Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezékiel

Oldal: 12
Dátum: 2008.11.20. 19:05:18
Úgy tűnik eltűnt egy szavazat a szövetségünkből

Egészen pontosan átadtak egy szavazatot, de nem kaptam meg. A szövink a Martalócok, én pedig Kicsontozó vagyok. Tapasztalt már valaki hasonlót?

Most így áll a szövink /nyolcan vagyunk és minden tag aktív/ :

Aktív tagok szavazatainak száma: 15
Többségi szavazathoz szükséges szavazatok száma: 8
Dátum: 2008.10.12. 12:17:46
*veletlen rossz topicba ment*
Mortimer felvetesevel en is egyetertek, a faradtsagnak igy a jatekos idejenek rablasan kivul nincs sok szerepe. persze 15 portyat igy sem lehet majd egyhuzamban letolni, de 4-5-ot siman. szerintem ez nagyban novelne a "jatekelmenyt" jo par embernel.
Dátum: 2008.10.06. 23:42:43
Sziasztok! Nekem az a velemenyem, hogy a jatek mar igy is tulontul statikus, a portyazas jelenti az egyetlen varialhatosagot, igy nem kellene lekorlatozni. Vagy legalabbis nem mesterseges korlatok felallitasaval.

Abban viszont egyetertek, hogy a jelenlegi portyaszabályok nem jok. Nagyon rossznak tartom, hogy a jatek jatekos vs jatekos resze arrol szol, hogy ki tudja ugyesebben felkutatni es lefarmolni a nalanal gyengebbeket. A csataban szerezheto jutalomnak jobban kellene fuggenie attol, hogy milyen eros ellenfelet gyoz le az ember.

Hosszutavon egy olyan portyazas-rendszerre lenne szukseg, ami arra inspiralna a jatekosokat, hogy kb a sajat szintukre ussenek. A portyazas korlatja az kellene legyen, hogy minden csataban (ahol erdemi zsakmanyra van kilatas) komolyan lesebzik az embert.

Ezt egyfelol ugy lehetne elerni, hogy a lefele tamadas buntit kapna (mondjuk minusz tamadas/IQ minden megtamadott alacsonyabb szintu jatekos utan, napi resettel), masfelol a sajat ill. magasabb szintu ellenfel ellen meg LE bonusz jarna.

Vagy pl ha nem lefele ut vki, lehetne egy szint*X-es LE ertek, amit akkor is megkapna gyozelem eseten a tamado, ha egyebkent az ellenfelnek semmilye sincsen.

Ezek persze most csak affele ex has otletek voltak, a LE szerzes modja nyilvan egy sarkalatos pontja a jateknak, amit nem lehet minden heten megvaltoztatni. A lenyeg az lenne, hogy a jatekegyensulyt ne korlatozasokkal, hanem alternativ strategiak, lehetosegek felkinalasaval kene helyrerakni.
Oldal: 12