Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2010.09.29. 13:58:01
Idézet: Cymric - 2010.09.29. 00:15:37
Hali!

Nekem is hasonló probléma adódott.
Először nem tudott csatlakozni (munkahely).
Itthon pedig a köv. özenetet irja ki

Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.


És semmi más lehetőségem nincs.
Gondolom azt hiszi, hogy töltöttem és lejárt az időm.
Pedig tölteni se tudtam

Lesz valami orvoslás?

Aki hasonlót tapasztalt, az próbálja meg most.
Dátum: 2010.09.28. 14:08:10
A 80-as portra nem lehetett rakni, mert azon keresztül megy a web forgalom. Próbálkoztunk még random portokkal, de azoknál a 8080 jobb, jóval nagyobb az esély hogy nyitva van.
Ha a kvízolimpia nem tud kapcsolódni, a játékos nem veszti el a lehetőséget a kitöltésre, az otthoni gépen is ki lehet tölteni.
Az olimpiát nem fogjuk lefújni vagy újraindítani.

Isztu: jövőhét szerdán lesz a bajnoki, holnap délutántól lehet majd nevezni.
Dátum: 2010.09.28. 09:11:01
Sajnos elfelejtettem kivenni a tesztből, hogy beírja a lélekenergia jutalmat, elnézést érte, de nyugalom, most már működik, és aki nem kapta meg, annak is be fogom írni (valószínűleg holnap fog megérkezni, mintha ajánlás lenne)
Dátum: 2010.09.24. 13:46:21
Mindenkinek köszönjük a segítséget, sikerült az eddig felmerült hibákat javítani, és jövőhéten élesben is el fog indulni a kvízolimpia.
Akinek csak pörgött a homokóra, de nem történt semmi, azoknak valószínűleg a tűzfala tiltotta le a kapcsolatot, erre is igyekeztünk megoldást találni.
Megint elindítottam a tesztet, lehet nézegetni, de hacsak nem lesz vele nagy gond, ez fog élesben is menni.
Dátum: 2010.09.22. 14:20:19
5. szinttől elérhetők a csizmák, akkor jelennek meg ha eléred ezt - vagy a simán, vagy kereskedelemmel.
Dátum: 2010.09.22. 12:53:54
Ezt már kértétek páran, úgyhogy beraktam a programba.
Dátum: 2010.09.20. 11:26:13
Töröltem az eddigi kitöltött kvízeket, azért nem engedte mégegyszer megcsinálni.
Dátum: 2010.09.20. 10:40:32
Az olimpiát elindítottam, de a leállások okát még keresem.
Dátum: 2010.09.17. 09:33:11
Úgy látom, néha leáll a kvízolimpiát vezérlő program, próbálok rájönni mitől lehet, és megszüntetni. (addig is, ha észreveszem hogy leállt, újraindítom)
Ma még mindenképpen fog futni a teszt, de kisebb leállások elképzelhetők.
Dátum: 2010.09.16. 11:20:09
Ezek okát keresem, addigis időnként frissítsetek rá az oldalra.
Dátum: 2010.09.16. 11:08:28
A kvíz-olimpiával régebben elég sok gond volt, részben a sebességével, részben a scriptelhetőségével. Sokat dolgoztunk ezek megoldásán, és elkészült egy olyan verzió, amit már a játékosok is kipróbálhatnak.
Az új kvízolimpia elérhető a szokásos helyről, kvíz->kvíz olimpia. Akinek van kedve, segíthet a tesztelésben, minden reakciót szívesen várunk, addig nem fogjuk kirakni élesbe, amíg nem működik megfelelően.
A teszt-verzió egyelőre kb holnap délig fog futni, LE- és kvízmedál jutalom egyelőre nincs, de toplista valószínűleg lesz.

Akinek problémája van, írja le azt is, melyik világ, melyik karakterével fordult elő, és milyen böngészővel próbálkozott.

Mindenkinek köszönjük a segítséget!

------------------------------------------

Ezt a hozzászólást frissíteni fogom az eddigi észrevételeknek megfelelően, ha olyat találsz ami az alábbi listában benne van, azt már nem kell jelezni.
- ha egy válasz nagyon hosszú, nem látszik a vége
Dátum: 2010.09.14. 11:58:24
Idézet: Endyr - 2010.09.14. 11:40:02
kalandot is lehet kozben talalni. es portyanak szamit

Nem portyának számít, a szöveg volt pontatlan, korrigáltam. És nem is térkapunak, csak azért azok között a csaták közt jelenik meg, mert nem volt máshol hely.
Dátum: 2010.09.14. 10:35:12
Idézet: Endyr - 2010.09.14. 10:26:39
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: kristály gyógyital.

118as szinten kaptam egy 80as gyogyitalt. Nem lehetne ezt valahogy jobban szintbe hozni?

Korrigáltam, mostantól magasabb szintű italok is eshetnek.
Dátum: 2010.08.10. 10:19:32
Újra megy a kérdőív V4-en.
Dátum: 2010.08.09. 13:57:54
Bekerült az aukciósházba, hogyha epikus tárgyat szeretnél eladni, előtte feljön egy megerősítő ablak.
Dátum: 2010.08.05. 09:30:14
Eliteninja, Charma25: visszaírtam az esszenciáitokat.

A hibáért elnézést kérek, igyekszem mihamarabb javítani. Addig is, logolom az esszenciákat, és ha valakinek eltűnik, vissza tudom állítani, ha ír nekem PM-et.
Dátum: 2010.07.23. 14:42:33
Ma bekerült pár apróság:
- V5-ön az épületek oldalon látszik a szövetséged építési átlaga
- a karakterlapon a saját bemutatkozó szöveged alapból nem jelenik meg, hanem csak egy gombra kattintva
- az öltözetváltás feljebb került, hogy kevesebbet kelljen scrollozni
- a megosztható csatáknál volt egy bug, ha valaki megosztott csatát törölt, a csata továbbra is megosztott maradt, és a linkre kattintva "nincs ilyen csata" oldal jött be. A hibát javítottam, ha valaki továbbra is ilyen csatát talál, küldjön PM-et.
- az alkímista laborhoz bekerült egy bővítés, azoknál az esszenciáknál, amelyek nem szakértelmet növelnek, ezért a működésük nem egyértelmű, kaptak egy kis kérdőjelet amelyre ha ráviszed a kurzort, magyarázatot kapsz. Ezenkívül a labor leírását kibővítettük.
Dátum: 2010.07.09. 15:38:37
Javítva.
Dátum: 2010.07.07. 16:09:05
A plusz % portya LE-t adó tárgyak mostantól nem működnek térkapuban.
Dátum: 2010.07.07. 10:52:21
Elnézést kell kérnem tőletek, mert kiderült hogy régebben jeleztétek már nekem a +% le-s tárgyak térkapura hatását, és akkor azt írtam vissza, hogy normális. Igazság szerint teljesen elfeledkeztem róla, és nem tudom már, mit gondoltam a dologról akkoriban, miért írtam azt amit, de ez egyértelműen nem így lett tervezve, és valamit kezdeni kell vele. Vagy javítani, vagy hivatalosan és végérvényesen kijelenteni, hogy ezt már nem fogjuk megváltoztatni. De úgy látom, Miklós véleménye erről egyértelmű, és hacsak gyökeres változás nem lesz, ma délután kiszedem a bugot a játékból.

Idézet: Midian - 2010.07.07. 08:22:40
Vagyis Baraty csal.
Akkor kérek még 2 hét bant.