Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Angyali Vadász

Oldal: 1
Sziasztok azt szeretném kérdezn. Töletek hogy valaki nem tuna e segíteni azal kellene segítni hogy nincs e valamejikötök-nek 100-120karakter ojan ami vel nem jácanak vagy aba alarja hagyni ezt a online játékot mert engem érdekelne a karakter. Nagyon nagyon meg kösszöném mert szeretnék.a kis fiam-nak 17-éves most anak szeretném mert most lesssz a születés napja és meg kért hogy szerezek neki kérlek segítsetek rajtam meg csak azért szeretnék.neki karaktert mert nagy beteg és meg igértem neki hogy szerzek neki de de nem szeretném hogy valami baja esen agyerekem-nek kérlek. titeket segítsetek rajtam. Hogy tugyam megadni neki a karakter azt is le irom hogy be vérzik a tüdeje meg egy kécer elájul ezért szeretnénk neki szerezni egy karaktert. Téleg segitsetek legyetek szivesek ere a karaktere irjatok legyetek szivesek most szerdán lesz a születés napja és ha nem lessz meg akor ö a szivére veszi és nem szeretném.szerintem minden egyes játékos akinek val gyereke azmeg csiná érte szerintem.ö ugy kért meg hogy apa szerzel ugye egy erös karakter. Kőzbe remeget a szája is lécives segítsetek nekem kérlek szépen titeket ere a karakter - re lehet irni Gordiusz nagyon meg kösszöném
Oldal: 1