Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2009.12.15. 13:52:21
Ezért a hibáért elnézést kérek, azt saját "tesztgépem" küldte, mire észrevettem már jópárat kiküldött, ne is foglalkozzatok vele.
(Az angol verzió peccseléséhez futtattam a gépemen pár tesztet, elvileg az a gép nem tud levelet küldeni, de sajnos az kiment a fejemből, hogy azóta megváltozott a levélküldés módszere, így most már tud )

Ez nem adathalász levél volt, hanem csak hiba a mátrixban, sry még egyszer.
Dátum: 2009.12.04. 13:13:46
A csp is elveszett, viszont sajtolni lehet újra.
Dátum: 2009.12.04. 13:08:56
Sajnos egy emberi hiba (az enyém ) miatt használhatatlanná váltak a V1-es állatok adatai, ezért vissza kellett töltenem egy ma 10-órai backup-ot az állatokból. Ezért kellett leállítani a játékot, amíg ezt visszatöltöm. Mindenkitől elnézést kérek, a morált beállítottam hogy ne csökkenjen csak mostantól, de a 10 óta befogott állatokat sajnos nem áll módunkban visszaírni.
A játék hamarosan újraindul.
Dátum: 2009.11.30. 15:45:06
Beírtuk a találkozón vásárolt ősköveket, és a végzet medálokat is (a végzet medál a következő belépéskor íródik be a karakterhez).
Az aukción vásárolt tárgyak ill. a kvízolimpia nyeremények holnap kerülnek be.
Dátum: 2009.11.27. 10:45:22
A következő viadal december 4.-én, pénteken lesz, ma 14-től lehet nevezni rá.
Dátum: 2009.11.23. 15:56:07
Javítva. (de egyébként ha növeltél vmelyik tulajdonságodon, a TÖ "helyrejött" eddig is)
Dátum: 2009.11.17. 14:38:42
Beírtam a V4 lezárásakor meg nem kapott medálokat és ősköveket, ha valakinek még mindig problémája van, az írja meg a bug{kukk}vegzetur{ponty}hu-ra a pontos adatokkal (melyik világra, melyik karakternek szerette volna beírni a medált/ősköveket), de előtte nézze meg az email postafiókját, néhány embernek, akiknél nem tudtam eldönteni mi történhetett, annak küldtem emailt.
Dátum: 2009.11.17. 14:37:34
Beírtam a meg nem kapott medálokat és ősköveket, ha valakinek még mindig problémája van, az írja meg a bug{kukk}vegzetur{ponty}hu-ra a pontos adatokkal (melyik világra, melyik karakternek szerette volna beírni a medált/ősköveket), de előtte nézze meg az email postafiókját, néhány embernek, akiknél nem tudtam eldönteni mi történhetett, annak küldtem emailt.
Dátum: 2009.11.17. 09:13:14
A felmerült gondokért sry, az új V4 lezárást élesben most lett kipróbálva először, azért vannak még gubancok. A medált azért nem írta még be senkinek, mert azt eddig egy manuálisan elindított progi írta be, az őskövek pedig szerver lezárása utáni belépés miatt kavarodtak meg. De ma helyrerakok mindent, megkapjátok a medált és az ősköveket.
Dátum: 2009.11.06. 17:04:26
Próbáld most.
Dátum: 2009.11.04. 10:50:14
Kösz, javítva.
Dátum: 2009.10.30. 11:24:21
Holnap lehet újra próbálkozni vele.
Dátum: 2009.10.30. 10:59:53
Ha egy kaland kvízzel végződött (Sötétség medálja, szfinx), nem ért véget a kaland, ezt elvileg javítottam.
Dátum: 2009.10.30. 09:51:18
Ma 14-től lehet majd jelentkezni rá, és jövőhét pénteken, nov. 6-án lesz a következő viadal.
Dátum: 2009.10.30. 09:31:49
A chrome böngésző alatti lila hátteret javítottam.
A relikviák azért kerültek ki ideiglenesen, mert azok működésének leprogramozására még nem jutott időm. De ma vissza fog kerülni valszeg az összes, talán a harag italát kivéve, ami csak jövőhét elején.
Dátum: 2009.10.27. 08:59:13
a konstrukciót javítottam, most már úgy kell működnie megint mint eddig.
Ez hiba volt, javítva.
Dátum: 2009.10.26. 15:10:18
Az óraátállítás körüli hercehurca az én saram, elnézést érte. Röviden:
A VU-ban nagyon sok minden időpontokhoz van kötve, és a rendszer mindenhol azt feltételezi, hogy az idő "folyamatos". Az óraátállításkor hirtelen olyan időpont áll elő, aminél a karakterek adatai "előrébb járnak", és ez rengeteg hibát okozhat. Persze tavaly is volt óraátállítás, akkor nem volt semmi gond amiről tudnék, de akkor még jóval kevesebb karakter és oldalletöltés volt, most nem akartam kockáztatni.
Ezért az volt a terv, hogy az átállítás előtti héten kiírunk erről egy hírt, megcsinálom és letesztelem azt részt, ami a automata leállást és elindulást kezeli, és akkor a játék csak addig állt volna, amíg a szerver "utoléri a karaktereket". Csak az volt a gond, hogy abban a hitben voltam, az óraátállítás még odébb van, és szombat este jöttem rá, hogy másnap lesz. Gyorsan megcsináltam a leállító és elindító rutint, de az elindulás sajnos nem sikerült, ezért csak akkor indult el újra a játék, amikor vasárnap hatkor felkeltem.

Nyilván ez most megint szerencsétlenül érintett egyeseket, a találkozón majd mindenki személyesen leb*szhat aki akar, csak azt tudom rá mondani, hogy tanultam belőle, legközelebb másképp fogom csinálni. A kárpótlás viszont nem az én asztalom, hanem a JV-é, ha a károsultak meg tudnak egyezni vele és a többi játékossal.
Dátum: 2009.10.15. 14:30:20
Ok, meg fogom nézni.
Dátum: 2009.10.15. 10:26:56
Ma hajnalban sajnos nem futott le az a script, ami a HT-t is vezérli, ezért döntöttem úgy, hogy most futtatom (a másik verzió lett volna, hogy egy nap kimarad, de ez a rosszabb megoldás sztem)