Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2016.11.03. 19:13:57
1. - Egyszer van az, hogy valakit szívatni akar valaki - egyszer pedig van az, hogy, hogy sok az alacsony százalékos mező, és arra "ugrik" mindenki.
(De ugye V6-on semmi közöm az szb-hez, a máshol nyert bajnoki címeink pedig nektek nem számítanak, szóval csak hangosan gondolkodtam, még csak véleményről sincs szó...)

2. Firenze: Ugyan már! Sok mindent szabad - de a határt neked is látnod kell!!
Nem tudlak 5 alá pontozni, pedig most szívesen megtenném.

UI.:Sok sikert mindenkinek az szb-n!
Dátum: 2016.10.24. 15:07:25
Nem volt szándékom ócsárolni, és szerintem nem is tettem, ha mégis, elnézésed kérem. (De hogy oltári offenzív ócsárlás lett volna, szerintem minimum túlzás.)
De komolyan kérdezem, te tervezel szb-t?

És meghallgatnám pár tervező véleményét is.
Dátum: 2016.10.24. 14:38:29
Az SzB-update ötleted szerintem szimplán hülyeség, vagy csak a tervezőket akarod szívatni. Úgy vélem, te nem tervezel, különben nem lennének ilyen ötleteid....

Az x-db mező már eleve nagy előny, mi hónapok óta nem láttunk inaktívat, miért kéne külön másodlagossal díjazni azt, aki meg tudja verni az inaktívat?
Birtoklási százalék - ? hogyan, miért?
Ha mindenki üt egy mezőt? Hárman rátesznek egy ütést az elején terítésként, végig a tiéd, és végig extra pont? Ugyan már!

Pláne ha ezek véletlenül ugranának be.

Bocs, de ez nonszensz.
Dátum: 2016.10.14. 17:16:11
Játékélmény?
Na, Tivi, látod, tudsz te olyan fórumot is, amit nem törölsz 5 perc múlva
Dátum: 2016.10.09. 19:35:26
Itt elolvashatod, melyik fétist milyen módon tudod megszerezni.
http://vegzetur.wikidot.com/allatok-evolucioja
Úgy megfelel, hogy valóban nehezebb kezelni, de ha jól kezeled, szinte lényegtelen a létszám? (Egyénként nem mondtam olyat, hogy könnyebb kezelni a nagyobb szövit. Azt mondtam, hogy a létszám mindegy, és ha jól csinálod, mindegy.)
Mert az én tapasztalatom viszont ez, és nekem is van tapasztalatom, nem biztos, hogy a tiedénél kevesebb.
Ha lényeges, kérlek folytassuk privátban, mert nem erről szól a topik.
Ez így nem igaz, ráadásul nem darabszámról, hanem arányokról szól az szb.
A szövi létszáma, ahol tervezek, közelebb van a húszhoz, mint a háromhoz, és pl. a legutóbbi két bajnokságot nyertük.
Kulisszatitok/tapasztalat: sokkal könnyebb kiszámolni, mit fog csinálni az "egyszemélyes szövi". (De ne mondjátok el nekik )
Nem igaz, lényegtelen, hány főre tervezel.
Nagyobb szövire tervezek, vannak mögöttem eredmények - a kicsiknek max. annyi az előnye, hogy minél kevesebb ember üt, annyival kisebb a hibalehetőség.

De ha nem érdekel az Szb, miért szólsz egyáltalán hozzá, és miért teszel igazolatlan állításokat?
A kis szövetségeknek is 100% az érték, ami eloszlik a térképen, ugyanúgy, mint a nagyoknak. Egy jó tervező tudja kezelni ezt a helyzetet is, nem az megoldás, hogy kényszerítsük az összeolvadásra azokat, akik külön akarnak lenni, alighanem olyan okból, aminek nincs köze az szb-hez.
Félre ne érts, nem vagyok kis szövi-párti - de az szb ürügyén beolvadásra kényszeríteni őket; nos, ez nonszensz ötlet.
Dátum: 2016.10.03. 13:15:57
Kedves v1-es Jó Szerencsét! szövetség!

Furcsa dolog az szb, bizony itt az is előfordulhat, hogy egy szövetség, amely majd két hétig egyetlen lövést sem ad le, hirtelen a 2. hét utolsó napján életre kel. Bizony az is előfordulhat, hogy véletlenül minden lövésükkel sikerült az addig vezető szövetség mezőit célba venni és elorozni.
Azért hangsúlyozom a véletlent, mert egyébként kiemelkedően undorító sportszerűtlenségről vagy trollkodásról kellene beszélnem, és azt nem akarom, akkor sem, ha a véletlen esélyét személy szerint kisebbnek látom.

Mindezekkel együtt a kört sikerült megnyernünk, gratulálok a tervezőnknek, akit még az előre nem látható események sem zavartak meg!
Dátum: 2016.09.19. 15:10:46
Energiatégla a továbbiakban sem jár?
Dátum: 2016.09.08. 20:40:52
Megjegyezte már valaki, hogy az új csatlósoldalon átláthatatlan a mytók kiosztása, vagy csak nekem zavaró?
Dátum: 2016.09.01. 19:20:49
Nem, nem logikus a 13, mint válasz, hiszen a kérdésben az "ülnek" szó szerepel, nem pedig az a kérdés, hogy hányan vannak a festményen.
És ha már "az embernek van egy kevéske tudása a témában", da Vinci festményére gondol, holott ezt valóban illett volna a kérdés feltevőjének egyértelműsítenie.

És. kedves Dnamax: "A kérdés írólya szerint..." NNNNaaaa!!! Tanuljuk már meg azt a francos "j" betűt, erre ránézni is rossz...

(Egyébként tökmindegy, de biztos, hogy csak egy ember áll azon a festményen?)
Dátum: 2016.08.28. 11:42:14
Nézz utána, mert valamit nagyon nem jól tudsz. 3 nem piros kari kell - és nem mi vagyunk azok, akik ügyeskednek, hogy nevezni tudjanak, mi bőven elegen vagyunk.

Ez az ötlet egyébként érdekes felvetés, nem is mondom azt kapásból, hogy hülyeség...

Az egyes szám azt jelentette, hogy én írom a terveket az szb-re. Így megfelel az egyes szám?
(Egy sorral fentebb a többes számot használtam egyébként, mert oda az illett, de szerintem az általad említett helyen az egyes szám is helytálló .)

* csak töröltem egy szóismétlést
Dátum: 2016.08.28. 11:15:57
Így a vége felé látszik, hogy a sorsolás még annál is igazságtalanabb, mint gondoltam. (Köszi az infót, Offs!)
Ja, hogy nyerjük-e a fordulónkat? Majd holnap délben kiderül.

Legközelebb? Legközelebb nem hagyom, hogy szoros legyen a meccsünk, és a végéig reménykedjetek, gyorsabban lerendezem
Dátum: 2016.08.23. 18:16:39
Ha nem tűnt volna fel, egy rossz szót sem mondtam rátok, hanem egy általános problémáról beszéltem.

Ehhez képest ez egy elég unfair kinyilatkoztatás volt, aminek köze sincs a problémához.

És hagy hangsúlyozzam ki - nem az a lényeg, hogy nyerünk vagy vesztünk, hogy mi leszünk a bajnokok, vagy ti, esetleg egy nevető harmadik. A probléma orvoslását szeretném forszírozni, más motivációm nem volt az előző hsz-emben.
Dátum: 2016.08.23. 14:20:43
A v3-as SzB jelenlegi állása :

1. Szabad Mágusok 16 208
2. Az Illuminati Lovagjai 15 304
3. A Vérkő Bajnokai 14 210
4. Warmagic 13 358
5. Kings of Dawn 13 346
6. Kocsma bogarak 13 312
7. Öreg harcosok 13 224
8. Dark Dragon Team 13 210
9. Smaragd Angyalok 12 206
10. VégzetLOLvagok 12 203
11. Hold Harcosok 12 203

Csak egy megjegyzés a sorsolással kapcsolatban.
Azok után, hogy az első helyen állunk, a mostani sorsolásban megkaptuk erről a listáról azt a három csapatot, akikkel az eddigi 4 fordulóban még nem találkoztunk (az összes többivel már igen). Inaktív ellenfelünk ebben a bajnokságban még nem volt, és legalább egy TOP10-es minden héten volt (de olyan hét is volt, hogy három is). A jelenlegi második helyezett másodlagos pontszáma arról tanúskodik, hogy nekik már volt egy (de inkább egyszerre kettő) inaktív ellenfelük.
Magyarul, ha az utolsó héten csak másodikok leszünk, és az Illuminati nyer, ők a bajnokok, mert nem az számít, hogy mi egymás ellen megvertük őket, hanem az, hogy ők több másodlagos pontot gyűjtöttek - vagyis volt inaktív ellenfelük.
Nem először jegyzem meg, hogy ez így nagyon nem igazságos. Vagy döntsön az egymás elleni eredmény a bajnoki címért két azonos pontszámú csapat között, vagy a sorsolásnál figyeljünk arra, hogy mindenki kapjon inaktív ellenfelet. Vagy az egyik szövi csak akkor lehet bajnok, ha minden topcsapatot megver, a másiknak belefér, hogy valakitől kikap, de az inaktívakkal elbír?
(Bocsánat a szarkazmusért, és elnézést kérek az Illuminatitól, az írásom nem ellenük szól.)
Dátum: 2016.08.22. 17:25:42
Mintha a többi világon nem is lenne szb, úgy marjátok itt egymást (pedig van - de képzeljétek el, tiszta hülyék, csendben, nem egymás szapulására, hanem a bajnokságra koncentrálva versenyeznek tiszta baromság, nem? )

És egy közmondás, ami hirtelen eszembe jutott, nem tudom, miért is - talán ide illik?

Egy bolond százat csinál.
Dátum: 2016.08.11. 19:05:13
Kedves Don, az üzeneteidben sokkal normálisabbnak tűnsz, de a fórumon... hát, izé, ne csodálkozz, hogy a hatos értékelés is elérhetetlen magasság számodra...

Nem, most nem azért írok, hogy újabb jelzőket akasszak a nyakadba (bocsánat az eddigiekért - de, tedd a kezed a szíved, rászolgáltál, sőt, alaposan kiérdemelted...), csak azért kapcsolódom be, hogy megjegyezzem:

ez az event tényleg uncsi, érett a cserére; nincs valakinek jobb ötlete?