Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rius

Dátum: 2008.10.15. 09:49:30
Külön szakértelem a Sebgyógyítás. Ezt a szakértelmet 9-es Tanulás szinten kapod meg. Ha a Sebgyógyításod 1-es, akkor állatod 1 sebét 1 óra alatt gyógyítod be, ha 2-es 1 sebet 30 perc alatt, vagy kettőt 1 óra alatt. És így tovább.
Fontos tudni: amíg az állatodat gyógyítod, addig az nem harcol melletted
Dátum: 2008.10.08. 00:28:23
Nem figyeltem és jó értékelést adtam egy törlendő, vagy javítandó kérdésre az előbb. A gombákat hová sorolják volt a lényege. Szerepelt a növény, az állat, a semelyikbe, és helyes válaszként "egy teljesen másik országba". Átverésnek jó, mert teljesen külön kategóriaként kezelik, de nem ország, sőt még csak osztály sem besorolásilag.
Dátum: 2008.10.07. 08:05:58
Újabb problémák. Hiányzik egy r betű a "Mi a neve Fodónak a Gyűrűk Urában?" kérdésből. A másik kérdés szerintem nem csak tőlem kap rossz értékelést? " Mi a neve a Földet közvetlenül követő bolygónak?" Miben követő: méretben , súlyban, sűrűségben? Naptól való sorrendet kérdez, de idegesítően pontatlan kérdés.
Dátum: 2008.10.07. 00:46:06
Szerintem ez is rossz kérdés: Melyik a legnagyobb szervünk? Nem tette hozzá, hogy területre, térfogatra, súlyra, vagy csak bemondásra . Így rossz értékelést adtam rá. Egyébként rájöttem keresés nélkül is, hogy a bőr.
Dátum: 2008.10.06. 23:41:43
Úgy tűnik az új kérdésekben is van újra gond. Én ugyan tudtam a választ, de egy sajátos 3-as csoportosítás kérdést tett fel valaki. TF-es(HKK-s) istenek, színek és "szakma" triók közül kellett a Raia-sárga-katonát bejelölni.
Ez tényleg specifikus és ezért rossz értékelést adtam neki.
Dátum: 2008.10.06. 23:14:14
Sziasztok!
Némi problémát találtam két újabb kvízben. Az egyikben a Pokolgép jubileumi koncertjére kérdeztek Budapesten 2008-ban. A maximális a 25. volt. Lehet, hogy így hirdetik, de én úgy tudom, 1980-ban alakultak, bár lehet, hogy vénségemre meggárgyultam : .
A másik problémás (nem rossz, mert javítható), amiben arra kérdeztek, hogy melyik nem kukorica. A paszuly, a törökbúza, a tengeri és a málé szerepelt. Ebből a paszuly az bab(ezt kellett megjelölni), de a málé nem kukorica, hanem abból készült lepény.
Dátum: 2008.10.01. 16:30:12
Sziasztok!
A kedvencem, azaz a befogott szörnyem sebződött egy portyán. Hiába vidítottam fel (javítottam LE-ből a morálját maximumra) és küldtem el pihenni, csak nem gyógyul. Hogyan lehet gyógyítani az állatomat?
Előre is köszönettel!
Rius
Dátum: 2008.09.29. 22:41:23
Szerintem egy teljesen hibás kérdést kaptam. A kérdés szerint "Hány Árpád-házi királyunk volt István". A válaszlehetőségek 1-től 4-ig. Ehhez képest én úgy tudom, hogy 5 volt, és mind Árpád-házi. Más István királyunk nem is volt!
Nézzetek utána és javítsátok, ha igazam van. Előre is köszönet!
Dátum: 2008.09.25. 17:57:14
Idézet: Kyarra - 2008.09.25. 11:32:10
A kvízben kéne hogy az értékelés után is legyen értékelés, mert van hogy a válasz van rosszul beállítva.
Találtam rá példát:
Hány pár lába van a keresztespóknak?
a jó választ az 5nek ítélte meg a program, pedig tudtommal 8db vagyis 4 pár a pókok lábának száma.
Kérlek töröljétek vagy állítsátok át.
Dátum: 2008.09.25. 16:50:16
Sziasztok!
Van itt némi furcsaság a Szövetségek kapcsán! A Toplistán a Szövetségeknél a Serpents of the Destiny 5 taggal, mi a Világépítők 7 taggal szereplünk. Az előző csapatot ez lehet, hogy nem zavarja, de mindkét Szövetség már 8 tagot számlál. Ez némileg nehezít a dolgokon, amikor azt gondolják a jelentkezők, hogy át akarjuk verni őket és türelmet kérünk.
Előre is köszi.
Ciao!
Rius
Dátum: 2008.09.25. 09:22:53
Hi! Hello! Üdv!
Mindenkinek, aki úgy véli, hogy már jól működő Zafír Szövetségbe akar belépni, vagy elvetélt sajátjából átjönni!
A Világépítők a mai napon befejezi Őrtornya 1. szintjét, így újabb tagok jelentkezhetnek.
Adios! Ciao!
Rius
Dátum: 2008.09.23. 16:02:05
Ahogy Hofi mondaná, "Volt itt valami kombájn. Nem kampány. Undorító mindkettő " Részemről: "Álmodtam egy világot magamnak", most meg egyet építek. . "Világépítők"
Dátum: 2008.09.23. 15:57:08
Az elv szép, a helyesírás pocsék, a többség nagymértékben tesz majd rá, mert "antitáp". Valószínűleg sűrűn lesz szüséged támogatásra, vagy pénzügyire(hogy vásárolj),vagy "mankóra", amikor szétütnek. Sok szerencsét, mert ehhez kell is.