Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2011.09.05. 10:33:39
A HT-t frissítettem, és elvileg javítottam a hibát is ami azt okozta, hogy hétvégén nem frissült. Sajnos nem sokat tudok tenni azokkal, akiknek elvileg meg kellett volna kapniuk. Annyit tudok korrigálni a tornyokon, hogy akiknél hétvégén maradt, azoknál +6 szintet "omlasztok" rajta.
Dátum: 2011.08.31. 16:49:35
A nullázódós hibát elvileg javítottam, ha továbbra is gond van vele, üzenetben jelezzétek.

A küldetések információs szövegés és a kastély leírását pontosítottam, hogy egyértelműbb legyen.
Dátum: 2011.08.31. 09:01:09
Elnézést a nullázódós hibáért, a tesztelésen semmi hasonló nem jelentkezett. Nekiláttam a felderítésnek, mitől lehet, addig is raktam a küldetésekre egy logot, hogy legalább lássam, ki hol tartott az adott küldetésben. Ha javítottam a hibát, mindenkinek igyekszem majd visszaírni a helyes értékeket.
Dátum: 2011.08.30. 14:19:27
A mai napon bekerültek a szövetségi küldetések a Végzetúr online szerepjátékban. A szövetségi lapon találjátok.

Ha a szövetségetek felépítette a kastély 25. szintjét, akkor lehetőségetek nyílik szövetségi küldetések megoldására. A küldetésekért járó jutalmat akkor kapjátok meg, ha a küldetéssor mind a tíz küldetését sikeresen megoldjátok. Ekkor a kastélyotok szintje növekszik (50. szintig 3-mal, 100. szintig 2-vel, 150. szintig eggyel), továbbá a tagok megkapják egyéni jutalmukat is attól függően, hogy a küldetéssor elkezdésétől a befejezéséig hány szintet lépett az adott karakter. Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor teljes jogú, aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben, és használhatják a 25. szintű Kastélyt), és a küldetéssor teljesítése alatt és befejezésekor is a szövetséghez tartoztak.
Dátum: 2011.08.30. 14:07:28
Bekerültek a játékba a szövetségi küldetések:

Ha a szövetségetek felépítette a kastély 25. szintjét, akkor lehetőségetek nyílik szövetségi küldetések megoldására. A küldetésekért járó jutalmat akkor kapjátok meg, ha a küldetéssor mind a tíz küldetését sikeresen megoldjátok. Ekkor a kastélyotok szintje növekszik (50. szintig 3-mal, 100. szintig 2-vel, 150. szintig eggyel), továbbá a tagok megkapják egyéni jutalmukat is attól függően, hogy a küldetéssor elkezdésétől a befejezéséig hány szintet lépett az adott karakter. Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor teljes jogú, aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben, és használhatják a 25. szintű Kastélyt), és a küldetéssor teljesítése alatt és befejezésekor is a szövetséghez tartoztak.

Az alábbi küldetéssor mindegyikét meg kell csinálni a jutalomhoz (de a sorrended ti választjátok ki):

Növeljétek meg a lélekkút méretét a küldetés felvételétől kezdve 5%-kal!
Építsetek 10 szintet tetszőleges épületen! (Hatalom tornyát is lehet, de Háború vagy Béke Csarnokát nem)
Gyűjtsetek X szinguláris anomáliát! (a küldetés ideje alatt portyázással és vadászattal találhattok szinguláris anomáliát a térképdarabokhoz hasonlóan)
Győzzetek le 3 epikus szörnyet!
Szerezzetek összesen X aranydukátot! (csak az Aukciós Házban szerzett dukátok számítanak)
Lépjetek szintet X alkalommal! (csak teljes jogú tagok számítanak)
Használjátok a manakonstrukciót X alkalommal!
Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni!
Győzzetek X kihívásban amit ti kezdeményeztek!

(X az aktív tagok számától függ a küldetés felvételekor)
Dátum: 2011.08.26. 15:06:50
Ha valakinek van AH-ból lélekkút katalizátora, most már találhat féléves lélekkút katalizátort mellé. Ha a lélekkút kisütésekor megvan mindkét relikvia, 3x-os LE jár érte.
Dátum: 2011.08.25. 13:40:52
Ha minden jól megy, akkor holnap.
Dátum: 2011.08.25. 10:41:15
A hatomtorony csak 1 szintet bomlott ma hajnalban, ezt javítottam, és az érintett szövetségeknék is korrigáltam a HT szintjét.
Az esszenciás dolgot megnézem, aki nem kapta meg, annak be fogom írni.
Dátum: 2011.08.24. 11:02:14
A féléves aukciós bérlet beírásának hibáját javítottam, és elvileg mindenkinek be is írtam, akinek a csatájában azt jelezte, hogy megkapta. (aki nem, az írjon nekem pm-et)
Dátum: 2011.08.24. 08:40:19
Az event ma kb 10kor kezdődik majd.
Átbeszéltük a dolgot, és annyiban maradtunk, hogy a tervezett időben fog véget érni a szerver (holnap 10 órakor), de kategóriánként nem 3, hanem a legjobb négy karakter fog jutalmat kapni.
Mindenkitől elnézést a V4 idő előtti leállásáért, igazából nem a szerverleállás volt az oka, hanem egy véletlenül bennmaradt kódrészlet. Újraindítottam, az átvett jutalmakat kénytelen vagyok mindenkitől visszavenni, ez legkésőbb hétfőn mindenkinél megtörténik.
Hogy tolunk-e emiatt a szerver tényleges lezárásának idején, azt még nem tudom megmondani, kérem az érveket-ellenérveket.
Dátum: 2011.08.17. 12:24:30
Sajnos nem úgy halad az event tervezése ahogy akartuk, ezért jövőhét szerdán fog csak indulni.
Dátum: 2011.08.16. 09:09:35
Javítottam a tegnapi hibát (hogy nem számolta a küldetések alatt szerzett tp-t), és mindenkinek alapállapotba állítottam vissza a számlálót, tehát aki eddig nem vette át a jutalmat, az most 0 tp-ért megteheti.
Dátum: 2011.08.15. 19:27:19
Elnézést mindenkitől, úgy tűnik egyvalamit nem frissítettem. Holnap reggel pótolom, aki addig nem vesz át a küldetés-jutamat, annak nullázni fogom a tp-t is.
Dátum: 2011.08.10. 09:25:57
A Zarknod-szerű eventekre nincs előzetes nevezési fázis, sry, erre rosszul emlékeztem. Az event jövőhét szerda közepe körül indul, de ki fogunk majd írni pontosabb dátumot is hamarosan. Nagyjából a Landragórhoz hasonlóan fog futni, kicsit megváltozott jutalmakkal és háttérszöveggel.

A KH kiterjesztése még a héten bekerül. (de ténylegesen új kh tagok csak akkor fognak majd jönni, amikor a KH előbújik a katakombából, ez világonként eltérő lehet)
Dátum: 2011.08.09. 13:14:30
A következő eventre nevezési fázisa előreláthatólag a jövőhét eleje-közepe fele fog elkezdődni, a tényleges indulás pedig a nevezéstől számított egy hét múlva.
Dátum: 2011.08.08. 15:41:53
V5-ön a 30. szinttől kezdve a vadászat +30% LE-t ad.
Dátum: 2011.07.28. 14:51:53
A Kristály Szövegségek kiterjesztése 70 fősre V1-V3-on folyamatban van, de még kb másfél hét, amíg a játékba kerül, mert a klónozó-algoritmus adatokat gyűjt.
Dátum: 2011.07.27. 16:03:49
Szabadság miatt a következő bajnoki viadal augusztus 8.-án, hétfőn lesz, nevezni augusztus 1. 14:00-tól lehet majd.