Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rowina

Oldal: 123456
Dátum: 2016.09.13. 21:31:11
Idézet: LanMaffia - 2016.09.13. 21:28:20
Ha nem arénázol egyértelműen lemaradsz és gyengülsz. A többiek szépen gyűjtögetik a plusz TÖ-t, te meg nem...


Nem érdekel ha lemaradok, eddig sem hajtottam annyira hogy a többieket lessem, hol tartanak. Csak szórakozásképpen játszok napi fél- egy órát a VU-val.
Dátum: 2016.09.13. 21:29:05
Már vettem. Még a hozzászólásom előtt. Hogy legyen elég prémre, amíg megvalósul a kilépési lehetőség.

Én meg ezt akartam rá felelni, de okafogyottá tetted.
Dátum: 2016.09.13. 21:22:08
Idézet: Miklós - 2016.09.08. 13:05:48
A csatlósokat nem kell elküldeni pihenni, minden csata végén max. ÉP-re gyógyulnak. Ha egyszer kijelölted őket harcolni, max. más csatlósokra tudod őket cserélni, de teljesen nem tudod megszüntetni a csatlós csapatodat. Ez azért van, hogy mindig legyen kit támadni, ne pedig az legyen hogy mindenki csak a támadás idejére jelöl ki csapatot és utána nem lesz ellenfél.


Ezt a hozzászólást csak most olvastam. Ha csak amiatt nem lehet kilépni hogy mindig legyen ellenfél, akkor nincs nagy probléma. Ne 2 nap legyen az állítgatási határidő mint a kihívásoknál vagy a kristályhordánál hanem egy hét, egy hónap vagy bármi más amikortól már nem érné meg az aktívan arénázóknak a kilépés miatti lemaradás a többiektől. Probléma megoldva.
Akik nem akarnak jelenleg arénázni azok nyugodtan játszhatnának, én biztos nem lépnék vissza amíg nincs legalább 3 harcképes csatlósom. Talán jövő ilyenkorra lesz, de az sem biztos.

Ez elég konstruktív javaslat volt?
Dátum: 2016.09.13. 20:41:32
Jól van. Ha ennyire érdekli a játékvezetést a játékosok véleménye hogy még ide sem vakkantottak valamit, ettől a pillanattól kezdve egy árva őskövet sem veszek amíg nem lehet kilépni a csatlós arénából. Nem nagy tétel, de sok kicsi sokra megy. Ha nem kell, hát nem kell.
Dátum: 2016.09.11. 21:01:12
Csináljanak kristály hordás csatlósokat azoknak akiknek tetszik ez a csatlós aréna, azokat ütögessék. Akiknek nem tetszik azokat meg hagyják kiszállni belőle!

Egy csatlósnak tudtam eddig barna mitobigyót adni, azzal megnéztem hogy mi ez az egész, de kár volt. Nem akarom az eddigi csatáknál oldalakon át azt nézni hányan verték ma agyon a csatlósomat. Lehessen kilépni a csatlós arénából!!!
Dátum: 2016.08.29. 22:46:35
A cseresznyének nem kellett volna a két középső sorra ütnie amit már hónapok óta mi ütünk, taktika nélkül. Ha nem oda ütnek akkor felőlünk akár nyerhettek is volna.
Dátum: 2015.10.07. 13:46:10
Most már jó, köszönöm a gyors javítást.

http://kepkezelo.com/images/96cp3buut5aykau2vmi8.jpg
Dátum: 2015.10.07. 13:36:07
CRT monitoron nem lehet leokézni a sütikezelést csíkot, mivel nem látható az OK gomb.

http://kepkezelo.com/images/rkh1s83asb36u6wmu6su.jpg
Oldal: 123456