Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kiko81

Oldal: 1
Lehet, hogy én látom másképp a dolgokat, de már nem tudom, hogy mi alapján vannak értékelve a kérdések.
Sok olyan kérdésem kerül elutasításra, amilyennel már találkoztam, vagy később találkozok.
Persze, mondhatjuk, hogy a Jóbarátokra vonatkozó kérdésem nem az alapműveltséghez tartozik.
De honnan tudhatja mondjuk egy olyan ember, aki nem szereti a kézilabdát, hogy Görbitz Anita melyik kézilabdacsapatban játszik?
Ez sem igazán mondható alapműveltségnek, hanem inkább speciális szakterülethez tartozik, a sporthoz.
De nézzünk egy másikat. Én például nem olvasok Vavyan Fable könyveket, ezért nem is tudtam, hogy ő magyar. Lehet, hogy ez az alapműveltséghez tartozik, mert könyv.
De akkor olyan kérdést is lehetne feltenni (persze biztos elutasítanák), hogy milyen származású Frank Bettger? Számomra világos, de nem biztos, hogy annak is az, aki nem olvasott tőle egy könyvet sem.
De vegyünk egy másik példát. Hogy hívják a Rém rendes család című sorozatban a család fejét? A válasz Al Bundy természetesen, de ha ez az alapműveltséghez tartozik, akkor a Jóbarátok miért nem?
Ezek után f**gom sincs, hogy milyen kérdést tegyek fel.
Ez miért rossz kérdés?

Ki paleantológus a Jóbarátok című sorozatban?

Joey
Ross
Rachel
Chandler
A francba, tényleg, Atten
Nem vettem észre.
Köszi
Köszi a válaszokat! Figyelembe veszem legközelebb.
Megnéztem a neveket, mindegyik helyesen van írva. Nem értem.
És ebben hol a helyesírási hiba? Lehet, hogy az én tudásommal van a gond?

Melyik készített természetfilmeket?

David Bowie
David Attanborough
Richard Chamberlain
David Hasselhoff


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Szeritnetek ez miért nem jó?

Hogy hívják a forma 1-es autók tapadását szolgáló technikai eszközt?

Disztribútor
Diffúzor
Dinamo
Dinamit


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Oldal: 1