Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Horváth Peti

Oldal: 1
Dátum: 2023.12.14. 08:07:09
Sziasztok!

A szörnyekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni:

- a meglévő szörnyeket lehet fejleszteni, vagy
- automatikusan fejlődnek a gazdakarakterrel, vagy
- maradnak az idézéskori állapotukban és pár szintlépés után újakat kell idézni, ha erősebbet szeretnék?


Köszönöm!
Dátum: 2021.02.19. 11:26:46
Az általad említett AF képességet már sikerült felfedeznem saját kútfőből is, tényleg hasznos a fenti információk birtokában.
Ettől függetlenül neked külön megköszönom, hogy még erre is gondoltál, hogy hasznos lehet számomra!
Dátum: 2021.02.19. 11:10:10
Uraim!

De szép lenne ez a világ, ha mindenki így állna a dolgokhoz...
Komolyan mondom, teljesen jó napom lett a segítőkészségetektől!
Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindhármótoknak!
Fsanyi82: annyira érthető, amit írtál, hogy még én is megértettem Tökéletes!

Legyen szép napotok!
Dátum: 2021.02.19. 08:57:07
Tisztelt Tapasztaltabb Játékostársak!

Bár megpróbáltam minden fellelhető infot begyűjteni, mégsem igazán sikerült képbe kerülnöm.
Nem értem a szövibajnokságban, hogyan lesz magas az elért százalékos eredmény egy mezőn. Ha az én átlagom 10/7 (10 ütésből 7 győzelem ugyanazon a mezőn) és a példa kedvéért 3 másik társam ugyanezt az eredményt produkálja ugyanazon a mezőn, akkor az nem 70 %-ot jelent? Vagy van még valami módosító, ami beszámít a kialakult napi eredménybe?
Mi a jó módszer ahhoz, hogy egy mezőt megszerezzünk magas százalékot elérve? Mivel példáról van szó, mondjuk legyen az első mező. A fenti példa szerint összesen 40 ütésből 4 játékos 28 győztes ütést realizált a mezőn (minden játékos 10 ütésből 7-et nyert), másik mezőre nem ütött senki. Ez milyen százalékban kifejezett birtoklási arányt eredményez és miért?

Nagyon szépen megköszönöm, ha valaki tud segíteni a felhomályosításomban!

Kellemes játékot mindenkinek!

Peti
Dátum: 2019.04.05. 10:07:23
Nagyon köszönöm a gyors választ!
Dátum: 2019.04.05. 09:38:16
Sziasztok!

Legyen szíves valaki világosítson fel, mi kell ahhoz, hogy a szövilapon be lehessen állítani az építendő épületet? Elfelejtettem, olyan régen kellett

Köszönöm előre is!
Oldal: 1