Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - hellblade

Oldal: 1234
Dátum: 2008.11.30. 19:36:59
Szintet léptem növekedett az ÉP-m és a VP-m is, ez így természetes.
Most figyelem, hogy visszaállt az előző szintre. Már az előző szintnél is figyeltem mert olyan gyanús volt mint ha nem emelkedett volna semmit. Figyeltem vadászatkor mikor válok üthetővé. Most megint 120 ÉP-nél
Mi lehet ez, ti nem tapasztaltatok ilyet?

Remélem vissza tudjátok állítani az ÉP-met és a VP-met, mert ez nem olyan, mint amikor a vadászatkor egyszer kétszer nem kaptam meg az érte járó LE-t.
Előre is köszönöm a választ.
Dátum: 2008.11.28. 18:02:57
Az első vadászatomat ma nem kaptam meg ma. Eddig nem néztem utána, hogy meg van e az összes LE, de az elsőt könnyű észre venni, ha meg van egy vadászatod, de a nálad lévő LE 0. A TP-ről nem is szólva.

Nem kell sokáig keresgélned, megpillantasz egy lényt, ami egy nagyobb gömbpuffancs. Fegyvert rántasz, ám a lény nem próbál menekülni vagy védekezni. Ekkor pillantod meg mellette kicsinyét. Elteszed a fegyveredet, és elsétálsz - ma is zsákmány nélkül kell túlélned. Ekkor zizegő hangot hallasz, és ahogy megfordulsz, pont látod, hogy a teremtmény átváltozik egy hajlott hátú öregemberré. - Bölcsen döntöttél, végzetúr. A legtöbb társad a helyedben nem ismert volna kegyelmet. Itt a jutalmad! - ezzel kinyújtja kezét, mire bőséges lélekenergia áramlik beléd (+432). +14 TP A szerzett lélekenergiából 39 a helyes válaszért kapott LE.

Van esélyem, hogy vissza kapjam? Azért csak 432LE+14TP(TP nem tudom, hogy meg kaptam vagy sem).
Olvastam régebben másoknak is voltak hasonló problémái. Remélem hamar javítható lesz ez a hiba.
Köszönöm előre a választ és a segítséget (ha lehetséges).

Üdv: hellblade
Most már topicot is tudnék nyitni, de a Javaslatokba még mindig nem tudok belépni.
Ezt kapom:Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Javaslatok
Oldal: 1

* Új topic
* Új szavazás

Adatbázis hiba!
Dátum: 2008.11.17. 15:32:08
Kösz lehet, hogy meg is oldottad a problémám
Bocs az off-ért.
Dátum: 2008.11.17. 15:28:25
A problémám az, hogy tudatturbóm 6. szinten van, de ha valamelyik másik szakértelemre rakom akkor is csak plusz 1 értéket tesz hozzá a varázslat költsége pedig normális(30VP).
Ha tudnátok segíteni azt előre is meg köszönném.
Nem tudok belépni a Javaslatok c. fóruba ezt a hiba üzenetet kapom: Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Javaslatok
Oldal: 1
Adatbázis hiba!

Ha tudnátok segíteni azt előre is meg köszönném.
Dátum: 2008.11.02. 01:12:13
Ha a Javaslatok című fórumba akarok belépni mindig ezt az üzenetet kapom már napok óta.

VĂŠgzetĂşr fĂłrum -> VĂŠgzetĂşr -> Javaslatok
Oldal: 1
AdatbĂĄzis hiba!

Remélem orvosolható a hiba.
Dátum: 2008.11.01. 19:00:07
Ja, és nekem holnap van a névnapom azután meg a születésnapom és így tovább.
Ha meg kérhetnék mindenkit ebben az évben már ne is támadjon senki.
Dátum: 2008.10.29. 22:32:37
Mortals League szövetség maguktól kapituláltak, ha jól tudom. Fel mérték a helyzetet.
De ezen már kár vitatkozni.



Bújj, bújj zöld ág...
Dátum: 2008.10.29. 12:58:11
Én tramenssel egyetértek ez teljesen felháborító.

A másik, 134 szavazat alapján módosult a játék, abból is 100 alatti aki változtatni akart. Kérdem én, hát nem 3000-en vagyunk a játékban.
Erről csak az jut eszembe, hogy aki intenzíven tud sírni az előbb utóbb anyukától meg is kapja.
Ha a háború nem a taktikárol szól akkor miről?

Az pedig, hogy a győztes szövetségnek nem kell hozni a 2 szeres győzelmi arányt egy hét után. Elég furcsa miért nem? Pedig csak ez olyan, mint az elején 1 vereség 2 győzelem.
A másik 2hét után 10 győzelem elég (ez elég igazságtalan lenne, akkor már inkább döntetlen). Tudom elég abszurd, de mi van ha mégis csak 8-cal vezetnek. Akkor a harmadik héten már elég az 5-tel több győzelem is?
Mindenki elfogadta, hogy kétszeres legyen a győzelem aránya. Előtte nem volt semmi baj. Most, hogy valakiknek süti a kása a szája szélét, akkor változtassunk. Pont az háború lényege, hogy ha úgy adódik akkor húzodjon el ameddig tart. Legalább a szövetségek elgondolkoznának, hogy kitérdemes és kit nem megtámadni.

Szerintem is érdemesebb lenne egy "békepipa" (jól van nem bírunk egymással, itt a kezem) gombocska, amit a másik szövetség vagy meg szavaz vagy nem.
Ha már csökkenteni kellene a háborúk időtartalmát. Akkor szerintem az első héten 60% (pl.200-120),második héten 70% (200-140),harmadik héten 80% (200-160), negyedik héten 90% (200-180) legyen a győzelem és a vereség százalékos megoszlása. Így max. 4 hétig tart egy háború. Annak sincs értelme, hogy lerohanom az egyiket aztán a másikat, mert akkor a háborúk tényleg csak villámháborúk lesznek. Ami a másik, hogy a kisebb szövetségek is jobban fejlődnének. Mert nem az lenne, hogy hetente lezajló villámháborúk miatt egyre több ellenséges szövetséget kaphat. Ha szerintem ezen változtatva lesz akkor a kicsik kihalnak és már senkinek nem lesz kedve játszani közülük (csak gondolom).

A másik amit Cassian mond, ír (szerintem jó ötlet):
"Egy hét automatikus béke + a háború hossza lenne a teljes béke." ----> Ez is csak a gyengébbeket védné az erősebbtől, másodsorban hosszabb háborút, hosszabb ideig kell kipiheni. Nem lenne az, hogy csak darálás megy. Hanem az azonos szintűeknek is egymásnak kell majd mennie.
Dátum: 2008.10.16. 01:13:36
Ja arról nem is szólva szövetségesek. Innkább verjük le őket most, mint, hogy árnyékba éljetek. De előbb-utóbb rátok fog járni a rúd. LEGYETEK BÁTRAK ÉS OKOSAK IS
Dátum: 2008.10.16. 01:06:53
azúr légió.... elit horda... összefognak ellenünk, már szánalmas. Akkor sem lessz belőlük semmi, legalábbis a saját erejükből. Mind a kettő nyuszi. MIÉRT? Mert félnek. HOLNAP VISSZA LÉP AZ EGYIK VAGY A MÁSIK? nem....
De Amikor Egymásnak Esnek Mi Is ÜzenjÜNK Hadat NEKIK.

TÁPOSOK elithorda
*Ismét egy korsó magányosan, mint aki issza.*
~Oly sok éjszakán, amikor *elmereng* a fogadóban csak öt végzetúr volt, s sok segítőkéz. Még akkor kicsi volt a kis barlang. Hhhmmm, a Lélekbarlang. Most van minden. Csetepaté, és társak, kik a harcban szövetségeseim. Ott van Sztavrogin ki kardjával írta fel szívünkbe, úgy mint a bejárat felé békesség. Trinigan a nagy mágus, kinek eszénél csak az ereje nagyobb. Shul a szív és a lélek. Zamodemon a kósza, ki mindig a klán dicsőségét keresi. Ma már tizennégyen vagyunk, mindannyian nagy harcosok. Cassian, Anita Blake*tovább gondolkodik* Mordraneth, Garkas.
Babúr, Pöppem, Feka mindegyik a társaim. Végkép nem utoljára Ug Brongdron és BRTshot. Ennyi nagy Végzetúr, egy célért...~
*Két alak távozik, ha lehet ezt így mondani. Habár tudja neki is összeakad a lába, s a nyelve is alkalomadtán, mégis végi kíséri tekintetével őket.*
~hát ily szépen gyarapodik ez a kocsma... Három napig itt sem voltam, űztem a vadat... Látom itt minden rendben, a sör habzik, a pálinka éget, a sült wantu kicsit szálkás, de sebaj. *Majd a megszokott helyére siet. Mire az asztal erezeteit szemügyre venné, már ott tornyosul előtte a kupa. Az ogre csak egy szempillantást vett rá, majd tovasiet. * A fenne enné meg ezt a hülye álmot, mintha lenének Istenek, pedig azt hittem elhagytak bennünket . Itt a megannyi Végzetúr, mindegyik keresi a dicsőséget, de minek. *Majd felnéz a vakító kis gömbre, mely nem hagyta aludni.
Nem bosszús, se nem megbékélt, majd lassan a feje az asztalra huppan.*
Mindenkinek egy korsóval!* Szólalt meg helblade, mikor belépet, nem foglalkozott ki van bent, s ki nincs. A szeme előtt elhomályosult a világ, már csak a lába vitte, mint egy öntudatra ébredt zombi úgy mozgott.
Nem volt hosszú az út, a szobáig mégis háromszor botlott meg míg csak a söntésig ért. Úgy imbolygott mint aki nem tudja eldönteni merről nagyobb a gravitáció. Egy szerencsés mozdulattal el kapta a pult végét.*
~Na.~
Ööööööööh, bazeg nekem is tőcsé má egyet. Húúúúúú, de *ekkor valami elcsalta figyelmét az aranyló italról... Halk kacaj, majd egy csábos mosoly.*

~Kellene egy nagyobb ágy *gondolta az ogre mikor a két távozó alakot figyelte*, de legalább is egy szemüveg. Furcsa alak ez a blade. Fekete szemek, karcsú derék. Gusztustalan egy ízlése van annyi szent.~
Dátum: 2008.09.24. 23:48:54
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy kisebb kobaltpatkány. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 23 lélekenergia. +3 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:19:49
Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy apró wantu közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+23 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +3 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:14:49
Vadászatod során egy méonech fürkész nyomait követed, de végül feladod a dolgot. Ekkor azonban váratlan meglepetés ér, egy végzetúr táborára bukkansz.
- Kérlek, ne bánts! - könyörög. - Új páncélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem!
- Megkönyörülök rajtad, de akkor is adakoznod kell!
A végzetúr ellenállás nélkül enged át a lélekenergiájából (+20). +3 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:09:49
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy protolisk lárva. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 10 lélekenergia. +3 TP A szerzett lélekenergiából 1 a helyes válaszért kapott LE.


Ráadásul vadászatkor Ilyeneket kapok (nem mondhatnám, hogy kirívó esett, amit olvastok) pedig gyémánt vagyok. Nem tudom én vagyok ilyen szerencsétlen vagy a világ az.

Persze utána mi jött 15LE!

Lehet, hogy nem hiba, de panaszkodom.
*Eljött ismét a reggel, de már nyolcan tevénykednek a klán dicsőségéért. A szálláshely is el készült, ételek, italok bősége tornyosul a raktárakban.*
~ Remélem ma is sikeres napom lesz.
-Gyere csak nyugodtan, itt egy korsósör. Itt nyugodtan kipihenheted magad.
*Aztán sietősen tovább indult teendői után.*
Dátum: 2008.09.23. 17:58:01
A kubla klán tagja vok és sztem valami hiba van. Trinigan karakterlapjában az áll hogy 858-at épitett de az épitményeket megnézve csak 144-et ezt plz nézzétek meg! köszi

Zamodemon klántársam az információk közé tette ezt a kérdést, de szerintem itt lenne a helye. Én is erre kérlek benneteket, mert az a mínusz 700LE elégé gázos.
Oldal: 1234