Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2010.01.13. 18:36:23
D3 vidiket nézve szép lesz a játék, tele fasza effektekkel meg minden, de a rendes Diablo feelinget nem fogja visszaadni
Dátum: 2010.01.13. 18:35:44
A diablo hack and slash a morrowind meg rpg
Dátum: 2010.01.13. 17:43:02
A VF volt előbb, tehát a VF hátránya pluszban, hogy nem fejleszthetsz EH-t mellette.
Dátum: 2010.01.13. 17:17:27
Az EH-nak jelenleg semmilyen hátránya nincs, viszont a VF-nek van. Szerintem sem kéne tovább erősíteni...
Dátum: 2010.01.13. 08:51:10
Akkor mégis mitől lett a KH-t elérőknek több milliós LE diffje? Áruld már el nekem. Ja, hogy a KH-tól? Amiért más szenved az nekik csak gomnyomás? Hát remek. És ezek után még az is be lett vezetve, hogy a KH-nál, ha van LE, ha nincs akkor is csak nyerni lehet rajta. Szuper ez csak nekem szemet szúró? Nem elég az a pár millió LE dif?
Dátum: 2010.01.13. 08:46:01
Ma, 23:10 Ripityom Bácsi *Sshraezrea* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6264 lélekenergia és 39 TP. Csata leírása P

Ma, 23:09 Ripityom Bácsi *Sharpaslayer* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 5214 lélekenergia és 41 TP. Csata leírása
a hokivilágon lehet.

szerk: tegnapi Hsz-volt.
Dátum: 2010.01.13. 08:30:07
Így sincs bennük elég LE sajnos. Kell még ez a bónusz is, mert nem tud annyit farmolni a szegén top
Dátum: 2010.01.13. 07:18:55
Hát hogyne. Meg még mit nem?
Nem jóval kevesebb a LE, hanem nincs LE....-.-
Egyáltalán honnan jött az a *****, hogy a VF-es mindenáron kevés TP-t akar és ezért kicsiket üt? Egyáltalán nem így van! Nameg mi van azokkal akik nem tehetik meg, hogy folyton felfelé csapjanak?
Dátum: 2010.01.11. 19:19:45
És a sajtolással nem lehet rendesen számolni. Azt is kihagyta
Igen általában nem, ezt aláírom. De miért kell bevezetni még egy TP buheráló dolgot? Van elég. Viszont, ha olyan magas szintről vernek el akkor visszagyógyulsz, így mindenki jól jár. Nem fog sírni az aki küldizik és az sem akinek elkenik a száját, mert visszakapja az ÉP-t stb. Persze ezt jól be kell lőni, de szerintem humánusabb, mint megfordítani a TP arányokat.
Dátum: 2010.01.11. 18:47:03
Jogos. Ha a fertő és a tárgybónuszok is számítanának akkor vlszínű lefelejteném a VF-et, de így fix nem. Akkor járok jobban, han me tolom ki a szakit és hagyom a VF-et. Így nem veszik el a bónuszom és a VF is megmarad.
Írtam, hogy néha ütök én is, de nem úgy, hogy nézzük csak ki a 7 szinttel alacsonyabb, áhh igen megvan akkor őt ütöm.

Behoztak egy szakit azért, hogy kompenzálja a VF-et. Ezek után miért kell hozni egy olyan rendeltetést ami szopatja tovább a VF-eseket? Szerintem a támadhatóságot kéne szabályozni nem pedig egy olyan változtatást behozni, hogy kapjon plusz TP-t, aki ennyire lefelé üt. Már alapból az nonszensz, hogy 7-8 szinteket lehet lefelé támadni. Így is elég sok TP-t buheráló dolog van a játékban. Nem kéne bevezetni még egy ilyen dolgot, van belőle elég.

Ha a lefelé támadással van a probléma semmiféleképp nem kéne TP-hez kötni, szerintem...inkább kapjob valami pluszt a kis szintű, vagy veszítsen kevesebb ÉP-t stb.

Esetleg a sebgyógy hathatna az állataira is, ha annyival magasabb szintről támadják, mert ugye az a gond, hogy szarrá vernek, nem pedig az, hogy LE-t visznek, mert annyi a minusz, hogy egyszerűen nem rabolnak.

Nos az én javaslatom az, hogy be kéne vezetni egy képletet, hogyha bizonyos szintkülönbséggel támadnak felülről akkor ne csak normál értékben hasson a sebgyógy, hanem többet gyógyulj, ne csak annyit amennyi járjon és a dögökre is hasson, ha olyan brutál a szintkülönbség.

Ez csak egy ötlet a lefelé ütésre és azt hiszem elég korrekt. Aki lefelé üt, küldizik az jól esik neki, hát persze, nyilván sírni fog egy ilyen változtatás miatt, ez őket is kielégítené, hogy maradhat a régi rendszer, viszont a szenvedő alany akit ütnek az vissza gyógyulna és nem lenne az, hogy jaj a sok köcsög +7-8 szintől szétveri szegény buksimat.

Edit: kb csak az első pár mondat szólt neked

edit2: jah és kösz a lepontozást. Én legalább javaslok vlmt nem csak a pofám jártatom
Fogd már fel, hogy más viszont előnybe kerül vele. Olvass is ne csak nézz, jó tanács.
Nem a VF-esek ütnek 8-10 szintet lefelé. El vagy tájolva öreg én max 3-4 szintet ütök, kivéve akkor, ha megittam a gyógylötyit sok LE van nálam és nem tudok megfelelő célpontot választani, ami nem túl gyakori. Persze, hogy jó ötlet, de mi köze van a VF-hez? Nem lenne normálisabb dolog egy mindenkire való büntetés? Áhh dehogy...pusztuljanak a VF-esek! Amúgy meg emberfüggő, hogy ki hány szintet csap lefelé. Pl engem folyton csapkodnak +6-7 szintől. Még egyszer sem sírtam érte és ugyanúgy csapni fognak. Ez van.
Nem mindenki megy kezdettől VF-el. Az, hogy te jó helyzetben vagy és kb a legerősebb vagy a szinteden nem mindenki van így vele. Nem mindenki tud csak felfelé ütni. Úgy vélem ez a szaki elég kompenzálást ad a VF ellen. Minek kellene tovább szopatni a VF-eseket?
Birka olvasd már el, hogy mit írsz. Aki VF-es az nem húzhatja a szakit. Ezek után hogy a picsába mered állítani, hogy szart se csinál? Már bocs, de akkora ökörségeket írsz. Rohadtul nem érdekel téged a másik oldal csak az amit képviselsz.

Aki VF-es az nyilván nem fogja kihúzni a szakit és továbbra is lesznek 0 LE-s portyái. Aki nem VF-ezik az kihúzza ergó neki lesz LE a portyában. Ezek után még be akarjátok vezettetni azt, hogy, ha a VF-es kisebbet üt akkor mégtöbb TP-t kapjon a 0 LE mellé? Hát csak gratulálni tudok ehhez az ötlethez. Tényleg, de ti nem utáljátok a VF-eseket, nem akarjátok szopatni őket. Nem lenne egyszerűbb egy kérvényt írni Mikinek, hogy húzza ki a szakilistáról a VF-et?
Te figyuzz már. Kócos minek szól bele a középmezőny játékába? Mi sem ugatunk bele, hogy a topnak mi legyen. Ne akarjon már igét osztani közöttünk, ráadásul ne olyat ami baromira nem tetszik. Szerinted, ha ezt bevezetnék mennyi törlés lenne? de most komolyan. Elég ez a szaki kompenzálásnak. Ha egy ilyen fejlesztés bekerülne akkor talán az eddigi legnagyobb felháborodást váltaná ki a VU történetében
Ez az új szaki így is kompenzálja a VF-eseket. Ennyire ne akarjuk már megszopatni őket. Kösz, pusz.