Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2016.02.10. 09:40:07
Feb 15.-24-ig lesz Valentin napi befizetési akció. (Tehát jövőhét hétfőtől. költési most nem lesz)
Dátum: 2016.02.05. 14:04:39
Igen, ezt sajnos már későn vettem észre, most már ez is így marad.
Dátum: 2016.02.05. 13:31:45
Most már mennie kell.
(egyébként ez most egy "nem tervezett" kvízolimpia, véletlenül benttmaradt, hogy 5.-én is induljon egy (a múlt havihoz hasonlóan), de most már mindegy, fusson)
Dátum: 2016.02.03. 11:04:35
Nem rövidebb, kitoltuk a végét 2 nappal.
Dátum: 2016.02.03. 10:44:49
Ez hiba, mindjárt javítom.

mikee75: csatlóskristály jutalom lesz 1 hókristályért, fétisszilánk nem lesz
Dátum: 2016.02.03. 10:33:29
Elnézést a késői indulásért.
Elvileg persze lehetséges lenne, hogy 10kor automatikusan elinduljon minden event, de jobban szeretem, ha legalább az indulásnál és a végénél figyelni tudok rá, minden rendben van-e vele.

A mostani farsangban lesznek a múltkorihoz képest új jutalmak (smaragdszelence, 12 mytokronit csomag, unobtánium fókusz), ezek hamarosan bekerülnek.
Dátum: 2016.01.27. 13:16:15
Holnaptól már nem fognak csapást küldeni.
Dátum: 2016.01.08. 10:46:47
12:30-kor fut le a rutin, ami klónokat generál azokra a szintekre, ahol kevés nevező volt. Beállítottam a KH tagjait is, hogy résztvegyenek az eventben.
Dátum: 2016.01.08. 10:22:36
Alacsony szintre szokott több célpontot berakni a program, de lehet h egy kis időnek el kell telnie hozzá, megnézem majd a kódot.
Dátum: 2016.01.06. 10:46:13
Na átbeszéltük Miklóssal, pénteken fog indulni, mindjárt átírom a dátumokat.
Emishi: nem tudom, mire gondolsz, az adatbázisba csak ma raktam be az eventet, ennél korábban max a korábbi kufárcsata látszhatott.
Dátum: 2016.01.06. 09:48:21
Én úgy látom, legutóbb 3 nap volt a nevezési idő. A hétvége miatt annyi most nem lenne szerencsés, úgyhogy ma indul a nevezési fázis, és hétfőn indul az event.
Dátum: 2015.12.22. 09:38:54
A szövetségi küldetésekhez bekerült egy "Statisztikák" oldal, ahol az egyes tagok részvételi adatait lehet megnézni küldetésekre lebontva.
Turul77: Levelet nem fogunk küldeni, akit érint az tudja.
Buildermann: Milyen csatlóskristály levonásra gondolsz?
Bpetya75: Ma reggel amint láttam üf-en a hibát, rögtön néztem és javítottam. Nem tudok elképzelni olyat, hogyha korábban tudomást szerzek a bugról, ne így tettem volna. A büntetések mértékéről hosszasan lehetne vitatkozni, akik kapják, azoknak mindig sok lesz, a többieknek meg kevés. Bant csak végső esetben szoktunk adni, most az ünnepekre való tekintettel ennyi jutott.
Kielemeztem a logokat, szerencsére nem sokan használták ki a bugot, de pár karakter azért akadt, tőlük levonjuk a plusz tp által szerzett csatlósszinteket (és még valamivel többet)
Foglalkozunk.
A programot már átírtam, hogy a kennelből kivétel az össz TP-t is visszaállítsa, azon még gondolkozunk, mi legyen azokkal, akik tömegesen kihasználták.
(egyébként ma reggel hallottam először a bugról, lehet h fórumon írták már, de azt nem mindig olvasom, ÜF-re nem jött tudtommal hasonló bejegyzés, és a találkozón sem merült fel)
Dátum: 2015.12.14. 08:38:10
Az átvételi hibákat javítottam, az extra tárgyak a kufárhoz hamarosan bekerülnek.
Dátum: 2015.12.03. 12:19:15
A Szerencsefaktor AF képesség fejlesztése 10. szint felett nem mindig működött jól:
10. szint felett a fejlesztés nem 5 AF pontba kerül, hanem annyiba, amennyiről fejleszted. Ez bizonyos esetekben nem működött jól (amikor nem volt meg a kényelmi funkciója a karakternek), és sokan a 10. szint felett is 5 AF pontért fejlesztettek. Ezt vissza kellett állítanom, ezeknél a karaktereknél visszaállítottam az AF képesség szintjét, és visszaírtam az elköltött AF pontot is.
Elvileg minden találkozós őskő/jutalom/ajándék beírásra került, pár karaktertől még várom, mit vett az aukción. Ha valakinek problémája van a kapott cuccokkal, az ügyfélszolgálaton jelezze.
Aki az élő aukción választható tételt vett, és nem íratta be, mit szeretne, az írjon az ügyfélszolgálatra.
Ez egy hiba volt, elvileg már mindenkinél korrigáltam, visszaírtam a köveket, akinek gondja van vele -> ÜF.