Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2016.02.16. 00:25:59
A mai nappal elkezdődött a 2 napos kvízolimpia negyedik napja...
Dátum: 2016.02.14. 14:05:31
Mi v1-en egy hónapot vártunk a következő bajnokság indulására, miután teljesítettük a feltételeket.
Az én értelmezésemben egy bajnokságban nevezni az indulásáig lehet, tehát nyilván menet közben irreális lenne a beszállás, és bár akkor mi is ágáltunk, utólag azt mondom, hogy ez így jogos, és egyértelmű is.
Dátum: 2016.02.04. 20:14:46
Igen, Domi, biztos az a gond, hogy mindenki téged inzultál, mint ahogy a volt tanáraid az iskolában.
De őket nem tudtad lepontozni a jól megérdemelt egyeseidért, itt van hát a lehetőség a bosszúra
VU népe, reszkess, Domi pontoz

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni

(Figyelj, Domi, zaklatlak, és biztos csalok is, tiltass le gyorsan )

Legyen bármi a vége, ragaszkodom a nyelvünkhöz, még egy "isten háta mögötti" játék fórumán is. Sajnálom. (Eredetileg sorry-t írtam, de akkor már tényleg legyen magyar minden szó, ezért módosítottam...)
Dátum: 2016.02.04. 19:38:47
Emelet?

Lányok, srácok, kérem, valaki írja valaki azt, hogy ez nem csak nekem fáj

Egyébként, Domi, tényleg nem személyeskedés. De ezért ráuszítani magadat 600* a lepontozásra, már a szánalmasnál is több...
Abban igazad van, hogy akad más is, akinek gondot okoz a szép magyar nyelv, de az hatalmas tévedés, hogy ez téged felment.

Kérem, ha van valaki, aki mellettem, és a nyelvünk mellett voksol, álljon sorba, hogy Domi uraság és "népe" lepontozhassa.
Ha nincs ilyen, természetesen szívesen leszek mártír.
Dátum: 2016.02.04. 18:24:13
Domi (a Lord), ne haragudj, de én szeretek itt olvasni, viszont a "helyes"írásod az alsós tagozat szintjét sem üti meg, és engem borzalmasan zavar...
Most már annyira, hogy szánok rá egy bejegyzést.

Ha csak engem zavar, esküszöm, ez volt az utolsó hsz-m a fórumon!!!
Dátum: 2016.01.29. 16:38:17
A medáljaidnál (az avatárkép alatt) nézted?
Dátum: 2016.01.27. 19:03:12
Teljes az egyetértés.
Dátum: 2016.01.27. 18:30:46
Én tudlak.

Ha annyira lényeges, hogy szerinted nem fogalmaztál ellentmondásosan, legyen, nem volt ellentmondás
De akkor mondd meg, van-e ellentmondás ezen hsz-em, és az előző hsz-em között?
Dátum: 2016.01.27. 16:06:41
Szerintem pedig van.

Ha pedig Te sem tudod fejből, és csak a kérdés miatt nézel utána, akkor komolyan ellentmondasz önmagadnak, amikor kijelented, hogy mindenkinek tisztában kell lennie, hol vannak Budapesten a parkok, bár Te nem tudod.
Dátum: 2016.01.23. 15:36:37
Nem, valamilyen gradulátumot kell rátenned, hogy esszenciát kapj. (40-es szintű állatfelszerelések közt keresd)

A sajtoló anomáliának nincs köze az esszenciához:
"Sajtoló anomália
Típus: egyéb
Szint: 4
Ha legközelebb kisajtolsz egy állatot, amin állatfelszerelés van, dupla lélekenergiát kapsz (de egy sajtoló anomália elvész)"

A templomi kiképzéssel szerzett szint a zabálásnál nem számít, a sajtnál és az esszenciánál igen.
Dátum: 2016.01.15. 16:09:52
http://prntscr.com/9qfoda

Ez most ugye vicc.
Vagy én vagyok nagyon hülye... de nem értem, mit keres benn ilyen kérdés.
Arról nem is beszélve, hogy a kvízolimpián.

Kérem, valaki okosítson ki, vagy legalább magyarázza el, miért vagyok hülye, esetleg nyugtasson meg, hogy mégsem vagyok az.
(És, ha lehet, zárójeles rész nélkül...)
Dátum: 2016.01.12. 18:05:54
Ebben a pillanatban néztem meg, ha van csatlósod, de nincs zabálás AF képesség, a sajtolásnál csak sajtolás gomb van, zabáltatás nincs. Meggyőződésem, hogy kb. 10 mondatot kellett volna elolvasnod, és/vagy egy hangyányit gondolkodnod.
Nagyon-nagyon-nagyon engedékenyen esetleg elfogadható, hogy talán lehetne több információ - de ezt úgy kivetíteni, hogy ez Miklósék szándékos átvágása lenne, már több, mint sarkítás.
De ettől még állok a lepontozásod elé
Dátum: 2016.01.08. 16:10:39
Jaj, de otromba!
Dátum: 2016.01.08. 04:40:07
Van egy felesleges vessző a kérdésben, de inkább az lehet a baj, hogy nem egyértelmű a válasz.
(Kilencven perc - Feleki László, Szépirodalmi Könyvkiadó, 1954
A néma - Szilvási Lajos, Háttér Kiadó Kft 2004)

Továbbá regényt írtál, de A leltár elbeszélésgyűjtemény.

Emellett szerintem ezek nem nevezhetőnek világirodalmi szinten jegyzett műveknek, hogy feltétlenül tudja az átlagember, ki írta őket.
Dátum: 2016.01.07. 19:57:18
Általában nem támogatom Arielt, előttem sokat veszített a hiteléből, amikor eladásra kínálta a karakterét, aztán meggondolta magát. (Nem, biztos nem volt mögötte megfontolás és blöff...)
De most vele értek egyet.
Sőt: miért nem azon gondolkozol, hogy a saját lehetőségeid figyelembe véve hogyan tudnád a legjobban pörgetni az ismétlőket?
Én ezt teszem, tanácskérés nélkül is... Lehet, hogy amit kitalálok, nem a legoptimálisabb, de legalább én találtam ki (még ha a fórumon utánaolvasva kiderül, hogy nem vagyok úttörő, akkor is )
Vagy szívesebben viselsz idegen tollakat?

Már bocs, hogy beleszóltam
Dátum: 2016.01.02. 17:57:10
A 8. szintre lépve, a Legenda oldalon találod meg. Kattints a nevére, és teljesül a küldetés.
A jövőben még lesznek hasonlóan megoldható küldetések.
Dátum: 2016.01.02. 17:06:46
Melyik országokal határos Spanyolország?

Franciaország, Olaszország
Olaszország, Portugália
Franciaország, Portugália
Hollandia, Olaszország

Egyrészt ugye "országokkal", másrészt van ott egy Andorra nevű ország is.
Persze, bele lehet magyarázni, hogy a válasz helyes (Franciaország, Portugália), de erős a gyanúm, hogy a térképböngésző kérdésfeltevő nem vette észre Andorrát, és nem is emlékezett rá az iskolából...
Dátum: 2015.12.05. 17:04:15
Mesélték, igen!
Tudom, hogy ez egy beugratós kérdés, de egyrészt a húsvét nem egynapos ünnep, másrészt annyi olyan kérdés van, ami a szomszéd Tóni bácsi életkorát firtatja , hogy igenis ragaszkodom a dátumozáshoz az ilyeneknél...
A halálom, ha pl. az olimpián olyan kérdés esik be, amire más a válasz ma, mint öt éve. Komolyan azt kell találgatni, hogy mikor került be a kérdés az archívumba?
Nem hiszem, hogy csak én vagyok így ezzel.
Dátum: 2015.12.05. 11:19:25
Az elmúlt 20 évben hányszor esett húsvét napja vasárnapra?
12
3
20
9

Kedves kérdésírók, ha nem nagy kérés, az ilyen típusú kérdéseket lássátok el évszámmal!
Köszönöm!
Dátum: 2015.11.24. 18:20:09
Hát ez vicces...

A Magyar foci válogatott kivel játszott 2015 EB pótselejtezőt?
Dánia
Norvégia
Írország
Szlovénia

Csak három betűt és egy kötőjelet hagytál le, kedves kérdésíró, de ugye látod, hogy ez a kérdés így elég "érdekesre" sikerült?
Egyébként ha a helyesírást nézzük: magyar; ha a megfogalmazást, akkor nem "kivel", mert az egy személyre vonatkozik. De ez már csak szőrszálhasogatás, hiszen 2015 EB pótselejtező után végre kint vagyunk az Eb-n, inkább örüljünk