Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Ha beírnád őket a kvíz 3. topicba, akkor ezek a híbás kérdések is javítva/törölve lesznek
Csak próbáld meg pontosabban idézni a kérdést, hogy megtalálható legyen az adatbázisban.
muti a linket
őő, miért mi volt? tudtommal zenészi pályafutását csak egy kis katonáskodással szakította meg, nem?
A válaszok rosszak, merthogy túl könnyűek
Azért ez egy igen gonosz kérdés, nem fogja tudni sem az aki még nem jutott el odáig, sem az aki már régen túl jutott rajta.
Úgyhogy inkább te veszítsd el az új kérdés lehetőségét, mint a játékosok nagy része a 10%-ot.
Dátum: 2009.03.25. 18:59:29
igen, de mostanra mintha normalizálódott volna
Dátum: 2009.03.25. 18:47:23
adatbázis kapcsolódási hiba!
kicsit sűrűn van mostanság
Az értékelők szerint érdektelen a kérdésed.
Én inkább csak már szerepeltet adtam volna neki, mert már futottam bele ebbe a kérdésbe, szerintem, de hát a többiek talán még nem találkoztak azzal a kérdéssel.
A "fenyegetés" az egy automatikus rendszerüzenet, mert arányaiban túl sok a rossz kérdésed.
Dátum: 2009.03.25. 10:30:00
Nézd meg Mortimer aláírásánál a hordázás szakértelmet
Minden kérdés az is, amit csak és kizárólag böngészővel tudsz megválaszolni, és utána kb két másodperccel már nem is emlékszel rá.
Érdektelen lexikális tudás.
A másik kérdésedet olyan valakik engedték be, akik nem vették komolyan az értékelést és Miklós kifejezett kérését, hogy az ilyen típusú kérdések, amikből már amúgy is jelentősen több van a kelleténél, rossz, hibás kérdés értékelést kapjanak.
Dátum: 2009.03.25. 07:45:44
affenébe, nem lépnél egy szintet gyorsan?
A görög mitológiában Kerberosz (Cerberus) az óriás Tüphón és Ekhidna gyermeke. Kinek sikerült megszelidítenie és birodalma őrzőjévé tennie?
Héphaisztosz
Hádész
Artemisz
Árész

ez de szép!
mivel ez a kiesett érdekes kérdések topic, nem tudom mit kellene rá válaszolni.
Egyáltalán, mi a kérdésed?
Elég sok minden van azért a két véglet között.
Ha érdekel nézz bele a Baromi jó kérdések topicba, hátha megszáll az ihlet
Ha felteszed Szilárd Leóval is, a másik három válasz ne Szilárd János, Szilárd Dezső és hasonlók legyen, hanem valós tudósok, lécci
hogy "tök primitív"
Helyesírási hiba, benne van a válasz a kérdésben.
Kár, pedig egy átolvasással megúsznák utánanézés nélkül...így meg így járnak, sajna a kérdésed is

helyesírással visszadobva
Dátum: 2009.03.24. 16:26:10
Nem tom, én inkább a kiskorúak miatt mondtam, hogy nem kellene előszedni, de hadd edződjenek
Dátum: 2009.03.24. 15:39:36
Inkább ne keresd, ha jót akarsz magadnak, és még szeretnél vízet inni