Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

"nem is látszhatik a nyelve, mert mélyen lenn fekszik"

"Ha kidől egy fa az erdőben, csap-e zajt?" - Az hogy nem látszik, nem azt jelenti hogy nincs.

De álljon itt egy idézet a cikkből:
A kérdés megválaszolásához a budai oroszlán (lásd balra) volt a legnagyobb segítségünkre; ennek első fogait vagy lecsiszolták, vagy letörték - így alulról is jól látható a fogak mögött meghúzódó nyelvféle.
Szerintem nem nehéz
Talán a "vörös bolygó" és a "vörös folt" közti elnevezésbeli hasonlóság miatt sokan a Marsra tippeltek
de inkább ne tedd fel,mert már volt nagyon hasonló kérdés, úgyhogy lehet lehet már szerepeltet kapnál
hmm?
arról szól az egész cikk hogy csak nem látszik...
Dátum: 2009.01.08. 12:18:08
Szokás volt úgy énekelgetni hogy az aktuális kis barát nevét helyezték el a szövegben. Pl pizsamapartikon

Jaaaaj, ne!
Hibát követtél el.
Most jönnek majd a ha körverseny és lekörözöm az illetőt nem változik a helyezésem, és társai témák.
Annyi kifogást hoztak már fel erre a szegény kis beugratós kérdésre, hogy csak na, több oldalon keresztül, és mindig hajlandóak előlről kezdeni többen is.
Hát, én nem vagyok ennyire kekec
na igen, ez nekem 10% LE volt, be kellene írnod a kvíz topicba, vagy pedig pm-ben küldd el Hatsepsutnak, hogy javításra kerüljön
Na de, nem csak hogy nem tudja, mert nem figyelt valaha, vagy elfelejtette, vagy csak átsiklott fele, hanem esélye sincs hogy tudja, ezeknek az adatoknak nem lehet csak úgy utánanézni, mindenféle kiindulópont nélkül.
Ha ez segít, a tiédet pl én is értékeltem, és a fenti mondatomat veheted a textarea kitöltésének
Erre a kérdésre elég bután néztem, nem találtam meg sehol sem kimondva hogy fafúvósnak számít, csak a nádsípig jutottam, de az alapján már ki lehetett találni. Úgyhogy végülis jót választottam
Dátum: 2009.01.08. 10:48:14
találd ki hanyas szintü az állatkám?
4
3
1
2

hörrr, törlésre kijelölve
Dátum: 2009.01.08. 10:38:34
Idézet: Cosmo - 2009.01.08. 08:53:33
Hány éle van egy kockának?

A kérdező szerint 24.

Lehet hogy én voltam régen iskolában,de szerintem meg csak 12.Biztos ami biztos alapon utána rákerestem a Google-ban és láss csodát...ott is 12 a válasz

Kérem törölni.
Nálam még úgy szerepelt a kérdés hogy "Hány éle van két kockának?"
És az úgy stimmel
Dátum: 2009.01.07. 22:56:45
Szép álmokat
Nekem ez még beleférne, de azt hogy mikor építették az Old Traffordot, azt ki érdekteleneztem már.
Dátum: 2009.01.07. 22:31:45
Idézet: Spityu - 2009.01.07. 22:12:06
Hogy folytatódik a Mátrix című filmből ismert mondat: "Kövesd a fehér..."
macskát
nyulat *
egeret
fényt


Egyetlen egyszer hangzott el ez a mondat.. (Pontosabban írta ki Neo gépe)
De már a Mátrixban is utalásként szerepel az Alice csodaországban nyulára, akkor van értelme. Ilyenkor miért nem az eredetit idézgetik a kérdezők?
Dátum: 2009.01.07. 20:42:42
jah, lehetne nagyobb a szórás, de ez kb mint WTC, nem árt ha tudod.
Dátum: 2009.01.07. 20:38:25
nekem a szent grálos kérdésem fáj, de az mondjuk nem olyan könnyű, mint a te becsapósod
De hát ismered a mondást, párszor szembejött már a kvízkérdéseknél: Aki másnak vermet ás...
Dátum: 2009.01.07. 20:21:53
A veled egy szövetségben lévő nálad alacsonyabb szintű játékosnak adhatsz segítő kezet, mégpedig a szövetség kezdőlapján, a segítségnyújtás gombbal.
Dátum: 2009.01.07. 20:09:18
Nagyon imádom azt a verset!

És elég ismert, nem szabadna kiesnie
Dátum: 2009.01.07. 19:21:08
nekem tetszik a kérdés, és ilyen aránnyal még elégedett is lehetsz, sajna.