Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2009.05.25. 15:48:57
A fókusz működik viadalon is.
Igen, a következő viadal június 5.-én, pénteken lesz, és előző hét péntek délutántól lehet majd nevezni rá.
Dátum: 2009.05.25. 11:15:08
Sry, de ma még biztos nem fog bekerülni a kristályhorda, a múltheti "események" elvették az időmet. A lényeg kész van, de még össze kell rakni/tesztelni. Úgyhogy most úgy néz ki, legkésőbb szerda. Leállás pedig valószínűleg nem lesz miatta, be tudom rakni a játékba anélkül is.
Idézet: Csuhi - 2009.05.21. 15:07:59
Erre ráéreztél. Pontosan igy van, nem büntettek volna meg, ha alszunk 8 orat ejjel es reggeltol estig ujra nyomjuk. Valoszinu, hogy elvittek volna reggelre 20-30k let, de akkor most mar olyan 30 millional jarnank és nem lehetne mibe belekötni.

"A kreatív exploit Egonnal még aránylag rendben van, de a logok alapján beléptetek egymáshoz, ami már szabálytalan."

Meg kell védenem a játékvezetőt, mert ezt konkrétan én írtam.
Úgy értettem, hogy én akkor, abban a pillanatban nem az exploit kihasználása miatt adtam a tiltást (és úgy éreztem írnom kell még valami magyarázatot pluszba ). Viszont ez még nem jelenti azt, hogy a kihasználás rendben van. Ha csak ennyi lett volna, a karaktereket akkor is felfüggesztjük az eset kivizsgálásának idejére, az így szerzett extrém LE-t/karakterfejlődést töröljük, stb. (ami egyébként is meg fog történni)
Most értem a hozzászólások végére.
Csuhit és Egont zároltam, de nem elsősorban a kreatív exploit miatt, hanem mert arra utaló jeleket találtunk, hogy multiznak.
Magáról a kreatív exploitról nem az én tisztem nyilatkozni, de "magányemberként" csak annyit, hogy ez már nálam is kiverte a biztosítékot, és elismerem, ha ez így mehetne tovább, teljesen értelmetlenné válna a játék. Ezért biztos teszünk ellene valamit, de majd Miklós nyilatkozik.
Dátum: 2009.05.20. 09:25:40
A háborúk/kapituláció oldalon eddig ha nem volt háború csarnokotok, nem írta ki, hogy a háború végével mennyi plusz/minusz LE-t kaptok/vesztetek. Ezt javítottam.
Ezenkívül pontosítottam a portyátásnál a portyavégi szöveget, hogy egyértelműbb legyen ("Ha a háborút megnyeritek, a lélekkútból X lélekenergiával kevesebbet fogtok zsákmányolni. (Ha elvesztitek, az ellenfeletek pedig ennyivel többet)"-és viszont)

Olyan nem lehet, hogy ha valaki nyer egy háborúban, akkor ő veszítsen a kútból (régebben volt egy ilyen bug, de az első előforduláskor javítva lett). Extrém esetben viszont előfordulhat, hogy egy elhúzódó háború esetén senki nem veszít/ill. nem kap semmit.

Idézet: Zaccmester - 2009.05.20. 00:46:24
Ez az mikor menetközben írják a játékot, tele van buggal és sok rafinált gyerkőc ezeket ki is használja, már nem is nevezem őket csalónak, mert a rendszer balfaszságát használják ki.

Erre hirtelen csak egy megoldás jut eszembe: hogy többet nem fejlesztünk.
Viccet félretéve, minden bekerülő fejlesztést letesztelünk amennyire tudunk. Igaz, csak "házon belül", de egyrészt nincs kapacitásunk komplett tesztelőgárdát foglalkoztatni, meg akkor minden 2-3x lassabban készülne csak el, és még mindig nem lenne garancia arra, hogy a tesztelők mindent észrevesznek. Több szem többet lát effektus ugye... (Nekem van négy, de nem mindig elég. )
Dátum: 2009.05.20. 09:19:51
A háborúk/kapituláció oldalon eddig ha nem volt háború csarnokotok, nem írta ki, hogy a háború végével mennyi plusz/minusz LE-t kaptok/vesztetek. Ezt javítottam.
Ezenkívül pontosítottam a portyátásnál a portyavégi szöveget, hogy egyértelműbb legyen ("Ha a háborút megnyeritek, a lélekkútból X lélekenergiával kevesebbet fogtok zsákmányolni. (Ha elvesztitek, az ellenfeletek pedig ennyivel többet)"-és viszont)

Olyan nem lehet, hogy ha valaki nyer egy háborúban, akkor ő veszítsen a kútból (régebben volt egy ilyen bug, de az első előforduláskor javítva lett). Extrém esetben viszont előfordulhat, hogy egy elhúzódó háború esetén senki nem veszít/ill. nem kap semmit.
Dátum: 2009.05.18. 11:25:29
Úgy látszik, Az Ősi gyógyital szövege félreértésekre adott okot, ezért módosítottuk:

Hatás: Fertőzésed 50% lesz (akkor is, ha már 100%, vagy 0% volt)
-------------------------------------------------
Idézet: Almási Viktor - 2009.05.16. 11:48:17
Amikor indult az aukciós ház felnyomódott a térkapuból való kincstalálat esélye a sokszorosára.
Ezt sokmindenki tapasztalta.
Ez a növekedés visszaesett az ismételhető küldetések bejövetelével.

Egyre jobban tetszenek a VU-s Urban Legend-ek.
Semmi ilyesmi nincs, a térkapus találati esélyek most is úgy vannak, mint az induláskor.
Dátum: 2009.05.15. 16:43:02
Idézet: Kocos - 2009.05.15. 16:40:35
Idézet: Baraty - 2009.05.05. 16:19:25
Az aukción szerezhető állat-felszerelések (ill. később lesznek fókuszkristályok is) megmaradnak, ha elengeded/kisajtolod az állatot, eladod a tárgyat, vagy másik tárgyat adsz az állatnak.


Igaz ez akkor is, ha uj fokuszkristalyt rakok a targyba?

Igen, az aukción szerzehető fókuszkristályt ilyenkor visszakapod, berakhatod egy másik tárgyba (de ha egy olyan tárgyba rakod be, amiben már van fk, akkor az az fk elvész).
Dátum: 2009.05.15. 16:36:55
Idézet: Kocos - 2009.05.15. 16:30:17
A Paralizoid fokuszkristaly mibe helyezheto be?

Fegyver, páncél, pajzs
Dátum: 2009.05.13. 13:22:18
Idézet: senkise - 2009.05.13. 13:18:34
Nekem sem megy a több állatot harcba hivás. Ha a másodikat hivom, akkor az első pihibe kerül. Az új fülek elött még működött

Próbáljátok most, elvileg javítva.
Dátum: 2009.05.13. 13:03:12
Idézet: Anubys - 2009.05.13. 13:02:14
Nekem sem enged állatot sajtolni....pedig nem vagyok láthatatlan!
Egyszerüen eltünt a sajtolás gomb!

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.60#hsz80
Dátum: 2009.05.13. 12:59:58
Idézet: CaveMaN - 2009.05.13. 12:53:36
Az állat visszaállítása nem igazán működik még

Olyan állatot nem lehet visszaállítani, amit valamelyik sajtolós küldetésnél sajtoltál, illetve 0 idomítottságú lényt sem.

Idézet: Blizzjeeee - 2009.05.13. 12:54:02
Láthatatlanban sem sajtolni, sem idomítani nem engedi az állataimat.

Ezt hogy érted? Láthatalan vagy és nem engedi? A sajtolás fülre kattintva sem?
Dátum: 2009.05.12. 11:55:02
A háború tornyának működését módosítottuk (kivettem a tegnap berakott korlátozást), de kiegészült a kód annyival, hogy most már akkor is nőhet a háború végén szerezhető LE, ha a legyőzöttnél nincs LE, és akkor is, ha a győztesnél nincs.
Dátum: 2009.05.11. 15:55:15
Idézet: Monkey - 2009.05.11. 15:39:38
A 156 ezer nem biztos, most valaki 147 ezret ír fórumban, ez csak nagyságrendileg ennyi

Mindegy, közben megtaláltam, tényleg nem adta hozzá nektek, úgyhogy visszaírtam amit elvettem.
Dátum: 2009.05.11. 15:03:07
Idézet: Cofee - 2009.05.11. 07:22:33
Az lenne a kérdésem, hogy természetes e az, hogy megnyert háború után, csökken 100.000LE-vel a lélekkututnk? Ugyan is ez történt az éjjszajka. Egy 2 hetes háborút nyertünk meg, és ez a kiírás jelent meg az eseményekben:

a **** szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +-101313 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 05:20

És csökkent a lélekkutunk pedig nyertünk! Ez azért van, mert mindkettőnknek van háború tornya? Mert akkor ez így nagyon el lett rontva szerintem...

Ez hiba volt, ha mindkét szövetségnek van háború csarnoka, akkor extrém hosszú háború és "erős" vesztes esetén előfordulhatott ez. Javítottam, nektek hamarosan visszaírom az elvesztett LE-t, tőlük meg levonom. (De az továbbra is előfordulhat, hogy mindkettőtöknek van háború tornya, hosszú a háború, és a végén egyik fél sem nyer/veszt semmit).

Idézet: winnie - 2009.05.11. 13:35:58
ezt írta miklós:

"II. Ha háborúban olyat győzől le, akinek nincs v csak kevés lélekenergiája van, akkor győzelem esetén több LE-t fogtok a lélekkútból zsákmányolni."

mert még mindig úgy működik, hogy

"II. Ha háborúban egy csatából nulla v. kevés lélekenergiát rabolsz, akkor győzelem esetén több LE-t fogtok a lélekkútból zsákmányolni."

ami azért nem mindegy, hiszen, ha a támadó mindig 0 LE-val támad, akkor elég jól meg tudják növelni a zsákmányt.

Ez korrigálva lett annyival, hogy egy csatában max annyival lehet növelni a zsákmányt, amennyit a győztes zsákmányolt. (A leírásba is berakjuk hamarosan).

Idézet: Crimson - 2009.05.11. 07:54:44
Akárcsak az, hogy egy szövetségnek nem tudunk hadat üzenni úgy 10 nap után, mert állítólag nem telt le a 168 óra.

Melyik szövetség melyik ellen? (PM-ben).
Dátum: 2009.05.07. 11:35:59
A pókernyereményeket mindenkinek beírtuk, aki nyert és elküldte a ParadisePoker-nek a karaktere adatait.

Aki nem kapta meg, az küldjön nekem egy PM-et, benne az email-címével, és hogy melyik karakter, hanyas világon kéri az őskövet.
Dátum: 2009.05.05. 16:19:25
Az aukción szerezhető állat-felszerelések (ill. később lesznek fókuszkristályok is) megmaradnak, ha elengeded/kisajtolod az állatot, eladod a tárgyat, vagy másik tárgyat adsz az állatnak.

Idézet: Sveger - 2009.05.05. 12:13:32
A Hűség záloga
Ez egyszeri alkalomra jó vagy bármikor használhatod?
és ha hordát vált vele a tulaj akkor az 50 követ ki kell fizetni neki?

Akárhányszor lehet használni, de az 50 őskövet mindig ki kell fizetni.
Dátum: 2009.05.04. 13:10:23
A hűség záloga:
Idézet: Kocos - 2009.04.30. 19:12:53
Tenyleg akkor a sajat szovetsegi tarsait is fogja tudni utni? :o
Vagy csak a bonusz valtozik?

Nem, szövetségi társadat sehogy sem támadhatod meg.
Dátum: 2009.04.29. 14:19:55
Kiírtam a viadalt jövőhét szerdára (6.-a)
Dátum: 2009.04.28. 10:27:28
Végigolvastam a topicot, sok jó ötlet felmerült.
Amiket igyekszek már mostani viadalra megcsinálni (nem 100%, hogy elkészülnek, de nagyon remélem):
- A csaták egymás után is megnézhetők lesznek. Alapesetben a viadal oldalon csak az első csata jelenik meg (ott is csak az, hogy kivel harcolt, az eredmény nélkül), rákattintva bejön a csataleírás, egy plusz gombbal: "következő csata".
A viadal oldalon is lenne egy plusz gomb, amivel aki akarja, egyből megnézheti az összes eredményét.
- A jelképes LE szintén viszonylag gyorsan megoldható (ezt akkor kapná meg a karakter, amikor megnézte az összes csatáját), de ezt még meg kell beszélnem Miklóssal.

A többi javaslaton még gondolkodunk, ill. eszembe jutott még valami:
Sokan írták a vigaszágat, ebből jött az ötlet. Hogy ne csak a nagyoknak legye esélye, azok a karakterek, akik kiestek a viadal első felében (tehát ha 10 körös volt, akkor az 1-5. körben), azok a vigaszágra kerülnek, ahol lezajlik még egy kisebb viadal, de most már csak egymás közt. Aki itt nyer, az is kap valamit, kisebb epikus tárgyat pl, semmiképpen sem nagy tápot.