Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Petee87

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.20. 09:09:14
Most próbálom megcsinálni azt a küldetést, hogy válaszoljak egymás után 20 kérdésre helyesen, de teljesen kiakadtam. Példák: "Hány tagú az irigy hónalymirigy? 7, 9, 11, 13" Helyesírási hibával együtt írtam le, mert ugye még erre sem képes, ráadásul tudom, hogy 8 tagú, de ilyen még a válaszok között sincs. A másik kérdés szerint meg a Toldi egy Karinthy mű. Az adatbázist illene alaposan átfésülni, egyesek minden kérdést elfogadnak jónak, jelen esetben ezt megint a küldetésem bánta!!!
Dátum: 2009.03.09. 07:39:35
Én is kaptam, pont most akartam feltenni a kérdést, hogy ez valós-e, de fura volt, hogy miért nem emailben értesítenek, hanem csak egy Beholder Kft. nevű tag küld pm-et...
Dátum: 2009.03.07. 08:03:07
A kérdésemet egy napja tettem fel, de még mindig azt írja, hogy kiértékelés alatt van, pedig már 7 jó és 9 rossz válasz is érkezett rá, jutalmat nem kaptam. Hogy lehetséges ez? Kérem valaki nézzen utána, szerintem ez vmi bug lehet.

szerk: megoldódott!
Dátum: 2009.03.07. 07:35:21
A kérdésemet egy napja tettem fel, de még mindig azt írja, hogy kiértékelés alatt van, pedig már 7 jó és 9 rossz válasz is érkezett rá, jutalmat nem kaptam. Hogy lehetséges ez? Kérem valaki nézzen utána, szerintem ez vmi bug lehet.
Oldal: 1