Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Laci19942

Oldal: 1
Dátum: 2014.04.21. 03:22:35
ha csatlakoztam a kufárok csatájához akkor ugye portyákért fix összeget kapok.
De ez mellett lehet rendesen is portyázni ha csatlakozva vagyok hozzá, úgy hogy nem mindig fix hanem változó összeget kapok?
és ha lehet akkor hogyan? részletesen kérem, nem csak így, hogy portya ablakban stb mert úgy már próbáltam... portya ablakban fix-et ad, úgy mint a toplistán keresés alapján és kardra kattintva a karakter képe mellett is
A válaszokat köszönöm
Dátum: 2014.04.19. 16:45:00
de elvileg ahhoz csatlakozni is kell nem? és én nem hiszem, hogy csatlakoztam... meg minden kis inaktívtól is ennyit szedek el, ők egészen biztos nem csatlakoztak hozzá szóval rájuk a normális portya szabályok lennének az érvényesek ha jól tudom, de ha esetleg mégis csatlakoztam azt hol tudom megnézni, gondolom a kufárok csatja alatt de ott nincsen leírva sehová sem a nevem...játékot kb. 5napja kezdtem
Dátum: 2014.04.19. 16:20:11
Sziasztok!
Miért van az, hogy ma bárkit támadok, csak 90LE-t és 6TP-t kapok folyamatosan, 11-es szintű vagyok... ha egy-kétszer 90 lenne akkor nem gond, de 8.-szorra kapom a 90LE-t és 6TP-t és ennek tuti nem így kéne lennie, legyen 0, vagy több de 8szor 90 ez lehetetlen...több LE volt nlam jóval, ez sem lehet
Köszönöm a választ!
Oldal: 1