Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2016.03.14. 19:10:28
Ez egy fórum, ahol mindenkinek joga van véleményt mondani. Én csak véleményt mondtam, ha odafigyeltél volna. Ellenben te ok nélkül sértegeted az embereket. Milyen alapon?

Mellesleg nyertél már szövetségi bajnokságokat? Én egy párat igen.
De ettől még nem vagyok oroszlán, mint ahogy te sem vagy majom.

Kérlek, kulturáltabban nyilváníts véleményt.
Dátum: 2016.03.14. 17:51:28
Ámde...

Kívülállóként hagy jegyezzem - a győztest megilleti a gratuláció, minden körülmények között. Kihangsúlyozni ennek elhagyását a nyilatkozót minősíti, és valahol az ő eredményét degradálja.

Sajnálom, hogy egyre inkább a sportszerűtlenség uralkodik el az szb-n, már a "mérkőzés utáni nyilatkozatokban" is.
Dátum: 2016.03.07. 15:17:06
Ne bántsuk azt, aki már nincs itt, és nem tudja megvédeni magát.

Én egyszer szóvá tettem a helyesírását, biztos nem voltam nagy kedvence, ezt igazolta is a hsz-em gyors lepontozódása...

Mégis azt mondom, hogy nem vagyunk sokan, minden törlés sajnálatos, bármi is legyen az oka. Az okot ő tudja, szerintem senkinek semmi köze hozzá (kivéve, ha kifórumozta), és innentől kezdve nincs, tehát ne legyen a poénkodások céltáblája.
Nem azt mondom, hogy hiányzik, de tartsuk tiszteletben annyira, hogy mostantól nem bántjuk.
Dátum: 2016.03.02. 19:05:30
Nem írtad, hogy folyamatos probléma, de ha más is jelzi majd, lehet benne valami.
Az ÜSZ-re írtál ez ügyben?
Dátum: 2016.03.02. 18:01:35
Reklamálni fogok a Szerencsejáték Zrt-nél, hogy milyen régóta lottózom, és még sosem volt ötösöm.

A random az random, ha valami nem 100%, akkor egymás után bárhányszor lehet sikertelen. Ez a lényege.

Persze, ha a probléma általános, egyértelműen rá kéne nézni, de nekem nem tűnt fel, hogy gond lenne a térkapuval.
Dátum: 2016.03.01. 17:30:00
Van mező - energiára, és van + energiára. Én azt tapasztaltam, hogy a pluszos több energiát ad, mint amennyi mínuszt ad a csapda.
Ez alapján nem jogos a szarkazmusod...

Tévedés ne essék, nem Miklóst védem (sőt, nem egy dolgot nehezményeztem nála az eventen), de pont emiatt nem kéne támadni. Éppenhogy a játékosoknak kedvez így a rendszer, összességében több energiát kapsz, mint amennyi csp-t befektetsz - még ez sem elég?
Dátum: 2016.03.01. 14:05:12
Megint nem ért véget a kvíz olimpia 2 nap után.
Dátum: 2016.02.28. 16:28:16
Na látod, Te megkaptad a Káoszt
Én pedig akkor nem Tőled, hanem Tigrisnyúltól kérem, hogy ossza meg velünk az ÜSZ-es levelezést.

Persze, csak ha szabad.

(A bug-tipp bejött, a lottóm nem. Nem lehetne fordítva? )
Dátum: 2016.02.28. 14:52:15
Ha Neked nem hiszek, az a baj, ha magamnak, akkor az?

Hiszek magamnak, tehát Tigrisnyúlnak is, elég egyértelmű a leírás, és Miklósék aligha fognak szembemenni a saját megfogalmazásukkal.
És persze hiszek a tapasztalatnak is: a bug mindenhol ott leselkedik....

Épp ezért vagyok kíváncsi, mit mondanak.
Dátum: 2016.02.28. 13:16:16
Köszi a dicséretet, halandóként megtisztelve érzem magam!

Valóban az új nemzedékhez tartozom, de azért a varjak a karón az én szemem is szúrták már párszor.

Érdekelne, mit mond a kérdésre az ÜSZ, megteszed, hogy kiteszed majd ide?
Dátum: 2016.02.28. 13:07:44
Nálam rendben vannak a tókenek... (V1-V2-V3)
Dátum: 2016.02.27. 15:59:37
"A kiégett őskövek az idők során elveszítették potenciáljukat. Ha aktív őskővel érintkeznek, feltöltődhetnek, és vásárolhatsz értük ritka relikviákat! Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból vagy kérdőív illetve kvíz kitöltésből), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz." http://vegzetur.wikidot.com/osko

Ez alapján csak egyféleképpen lehet számolni, mindenképp a befizetett kő dupláját kapod meg (ha van elég kiégetted), amiből ugye levonódik a mínusz őskő. (Tehát pl. -30 kővel 100 kő befizetése esetén 170 kövednek kell lennie.)

Arról nem is beszélve, hogy nem a játékos hibája, hogy mínuszba került a köve, tehát ennek minden emberi számítás szerint a fenti módon kell működnie.
Megkockáztatom, ez lesz Miklósék véleménye is.
Dátum: 2016.02.21. 21:46:19
Szó szerint az írtad, hogy magával az eventtel nincsen gond.

Beszéltem Miklóssal az ÜSZ-on, azt mondta, hogy az energiatégla hiánya ebben az első eventben már nem lesz orvosolva.

Szerintem ez nem tetszés/nem tetszés kérdése, hanem gond.

De ne érts félre, természetesen nem ellened irányul, amit mondok, és nem is vitatkozni akarok.
Dátum: 2016.02.21. 20:29:51
Tudom, hogy nem nekem címezted, de azért az első mondattal vitába szállok.
Az, hogy az eventtel kapcsolatos gondok Téged nem érintenek, nem azt jelenti, hogy az eventtel nincs gond.
Dátum: 2016.02.21. 20:12:06
Tivi, ha élőlény és nem állat volt a kérdésben, akkor bizony az a "valami gomba" a jó válasz.
Szóval ne akadj fönn "apróságokon"!

http://www.ma.hu/tudomany/232259/A_Fold_legnagyobb_elolenye
Dátum: 2016.02.21. 18:34:32
Joseph Haydn Az évszakok c. műve az, amivel a kolléga Vivaldi négy évszakját keveri.
De ha Georg Friedrich Händelt fogadja el helyesként, a kérdést valóban törölni kéne.
Dátum: 2016.02.21. 15:03:00
Az, hogy mikortól használható a szörnytalizmán, engem is érdekel. Sok templomi feladatot meg lehetett csinálni a sok csp-ből, de ha emellett vadászni kell az állatokért, mielőtt a templom lefut, akkor akár eleve is vadászhattam volna...

Az event szerintem nem sikerült rosszul, ha pár "apróság" a helyére kerül (energiatégla, anomáliás szöviküldi támogatása, kaland találásának lehetősége - most hirtelen ez jut eszembe), a jobb eventek közé fog tartozni.
Egyelőre viszont elkapkodottnak tűnik, legalábbis nekem.
Dátum: 2016.02.20. 05:16:47
V2-n 49-es szintű karakterrel állatölős küldetéshez keresek segítőt.
Természetesen a dolog oda-vissza működhet, illetve más küldetésben is szívesen segítek.
Dátum: 2016.02.17. 17:49:12
Az event nem ad energiatéglát. A nagy többséget ez nem érinti ugyan, de a kisebb szövetségeknek ez komoly szívatás.
Gondolom, akik éppen az anomáliás szöviküldit csinálják, azok sem fognak találni anomáliát a veremben.
Lehet, hogy tévedek, de ha megkérdezem, hogy ezekre gondolt-e valaki, vajon milyen választ kapok?
Dátum: 2016.02.16. 21:34:10
Az AF és a feketepiaci tagság a lehetséges maxot növeli. Az aktuális számít.