Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - VincentMoon

Oldal: 1
Dátum: 2016.03.12. 21:03:32
offtopic, bocs mindenkinek:):

ezen kezdtem el gondolkodni én is; de ha egyetlen egy napot kihagysz véletlenül, már bukta a templom.
jah s mi van akkor; ha 3 helyett 4 ősköves feladat van? de találkoztam már 5tel isXD....

amúgy most jutott eszembe; mikzöben írtam hogy azér a hűségszilánkokból folyik be némi őskő!...
én pl teljesen fizetés mentesen játszom, de minden játékban megtalálom a módját, hogy hogy szerezzem be azt, ami apénzbe kerülXD...
néha egész éjjel fentvagyok érte pl. egy másikbanXD....

remélem ezt miklós nem nézi:DDD.
Dátum: 2016.03.12. 15:42:22
szia! általában amúgy -ot jelent, de nem mindig. én úgy tudom, hogy használjak am ként is, bár ez inkább szlengXD.

akkor inkább elhagyom,ok?.

Idézet: Tigristappancs - 2016.03.12. 08:56:58
Ezt a Végzet Vermét én igazából a Végzet Templomához hasonló állandó elemként jobban el tudnám képzelni a játékban, mint eventként.


ezzel is egyetértek. amúgy offtopic: a végzet temploma még őskővel sem csinálható meg, olyan nehéz lett! [szerintem]...
Dátum: 2016.03.11. 14:38:58
szia! am nem gond. majd legközelebb tán végigviszem:).

amúgy a szörnyek is szerintem túl erősek voltak. jah és a kincsesládákban talált kincseket keveselltem.
jó, persze, kb csak am az első kettőt nyitottam ki.

jó éjt am előre is nektek:).
Dátum: 2016.03.10. 21:57:08
Sziasztok. nos bocsánatot kérek mindenkitől. talán túl erősen indítottam.

na meg rosszul is fogalmaztam am meg:

talán úgy hangozhatna a legjobban, ha azt mondanám hogy: nekem ez a mászkálósdi nem tetszik a térképen. esetleg meg lehetne am változtatni, vagy ilyesmi?? pl. kattintós módszerrel, mint a hordák harcánál?? mondjuk a beállításoknál megadható lenne hogy melyik versiont szeretnénk.

jó éjt mára nektek:).
ui.. véleményeket várok:).
Dátum: 2016.03.10. 19:47:51
hát, nektek sem kell túl messzire menni a nyelvért, már bocs.f a twitteres hozzászólásra válaszként] lehet, hogy valóban nem így kellett volna indítanom.
amúgy csodálkozom, hogy itt nincsenek am moderátorok. bár máshol sincsenek. egyszerű a válasz. nem kell ide írni!.

ui.:
amúgy én nem írtam semmi bántót, szerintem az eventre. ti írtatok bántót nekem.
de éppen, hogy részt vettem benne am, kipróbáltam és nem tetszett. ennyi. amúgy titeket nem kérdezett senki. csak leírtam a véleményemet. vagy értelmesen, normálisan szóltok hozzám, vagy sehogy!. lehet, hogy kissé túllőttem a célon, és erősen bántó szavakat írtam az eventre. de azé már nem kell ezért fikázni a másikat, már bocs.

rá kell világítani a hibáira, stb, hogy miben tévedett, és miben volt igaza.
vagy ilyenek. jah és még egyszer:Idézet: Azazel - 2016.03.10. 18:52:50
Am szvsz full nem a nyelv, hanem a facéről,meg twitterről ideszakadt,igénytelen kiberszleng a nemfrankó xD

Valójában a mondanivaló lényege nem volt egészen tiszta, lefikáz egy eventet, de hogyan, ha részt sem vett benne, lefikázza a kincseket, amiket meg sem talált...elképzelte milyen lenne, mit találhatna, azután meg elégedetlen a saját fantazmagóriájával?


ti se mehettek ebben meszire. na ez hogy esik??.
Dátum: 2016.03.10. 17:16:26
RajtaM? akkor sok sikert hozzá:).

lehet, hogy jó volt az event, de a mászkálós cuccok még mindig nem tetszenek.
ui.. ha tévedtem; akkor bocs barbarabee.
Dátum: 2016.03.10. 16:58:34
mi volt a végén a nyeremény, ha szabad ilyet kérdezni?
...jó, lehet hogy nincs igazam, mert nem vittem végig.

munka mellett nincs nagyon időm reá...
ha van kedvem vadászgatok néha és portyázgatok:-D.
hordák harca nekem vmiért sokkal jobban bejön(?).

ui.. amúgy olvastam, hogy vki törölt emiatt vissza a topicban. hülyeség törölni. max be a katakombákba egy időre:(.
Dátum: 2016.03.10. 16:42:13
Én már több éve játszom és fogalmam sincs hogy kiről beszéltek:D.
nem fórumozom vagy ilyesmi....(sehol:).
Dátum: 2016.03.10. 16:17:21
sziasztok! én nem szoktam fórumozni, mert úgyis felhőt kapok...
de öm teljeséggel nevetséges volt az egész esemény!

úgy látom, hogy nem csak nekem am nem tetszett.:p.
azt ugyan nem tudom, hogy könnyűnek lett-e beharangozva, vagy nem (elolvastam a topicot) de az első szörnyet sem tudtam leütni...
hagytam a fenébe az egészet. ugyan később győztem talán 2x de nem éri meg a fáradságot és az időt egyáltalán.

a véleményem szerint am semmi szükség nem volt erre az egész eseményre. a hordák harca nekem am tökéletesen megfelel, és még győzni is tudok...
remélem az nem törlődikXD....

ez a mászkál-ósdi a térképen csak az időt rabolja sztem... bár nem próbáltam mellette pl. vadászni, így nem tudom...de ez egyáltalán nem az én világom, ezért játszom itt hogy ne kelljen térképen mászkálgatni...

a jutalmak sem érték meg az erőfeszítést érte, nevetségesek voltak sztem. a hordák harcában egy támadás itala am nagyobb buli:).
bár tény, hogy csak 2x szörnyet ütöttem le, meg egy kincsesládát találtam, de....őszintén szólva am nem villanyozott fel nagyon...inkább mentem olvasni mászkálás helyett és am jobban jártam sztemXD...(idegeskedés ugye).

jó éjt előre is nektek:).
Dátum: 2014.11.18. 13:12:48
Sziasztok! nálam is, és tök idegesítő, hogy nem tudok venni egy átkozott gyógyitalt sem:D
kissé unalmas a nulláról kezdeni...:S

5ös-ön már szint54 vagyok:(.
a vadászat csp folyamatosan a nulla-nulla-nulla-nullán áll; tök idegesítő:S
meg, amikor kilépsz, nem tudsz más világot kiválasztani, míg 5ösből akár a 6ost is; ha kilépsz:(:S

első hozzászólásom itt:p.
Oldal: 1