Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2018.02.20. 14:36:50
Az első valóban eléggé extra-speciális (de ezt majd megszokod ), a másodikat szerintem viszont talán illik tudni.
Dátum: 2018.02.18. 10:32:09
Pontosan mi nem működik?
Olimpia kéthetente van, most a legutóbbi végeredményét kell látnod; illetve kérdést tehetsz fel, vagy erről mondhatsz le, ha legalább 100 helyes válaszod volt már.
A vadászathoz a kérdések a vadászat menü kvízkérdések pontja alatt érhetőek el.
Dátum: 2018.01.20. 05:24:40
Ha olyan világon vagy, ahol van építési átlag (V5 és V6), amíg azt nem éred el, csak korlátozott hozzáférést kapsz az épületekhez. Emlékeim szerint ilyenkor az épületeknél a szint mellett zárójelben mutatja a te hozzáférésedet.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,913.0
Dátum: 2018.01.04. 19:06:40
Pár hete rákérdeztem erre, azt hiszem, hogy a válasszal kapcsolatban a "no comment" mellett maradok, mert róla az érvek úgy peregnek le, mint víz a rucáról. (Igazából erős érvekkel bele tudnék kötni mindhárom mondatba a válaszból, de akkor - és azóta sem - épp nem volt ehhez kedvem.)

2017. Dec. 16. 05:34mist (105884)
Szia!

Az állatszintlépős ismétlős küldi nem számolja a szörnykihívás alatt szintet lépő állatokat.
Nem kompenzációt kérek, csak a hibát jelzem - mert elég erős a gyanúm, hogy ez egy hiba, erre még senki nem gondolt a szörnykihívás kapcsán.

M*** István
2017. Dec. 18. 08:56István
Szia.

Ez nem hiba. Valóban, ebben a formában nem fogadja el a küldetés a szintlépést. Eddig sem fogadta el.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2017.12.29. 22:19:42
Mivel v1-en szintben elég közel vagyunk egymáshoz, úgy vélem, van rálátásom.
Szóval, "ex-Mashadar" (tényleg, olvastad az Idő Kereke-ciklust? Hiszen a(z ex) név nyilván onnan jött ), amióta látlak, mindig v1-es kari voltál/vagy, nem világvándor. Nem mellesleg, bár nem beszélgettünk soha, mégis úgy gondolom, hogy roppant korrekt vagy, nem az a napi 8-10* betámadó fajta.
Sőt, amennyire én tudom, egyszer egy szövitársamtól (KaxI) vittél 7jegyű zsákmányt, és utána elhangzott az ígéreted felé, hogy soha többet nem portyázod. (Remélem, nem fecsegtem ki olyat, amit nem kellett volna... )
Tehát, Tamarinai Geodrin, részemről - nyilvánosan - respect!
Dátum: 2017.12.16. 05:27:47
Az állatok kapnak TP-t és szintet is lépnek szörnykihívás során, csak sajnos az állatszintlépős ismétlő ezt nem számolja.
Dátum: 2017.12.04. 14:33:43
V5-ön az új SzB holnap délben kezdődik. Ha a legalább 3 20+ szintű nem piros tag akkor is rendben lesz, akkor holnap déltől már működni fog nálatok az SzB, mindenféle külön nevezés nélkül.
Dátum: 2017.11.26. 12:23:12
Ne a tárgy menüből használd, hanem a Gyógyital gombra kattints, ami a csp-számláló alatt van.
Dátum: 2017.11.24. 11:15:50
Én köszönöm!
Dátum: 2017.11.24. 10:54:38
Egy folyamatban lévő üzenetváltás az ÜSZ-tal:

ma, 07:53mist (105884)
Szia!

A fórumon olvastam mostanában, hogy a kristály ellenfelektől több (talán 2*annyi?) kiégett őskövet lehet lopni. A kufár eventen viszont rendszeresen ezt tapasztalom, ha kristály hordás ellen sikerül a lopásom:
A csatában összesen 26451 sebzést okoztál, és 2 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 0 kiégett őskövet!
Utánanéznétek ennek?

Köszönettel:
István
ma, 10:14István
Szia.

Ez egy új relikvia, amit majd az új kódért v 100 őskőért lehet megvenni szombattól.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
ma, 10:52mist (105884)
Oké, új relikvia.

De akkor is, megismételném: kihangsúlyozva a lopott őskövek számát (ami NULLA).
A csatában összesen 26451 sebzést okoztál, és 2 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 0 kiégett őskövet!

Szerintem ez programhiba - ha nincs lopás, nincs a lopás szöveg, ha van lopás, akkor miért 0 a lopott kiégett?

Köszi még egyszer!

Komolyan, csak én feltételeztem, hogy a probléma leírva így világos, és senki más nem tapasztalta a kristályok elleni "lopok, de mégsem" bugot?

Bár, már most szégyenlem magam, hogy VIP játékosként ilyemivel zaklatom Dikó Urat.
Dátum: 2017.11.17. 20:29:41
Ha végigolvasod azt a segítséget (feltételezem, erre gondoltál:
http://vegzetur.wikidot.com/bajnok),
akkor láthatod, hogy aki a "megengedettnél" többször nyert egy kategóriában, annak van lehetősége felfelé nevezni.
Egészen pontosan erre a részre gondolok:
"2 választás van:

1. -10* medál-t kap a tulajdonságaira és (a harci szakértelmeire .- csak utolsó vérigesen) a karakter ha már győzött annyiszor amennyi megengedett egy kategóriában.
2. 1 kategóriával feljebb indul. (Ekkor a meglévő szabályok szerinti módosítót kapja a medálok után)

Nevezéskor ki lesz írva, hogy mennyi negatív bónuszt kap a karakter."
Dátum: 2017.11.11. 21:28:38
Alighanem a portya szimuláció mód lesz a ludas, sokan nem nézik, hogy egy kő az ára.
Dátum: 2017.10.30. 17:46:32
A sakktábla 8*8 mezőből áll, nem 15*15 mezőből.
Dátum: 2017.10.04. 17:33:21
Minek a rövítése a VHK?

Vakító hegyaek között.
Váktázó halott kémek.
Vállalati hiper közlemény.
Vitorlázó halott kapitányok.

Ha a "hegyaek között" nem is járok, de "váKtázó"???
NNNNAAAA
Legyünk már magyarok, gyerekek!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=5JKH3Wm1OYQ - a miheztartás véGett...
Dátum: 2017.09.11. 13:00:45
Megérkezett a válasz ÜSZ-ről:

ma, 12:28mist
Szia!

A fórumra is most írtam ki a kérdést: ha nincsen szünnap az SzB-n, hogyan lehet majd megnézni a heti eredményt?

István
ma, 12:58Miklós
Szia,
Tudom kicsit szűk lesz, de dél és 1 között meg lehet nézni, majd kirakjuk a fórumra is.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2017.09.11. 12:26:04
És ha nincs szünnap, hogyan tudjuk megnézni a hét eredményét?
Dátum: 2017.08.18. 20:09:49
Speciel ez mondjuk nem a szerencsétől, hanem a szubtéri érzékelés szakértelem nagyságától függ...
Nem árt, ha minimum 50.
Szerintem a trollkodásra első lépésként szigorúbban kéne venni a "minimum 3 aktív játékos" szabályt - ha a szöviküldinél inaktivitásnak számít a katakomba, az szb-n miért nem? Illetve a minimum három aktív játékos jelentsen három minimum 10-et (vagy 5-öt) ütő játékost, minden nap. Ha ez nincs, oké, az ütő delikvens kapja meg a tókeneket, de a szövi ütései ne számítsanak a %-elosztásnál.
Ez még biztosan nem oldana meg minden problémát, de sokat igen - viszont az anonimitás sem a trollok, sem az összebeszélések ellen nem lesz hatékony, ellenben agyonvágja a valóban felkészült stratégák tervezését. Szóval nemhogy a "fürdővízzel a gyerek", hanem csak a gyerek lesz kiöntve.

Kiegészítés:
A v6 szb-re nincs rálátásom, de a minden világra kiterjesztett anonimitás számomra ágyúval verébre megoldásnak tűnik.
A leghatározottabban tiltakozom ez ellen, mint sikeresnek mondható, és a fair play-t is maximálisan szem előtt tartó tervíró - ha ez számít.
Dátum: 2017.07.05. 17:46:50
Van Zabálás AF?
Dátum: 2017.06.22. 18:03:29
Nem tudok más szövetség nevében nyilatkozni, de sértőnek találom azt a feltételezést, hogy az szb taktika egyenlő a szövetségi társak semmibe vételével. Nyugodtan kérdezz meg bármely Szabad Mágust v1-en és/vagy v3-on, vagy a B-13-asokat v2-n, hogy "semmibe vett"-nek érzik-e magukat.
Az Szb-n az elsődleges opció (szerintem) az, hogy a lövésszám-elosztás stratégia és a játékosok igénye minél jobban összhangba legyen hozva.
Tiszta lelkiismerettel jelenthetem ki, hogy az említett szövetségeknél ez az elsődleges szempont - és aki egy picit is követi az szb-t, láthatja, hogy az említett három szövetségből kettő jelenleg címvédő, szóval szerintem igenis működik az említett összhang kecske/káposzta vonatkozásban is.