Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - K1k1k1

Oldal: 123
Szia!
Rossz, hibás kérdés értékelést kapott a kérdésem. Véleményem szerint, ha bármely kérdést vissza dobnak egy mondatban meg is lehetne indokolni a döntést.
Sziasztok!
Nagyon kíváncsi lennék, hogy mi volt a hiba az alábbi kérdésben:
Melyik országban található Koppenhága?

Lengyelország
Szváziföld
Dánia
Macedónia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Rendkívül kíváncsian várom a magyarázatot!
Sziasztok!
Nem igazán értem, hogy a feltett kérdésem miért nem jó:
2008-ban ki nyerte a rugby világbajnokságot?
Anglia
Ausztrália
Dél-Afrika jó válasz
Új-Zéland
Talán a kvízkérdéseknél be kellett volna írni, hogy olyan kérdést tegyél fel ami megtalálható a wikipedián?!
Érdekes, hogy találkoztam hibás kérdéssel, melyet nem vettek ki a kérdések közül.
Dátum: 2008.11.15. 18:56:46
Nem fog kapcsolódni a fenti kérdésekhez, csak a saját véleményem és tapasztalatom a játékról: a szimulátornak nem igazán láttam hasznát mivel kipróbáltam és akit a szimulátorban legyőztem attól élesben kikaptam, no comment. Érdekesnek tartom azt is, hogy engem általában magasabb szintű játékosok támadnak, vagy, ha azonos szinten vagyunk akkor jelentősen több pontjuk van. Érdekes, hogy amikor én portyázok akkor nekem a kiadott ellenfeleim túlnyomó többsége magasabb szinten van, mivel a játék elején vagyok ez az egy szint is számít, mivel nem vagyok profi játékos. A csúcsok csúcsának viszont azt találtam amikor találtam mindössze egy buzogánnyal felszerelt játékost és attól is én szenvedtem vereséget, mikor nekem bőrpajzs, bőrpáncél, kettes szintű buzogány és az ezeket erősítő bónusz kövek is a birtokomban voltak... Ettől függetlenül még próbálkozom a játékkal, hátha lesz valamilyen sikerélményem is mert ez idáig számomra nem igazán adatott meg. Hozzászólásomat nem bántó szándékkal írtam, csak gondoltam megosztom az élményeimet a játékkal kapcsolatban.
Oldal: 123