Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cell26

Oldal: 1234
Dátum: 2018.10.06. 18:22:45
Az lenne a kérdésem, hogy milyen szinttartományban levadászható lény az UNDORFUTNOK? (Egyáltalán: köztük van?)

Rajta van a VU-s bakancslistámon, hogy elfogok egyet, beidomítom, harcolok vele úgy pár ezerszer, aztán felhúzom csatlósra.
Dátum: 2018.09.22. 00:26:17
Értem. Bár én konkréten 40. és 60. szint között vagyok jelenleg, szóval egyelőre még "csak" a Veremből nem hullik ki több, vagy mi.

Más! Mit "tud" a transzdestrukció, és egyáltalán micsoda? Mert ez is olyan dolog, amit csak említenek úton-útfélen, közben meg nézek, és csak annyit fogok fel belőle, hogy ez egy dolog, ami létezik.
Dátum: 2018.09.21. 11:23:04
Cirka 1 hete kifosztottam az e havi Kárhozat Vermét, és 0 hűségszilánk jött belőle (leszámítva a kufárviskók ajánlatát). Kérdőjel?

Ja, és mintha az Isteni Manna is nonegzisztenssé vált volna hirtelen. Ez valami szintfüggő dolog, vagy létszámstop, vagy átmeneti kivonatal a forgalomból?
Dátum: 2018.09.17. 19:19:02
"Mi van az óperenciás tengeren túl?

egy kétlábon járó,egy fejű házisárkány
üveghegy
Nem tom,nem látom a domb miatt.
Amerika"

Dátum: 2018.09.09. 12:39:50
Kárhozat Vermének leírásában szerepel:

A következő küldetések teljesülhetnek: találj kiégett őskövet, lépjen szinted állatod portyában, szerezz TP-t, vadássz egy napon (minden csata 2-nek számít).


Nekem nem teljesült. Spellatrix, ez is egy "továbbítva a programozók felé" státuszban levő dolog?
Dátum: 2018.08.12. 20:50:16
Szép estét!

Az lenne a kérdésem, hogy az ősi aranypénz mit "tud"?
Dátum: 2018.08.01. 15:36:46
Kamra szempontjából persze tényleg öngól, de abban a szinttartományban a játékosok vagy inaktívak, vagy teljesen szét vannak tápolva.

Más! Nem találtam ennél jobb topikot erre, szóval ide írom...

Lehet, hogy csak én vagyok olyan hülye, és még nem fedeztem fel az ehhez szükséges funkciót, de elég irritáló, hogy amikor a fórumon valamiről információhoz szeretnék jutni, a gyorskereső csak a legutolsó 20 találatot jeleníti meg rá, a leginkább információval szolgálni tudók pedig pont hogy a legelsők között vannak - magyarul, ha nem egy max. 2 hete bekerült fejlesztés részét képezi az adott téma, akkor nyálazhatom át az alfórumokat józan paraszti logikára alapozva, hátha ebben vagy abban a topikban lesz. Szóval örülnék egy "lassú keresés" funkciónak, ha meg lehetne oldani, mert a gyors kb. pont azt nem csinálja, amit kéne.
Dátum: 2018.07.31. 12:42:47
Lehetne-e, hogy a kalandok során elhasznált gyógy- és varázsitalokat is számolják a feladatok, illetve a Templom? Csak mert elég bosszantó volt (nem vagyok éppen egy kavicsokban dúskáló karakter), hogy az ősköves gyógylöttyöt lazán felhasználtam, és gyakorlatilag így kidobtam az ablakon 2 kavicsot.
Dátum: 2018.07.27. 21:54:51
Ekkora világ szégyenét, hogy akit 15% alá vertek, azt kihívni se lehessen.

Lényeg: valami tápos feltörekvő folyton lefarmol pár régóta inaktív játékost, alacsony SZÖ-vel. Így aztán nem tudom rajtuk fejleszteni az állataimat.
Dátum: 2018.07.05. 20:39:34
Kicsit késve válaszolok, de:
1. Ez egy olyan kérdés, amire csak egy jó ideje játszó karakter tudhatja a választ, újonc meg csak néz rá, hogy mi van - magyarul rossz, mert kirekesztő az utóbbiakra nézve. (Hasonlóról egyébként korábban én is krónikáztam ugyanebben a topicban.)
2. Legközelebb ilyen témában a barátod ez a topic (még ha 2 éve is használták utoljára).
Dátum: 2018.07.01. 00:51:08
Kiléptem, beléptem. Ugyanaz.

A teljes képhez hozzátartozik, hogy a fegyómban van egy fókuszkristály, ami +4 kritikus ütést ad. Jelenleg +7-et jelez ki, ami - elméletileg - natúrban, a fókuszkristály nélkül kéne legyen annyi. Viszont az az állatom csatlóssá válásakor még csak +3 volt a xenófétis részéről, és akkor "még" össze volt adva a fókuszkristály meg a csatlós adta plusz, tehát ugyanúgy +7-et jelzett ki, mint most.

Érdekes... valamit fundamentálisan eltolhattam.
Dátum: 2018.06.30. 11:10:40
Köszi a válaszokat!

Kicsit bosszant, hogy aktívnak nem tudom berakni (gondolom ehhez is kell 60-as szint meg valami mytó vagy egyéb cucc), de van itt egy másik, kicsit égetőbb dolog. A csatlóst a xenó fétissel hoztam létre, ami azt tudja, hogy minden 10. csatlósszint után ad +1 kritikus ütést. Nos, amikor az állat felemelkedett, akkor 30-as szintű csatlós lett belőle, amit a nálam levő csatlóskristályokkal egészen 70-esig húztam fel, viszont a Szakértelmeknél nálam még mindig csak a felemelkedéskori bónuszt rakja a szakértelemre, még ha a Csatlósok oldalon a xenó fétis fölé húzva a kurzort azt is írja, hogy +7 kritikus ütés. Ez egy bug vagy inkább figyelmeztetés arra, hogy ne használjak csatlóskristályt?
Dátum: 2018.06.29. 10:30:47
Nemrég csatlóssá tettem az egyik állatomat, és beraktam "Zabálónak".
Egyelőre nem történt semmi (az összes többi állatom a kennelben van), viszont nem tudom a csatlósnál kivenni a zabálási státuszt.
Őszintén: mi fog történni, ha az állataim befejezik a gyakorlást?
Dátum: 2018.06.07. 08:37:54
Csak egy kérdés: karácsonyi süti meg húsvéti tojás kb. véglegesen eltűnt az adatbázisból?
Dátum: 2018.05.24. 17:43:59
Magamnak válaszolok? Na egye franc.

Mi nem kell a kérdés végére.
Dátum: 2018.05.14. 03:03:39
Folytasd: 4 5 8 9 12...
- 13*
- 14
- 15
- 16

Oké, mondjuk a logikája többnyire egyértelmű, de akkor is, sz'tem az ilyeneket inkább ne erőltessük.
Dátum: 2018.04.20. 01:23:34
(Módosítva: a kérés meghallgatásra talált. )
Dátum: 2018.02.23. 17:35:16
Van egy olyan - még kategóriás - kérdés, hogy:
Az alábbi virágnevek közül melyik egy női név?
- Pipacs
- Liliom
- Muskátli
- Ambrózia*
A magyar névtörténet szerint akár a második is lehetett volna (ráadásul állítólag egy fokkal gyakoribb is). Most miért kell a vadászatra gyúrókkal ilyen dilettáns módon kib*szni? Bár én eltaláltam, de remélem, a feltevő a jutalom LE-t teljes mértékben sárga gyógyitalokra költötte.
Dátum: 2018.02.12. 00:07:06
Ez nem is egy rossz ötlet. Keresek is egy f@szántosat rögvest.

Amúgy az első komolyabban bejárt Vermem egész jól tejelt, mai hűségbónusz cirka 1908 LE.
Dátum: 2018.02.11. 18:28:33
No! Pár napja nekiálltam bebarangolni a Vermet, és végül sikerült belefutnom a szóban forgó lénybe. Nem Urcharok volt a neve, hanem konkréten Undorfutnok! És itt a képe is:

Lehet, hogy csak a több hónapos Tamagocsizás hozta meg az eredményét, de ezt a példányt, a Verem többi szörnyének 95%-ával együtt, sikerült első nekifutásra nekem elpicsáznom. A maradék 5%-ot másodikra. Van még hová fejlődnöm.
Oldal: 1234