont gratulálok a csapatomnak a 2. helyhez. Tényleg csak 0.08 százalékon múlt a végső győzelmünk.

Gratulálok a Próbacseresznye csapatának is a bronzhoz. Ti is jobbat érdemeltetek...
Dátum: 2016.10.09. 12:22:14
Bocs Pál, de egyenlőre az van, hogy egyszer nyertetek SZB-t. Akkor én irtam a taktikát nálatok
Azóta mindig mögöttünk végeztetek..mindíg
Szóval ha holnap nyertek az lesz az első amikor is jobbak voltatok nálunk...

Amúgy lassan átveszed Don Firenze helyét a " népszerűségi" listán
Dátum: 2016.10.09. 12:15:54
Nem ismerem a játékost csak a taktikáját. Persze lehet, hogy az egyik tanítvány csinálja ugyan azt...
Dátum: 2016.10.09. 12:11:32
Én nem látok semmi olyat amiben az lenne írva, hogy feladtuk...

Amúgy sajnos elcsesztük azt a kört, de van ennél fajóbb és érdekesebb ebben a hónapban :

1 tagunk nem ütött 1 körben
1 mezőt ezért veszítettünk 0.08 százalékkal
1 mezővel ezért elvesztettük azt a hetet
Ezért úgy néz ki, hogy 0.08 százalék okán bukjuk a bajnoki címet
Méghogy nem számít egy mező
Dátum: 2016.10.07. 23:11:03
Bütyük az...

Törölte minden karakterét és létrehozott egy trollt SZbTroll néven. Azt,hogy pontosan miért tette nem tudom. Lehet a behon akar bosszút állni és ennek mi isszuk meg a levét...
Pál egyes és kettes pontjával egyet értek a hármassal nem. Korlátozza a taktikus lehetőségeit...

Plusz a 3 fő kevés. Minimum 5 lenne rendben

Don Firenze ötlete viszont nagyon tetszik.
Dátum: 2016.10.05. 15:20:48
Üdv a klubban...

Mi egy szb hónapot buktunk miatta...
No igen. Gondolom sokan tudják, hogy az előző szb - hónapot a hiányos szabályozás miatt buktuk el...

Akkor az szb topikban és levélben is jeleztem, hogy változtatni kéne...

Nem tudom illik - e , de lehet be kéne másolom Dikó úr válaszát...
-
Dátum: 2016.10.04. 22:25:10
Pál,én nem számoltam mi titeket hányszor ( ,de többször mint 2 )
Örülök, hogy nélkülem is nyerni tudtok Szb-t , így van rá esély, hogy jót játszunk legközelebb is...

Krém, a respekt megvan mindenkivel szemben aki komolyan veszi az szb-t, még akkor is ha nem túl szerény...
Dátum: 2016.10.03. 22:20:41
Itt az ideje, hogy végre bajnokságot nyerjetek Pedig legutóbb nektek szurkoltam, ha már úgy alakult...
Az előző győzelmetek ellenünk nem rajtatok múlott, ez annál inkább. Kíváncsian várom a következő összecsapást

Ami pedig nem elhanyagolható a Hullaszag megalakulása óta minden szb körben dobogós volt. Párszor nyertünk is. Szóval nem hiszem hogy okos lenne elbízni magatokat
Dátum: 2016.10.03. 13:00:46
Gratulálok a Próbacseresznye csapatának a győzelemhez!

Ugyancsak gratulálok a mi csapatunknak, mert a csapat nem hibázott egyszer sem.

Vereségünk oka az, hogy a második körben rossz taktikát írtam. Se a Cseresznye nem lett erősebb se a mi tagjaink gyengébbek... A felelősség az enyém, próbálom javítani a következő fordulóban.

Mindennek ellenére ismét (mint mindig) a dobogóért küzdünk az utolsó fordulóban
Dátum: 2016.10.02. 23:09:17
Örülök, hogy rá tudtok pihenni a jövő hétre
Oldal: 123456789