Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - hellblade

Oldal: 1234
Dátum: 2008.09.23. 17:31:09
Tévedsz kedves Shul barátom.
A legújabb mérések szerint az Amazonas a világ leghosszabb folyója. Eddig a Nílust tartották annak, de bebizonyosodott, hogy míg ez utóbbi "csak" 6.695 km, addig az Amazonas 6.850 km hosszú
Dátum: 2008.09.23. 11:36:59
Azért is kérdezem, hogy későbbiekben (megfelelő szintnél) a Lélekkút kisütésénél 500 kőnél éri el az igazi hatásfokát. De az 5000-t, 360követ kapsz (ha jól emlékszem). Tudom, hogy lehet gyűjtögetni kiégetteket is. De ki tudja, lesz talán valaki aki meg akarja venni.
Dátum: 2008.09.23. 10:50:02
Ha valaki banki átutalással szeretne venni lélekköveket. 5000 a legnagyobb, de ha én 10000-t szánnék rá, akkor 2 szer kell átutalni vagy elég egyszer ugyan azzal a kóddal.
Köszönöm előre is a választ.
*Ismét reggel, szorgos munkálatok folynak. Újabb helyiségek fúródnak a sziklába, egyre nagyobb lesz a helyiség.*
~ Ideje meg pihenni, elég volt ez mára~
*Nem törődve, semmivel megindult a szobájába*
Na, ogre bent van az utolsó hordósör, csak bővült az italkészletünk is.
Ma egy kicsit kihalt a hely, pedig isteni ez az illat * le vág egy jókora darabot belőle és neki lát.*
*Meg érkezett a vadászatból blade, meglátja a wantukat ~ez lesz a kaja mára~,oda dobja az övét is. *
-Hé ogre elmegyek, a sörért a sült wantuhoz ép jó lesz. Remélem estére vissza érek.
Ásítozva szemléli hellblade a hátrahagyott cetlit, ~hát el kezdődött~ nyugtázza magában.
~Az anyagi testek csak másodlagosak, de remélem találok valami tálra valót is, ja és a söröl se feledkezzem meg. Már megint sok dolgom lesz. ~
Lélekenergiára kiéhezve, indult a vadászatnak.

//rendben, remélem estére bőséges zsákmány lesz //
*Mire kiürült a kis szívmelengető, rózsaszínné vált a világ.
Pár percen belül már kint volt a csillagok alatt, egy újabb butykossal. Végig feküdt a kissé nyirkos zöld szőnyegen, csukot szemmel hallgatta a széldalát...
Húú már reggel van? *aztán meg nyugszik, kint már sötét van, de a pultnál ülnek még egy páran. Az ogre serénykedve öntögeti az italokat, egyre jobb a hangulat.
Hirtelen képek tolulnak lelkiszemei elé, a homályos álomvilág üzenetei azok, mintha jövőbe látott volna ~furcsa álom volt ez annyi szent~ majd nevetve feláll. Leül a legközelebbi asztalhoz, egy pálinkásüveggel ~jó volna már egy kis ser is. Na majd holnap intézkedem, ha lesz rá időm~ jót húz a flaskából, s elmereng...*
*felriad*
Mi ez a díszkivilágítás, a... ~Ki, ez csinos varázslónő~ Látja a távolban Shul beszélget az asztal körül.
~Biztos Trinigan szórakozott a kristályokkal, hogy jobban aludjak. De majd helyre hozza, már úgy hozzá szoktam a lilás fényhez~, és azonnal vissza fekszik.
*blade annyira kimerült talán fel sem kell, holnap reggelig. Lassan emelkedik és süllyed a mellkasa, monoton ritmust jár.*

//off: Én nem értek a honlap szerkesztéshez, sem a hasonló dolgokhoz. Az szerintem elfogadható, hogy a 4 legtöbb Lejes kerüljön be a kezdő ötösbe. Ami nem lenne rossz a klán miatt, a többiek meg állhatnának a klán védelme alatt is, ha már ennyit dolgoztak (csak feltevés). Én be vállalom, hogy ne legyek benne (az eredményeim miatt), ha klán céljai ezt kívánják.//
Lassan pirkad.
Végre itt van a Lélek barlangja *gondolta megkönnyebbülten.
Végig nézett a rakományokon, ahogy roskadoznak, majd szét roppannak a szekerek kerekei a mérhetetlen súly alatt. Az igásállatok párolgó testtel, reszkető inakkal szomorkodva hallatták hangjukat a megerőltetett menet miatt, amit hellblade diktált. Szeretett volna még is csak hamarabb vissza érni, aggasztotta őt a látottak és a hallottak egyaránt. Klánok, szövetségek vannak kialakulóban, s megannyi végzetúr vándorol a szélrózsa minden irányába.
Nem félt ő, csak az óvatosságot többre becsülte bárminél, nem egyszer mentette meg ez az életét.Így - mivel ő is értett valamelyest a mágiához- két lény emelkedett ki a sziklakőzetéből halk morajlással, mintha kitépték volna őket az anyatermészet öléből. A megidézett két lény sziklapárduc volt, mely az első napsugarakra vissza tér. Jól tudták, hogy mi a feladatuk, az őrködés.
A bejárathoz közeledve megtorpant, amint felnézett.
Jöjj békességgel--Távozz békességgel, érdeklődve olvassa ~ki írhatta ezt ide~.
Nem rágódik rajta sokat, már indulna is tovább, de ismét figyelmes lesz valamire.
~mi a fene ez a halk zaj, talán még mindig dolgoznak~
Elcsigázottan lépet be a lilás színben derengő terembe, ahol neki háttal a klánvezér egy kőasztal szerűségen munkálkodik. Kisé meggyötörten, a fáradság rabláncai már rajta is látszódnak. Hellblade nem tudta igazán szemügyre venni a készülendő alkotást, mert abban a pillanatban meg is fordult Sztavrogin. A társa azonban most nem hagyta szóhoz jutni és egyből bele is vágott. Zafírok között is megindult a verbuválás ToxinBoy vezér irányításával. Egyébként itt van minden ami kell, kint megvár minket reggelig. Hagy aludjanak tovább a többiek,*mosolyogva* egyébként neked sem ártana egy kis belsőmegfigyelés. A választ sem várva megindult, nem tudván meghallgatásra találtak -e szavai.
A hordó mellé vackolva magát ~még egy kupával csak megérdemlek nem *elmereng* hékás, hol lehet Zamodemon*kicsit vár, és megnyugszik* valószínűleg ő is egy hordó mellet.
*Lassan a gondlatjai is elcsendesednek, aztán hortyogva mélyálomba szenderül*
*halk suhogás... egy vérsólyom érkezik Sztavrogin vállára mielőtt le feküdne, és halk vijjogásba kezd, melyet csak ő ért talán azért mert ez egy bűbáj.
-hellblade küldött, a szállítmány reggelre itt lesz, ahogy ígérte. Csak vegyétek át, mindent elrendezett. Azonban akadt egy kis dolga, új ellenséges szövetségek jönnek létre vagy lehet csak tervezgetik, még ő semm tudja. Az egyik talán a Napkapu, a másikról még nem informálódott, de valamilyen Byzon nevezetű toboroz szövetségeseket.
*Egy pillanat és a madár már ott sem volt, csak a fák ringatóztak a holdfényében odakint, mintha azt suttognák jó éjszakát.*
Dátum: 2008.09.20. 16:23:57
Foglalkoztat egy gondolt engem, ezért meg is kérdezem.
Az állatbefogással kapcsolatban:
- a befogott állat az oldalunkon harcol, lehet -e alkalmazni építmények védelmére, vagy csak felderítő szerepe van és még ehhez hasonlók (lehet, hogy hülyeséget kérdezek) ;
- ha harcol, akkor ő elpusztul, vagy csak az EP-je 1-re csökken ;
- az állatok fejlődnek, fejleszthetőek, pl.: szakértelem segítségével;
-több állat is idomítható;
-az állat szó alatt érthető rettegettebb életforma is?
*hellblade is munkának lát,de előtte még jót húz a borból, húzza is a száját.*
-Pedig holnapra rendeltem még tíz hordót, át ejtet az a toprongy, megyek szétverem a pofáját.
Holnapra itt lesz mindenből egy egész szállítmány!
*hellblade is be toppan, ki általában mindig késik.
Ötszáz akó finom nedűt görget maga előtt, úgy hogy talán a föld is vérzik.
Mikor feltekint látja társait, kezük poros, de szemük büszkén csillog.
Váratlanul egy gondolat suhan át fejében, mely szívében áll meg ~haza érkeztem.*
-Látom barátaim, igen csak megszomjúhoztatok, verjük csapra, mert ez egy igen szép munka!
Dátum: 2008.09.20. 11:30:39
Megfontolandóan jó ötlet ez Trinigan, és reális is szerintem.
Ui.: egy ideig nem leszek, meg nem tudok mindig ide figyelni,mert a zenéimet konvertálom
Dátum: 2008.09.20. 10:53:02
vagyis 60%
Bocs az off-ért
Dátum: 2008.09.20. 10:49:41
Ha pedig tetszik, akkor prémiumos is leszek, talán ezzel is pluszt tehetek a szövetségnek

Ok, mivel te vagy az alapító 50%- os szavazati jogod van( lesz) a felvételben is(az építkezéshez elegendő 3 szavazat is, ha jól tudom), csak ne az legyen, hogy kitenyésztett szolgáid vagyunk
Oldal: 1234