Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paladin007

Oldal: 1
Dátum: 2014.05.07. 21:16:18
Fejlesztés javaslatok:


1. Őrjöngés italokat, szugbplazmákat platinára lehessen váltani. Indok: Minden játékos elkölti a kiégett ősköveit platinára hogy megvehesse a napi ajánlatot. Gyakorlatilag a lopás szaki értelmetlenné kezd válni. Valamint a fejlesztőknek is jó lenne ez az újítás, mert többen rendelnének őskövet ha átváltoznak a kiégett őskövek is.

2. Végzet medált ideje lenne kivenni a kerékből.

Kösz a figyelmet.
Dátum: 2014.05.02. 21:20:57
Nekem 2 ötletem is lenne.
1. A végzet medál kerüljön ki a szerencsekerékből.

2. Régen nagyon sok kiégett őskövet lehetett szerezni a lopás szakiból. Ma már a napi rutinokra elmegy az összes kiégett őskő (platina váltás)+ van rá AF képesség és a "lelakatolt ládikók" is. Lélekgyémántot nem költ senki platinára, támadás italt pedig nagyon ritkán kapunk. És most jönne az a fejlesztési ötlet hogy az őrjöngés italokat is platinára cserélhetnénk.

Kösz a hallgatást!
Jó játékot
Dátum: 2014.04.18. 17:50:38
ó hogy a fenébe ><
köszi!
Dátum: 2014.04.18. 17:22:46
Helló most öltem meg a 15. entitásom (70-es volt)
A kérdésem az hogy kivették az entitáskincsek közül a pechpontokat?
kösz a választ
Dátum: 2014.02.13. 23:22:38
Mikor lesz az event? Pontos dátumot még nem láttam sehol.
Dátum: 2013.11.07. 22:43:06
Sziasztok. Szeretnek fogni egy orult demont es egy sarkanykigyot. Tudnatok ebben segiteni PLS?
Jelenleg 19-es szintu vagyok es lattam mar, hogy velem azonos szintu vegzeturnak mar van egy 27.!!!!!szintu sarkanykigyoja. Szoval nekem is jol jonne egy ilyen peldany :DDD a 1,5-os szorzo miatt. Az orult demonrol csak a +10%os sebzest tudom.
Koszi a segitseget elore is es bocs hogy nincs ekezet...ennek az az oka, hogy Angliabol irok.
Jo jatekot
Oldal: 1