Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HadakUra00

Oldal: 1
Dátum: 2015.03.14. 13:37:57
Nagyon úgy néz ki hogy ez a szerverváltás csak több bajt hozott mint előtte volt...megint nem megy a kvízolimpia..szaggat a szerver...türelmünket kérték de megint elég sok őskő van a templomban már belefektetve és megint nem tudok haladni...tudom nem vagyok vele egyedül de azért ez már nonszensz...
Dátum: 2015.03.01. 14:00:41
Hát köszönjük Most biztosan sokan hálálkodnak majd
Dátum: 2015.03.01. 12:13:37
Szerintem ez nem panaszkodás. Én személy szerint nem vagyok mindig itt...mégis költök a játékra hogy mondjuk munka mellett (mert hát az van kiírva hogy kevés időráfordítással is lehet élvezni a játékot) is tudjak fejlődni mert a VU nekem nagyon tetszik. De így elgondolkodom, hogy fizessek-e érte...
Nem 100ezrekről van szó természetesen, de dolgozó ember lévén az a havi 8-10 ezer forint is pénz...
Kiváltottam a templomot...de azért ez most mégse járja...és emlékeim szerint ugyanez volt az előző olimpiánál is csak ott meg lett csinálva.
Dátum: 2015.03.01. 11:20:00
V1-en sem működik még...tegnap reggel 9kor írtam a Supportnak de nem kaptam még választ...én ki fogom váltani a templomot mert le fog járni az időm...de azért nem jött most jól...

Remélem ezért azért kompenzálni fognak majd....
Dátum: 2015.02.28. 15:29:48
Szerintem nem vicces...kicsit idegőrlő mikor már csak ezen múlik egy két küldetésed/feladatod... Remélem megcsinálják végre...
Oldal: 1