Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2016.07.01. 22:12:28
Javítottam a lassulást, egy régi külsős webaudit oldalra hivatkozás okozta a gondot, azt kikapcsoltam egyelőre, könnyen lehet hogy már nincs is rá szükség.
Dátum: 2016.06.10. 09:00:55
Visszaraktam a régi/új állatos oldalt mobilokra is, de lehet hogy egy refresh kell hozzá.
Sajnos a legutóbbi találkozó kvízes eredményei mégegyszer be lettek írva, nem lenne fair a többi játékosra nézve, ha valaki emiatt kapna 1 kryxónium fókuszt, vagy 3 végzetmedált, ezért ezeket a tárgyakat legkésőbb holnap le fogjuk venni az érintettektől. Elnézést a kellemetlenségért.
Számított, de még nem írtuk ve a szerencsekerék nyereményeit. A mai nap folymán remélhetőleg mindent beírunk, fenti postomat fogom frissíteni, amikor megvan valami.
10:30 - Beírtuk a találkozón befizetett őskőveket, és a Végzet Medálokat a részvételért.
12:00 - Bekerültek a szerencsekereken nyert cuccok, a Bolygó Ura csapatjáték és a Mini-szójáték jutalmai
12:45 - Beírtuk a Keresd a párod, a TF-VÚ csapatverseny, az Íjászversenyek és a Kincsvadászat jutalmait
13:15 - Beírtuk a tombola, a csocsóversenyek, a Beholder Okos Kód és a Képes/Beholder Kvíz jutalmait
13:40 - Beírtuk a kvízen elért jutalmakat.
15:00 - Beírtuk az élő Aukción vásárolt tételeket
15:45 - Beírtuk a vasúti kedvezmény ősköveit is

Az élő aukciónál még mindig várjuk néhány karakternél, hogy milyen tárgyat választott (az elveszett fétisnél és az unobtánium relikviánál). Illetve volt egy elmés játékos, aki barna mytokronitos unobtánium relikviát szeretett volna, ez szép próbálkozás volt, de jelenleg ilyen tárgy nincs a játékban, úgyhogy ő válasszon másikat.
Ezeket az ügyfélszolgálatra írjátok, és ha bárkinek gondja van a kapott/nem kapott dolgottal, ők is oda írjanak.

(a jutalmak átvételéhez újra be kell jelentkezni a karakterhez)
Dátum: 2016.05.18. 10:20:16
Emlékeim szerint nem, és a kódban is 12 van. Nincs kizárva, hogy a múltkor 10kor indult, de most délben fog.
Tigrisnyul: ha a játékon belül levő leírásra gondolsz, abba beleírom mindjárt.
Dátum: 2016.05.18. 10:13:09
Délben szokott indulni a BU, most is akkor fog.
Dátum: 2016.05.02. 14:26:00
Az új állatoldal bekerülése óta bizonyos esetekben (ha gyakorolt az állat, és megvárta az ember a gyakorlatozás végét) nem írta be a narancs mytokronitokat a program. Ezt javítottam, de sajnos egyenként visszakövetni nem lehet, kinek mennyi nem íródott be, ezért berakunk egy kompencációs csomagot 65. szinttől, 20 narancs mytokronittal (14:30-tól lesz elérhető)
Ahogy Offs is írta, kikapcsoltam őket ideiglenesen, a megaesszencia költsége néha több af-et vont mit kellett volna, de már remélhetőleg javítva, visszaraktam őket.

Valaki ÜSZ-en kérdezte, hol lehet látni az állatok alapszintjét: Ha a szintjén a neve alatt otthagyod pár másodpercig az egeret, akkor kiírja.
Még egy dolog: akinek van alacsony szintű karaktere, az segíthet azzal, hogy végigkattintgatja azzal is a dolgokat, főleg fullos állatkertre történt a fejlesztés.
Várható. Csak át kell gondolni, mi az ami kell, pl a pipálható állatok harcolni jelölésének sztem nem sok értelme van, kattintani eggyel többet kell, mint az új rendszerben. De valami öltözet-szerű állatváltás megoldható.
A leírás szintén jobb ha marad, valamennyit scrollozni ígyis-úgyis kell, az a leírás jó ha ott van a kezdő játékosoknak (esetleg akkor el lehet tüntetni, ha már legalább 8-10 állatod van)
Egyelőre a fő változás, hogy a legtöbb dolgot újratöltés nélkül csinálja az állatok oldal. A reform többlépcsős lesz, ez az első, ha minden jól működik rajta, akkor lehet továbblépni.
Bekerült az Offsboy által (thx!) tervezett állatoldal reform.
Akinek gondja van vele, elcsúsznak blokkok, stb, az előbb frissítse be ctr+r-rel az oldalt, ha még ezután sem jó, az ügyfélszolgálaton jelezze, azzal együtt, hogy milyen böngészőn nézi. (próbálja meg előbb másikban, mozillával és chrome-mal teszteltük, telefonokon is)
7 év alatt felgyűlt funkciókat kellett újraírni, előfordulhatnak apróbb hibák. Az állatok oldal még fejlesztve lesz, ha minden ok az eddigiekkel, akkor az idomítás/elengedés/sajtolás részeket is átírjuk az új rendszerre, de szívesen vesszük a további javaslatokat.

jegyzettömb mentés és bezárás gomb: ez megoldható, gondolkodtam hogy alapból így működjön-e, de végül a csak a mentés maradt, hamarosan megcsinálom a mentés/bezárás-t is.
Dátum: 2016.04.19. 14:05:50
Próbáld most.
Dátum: 2016.04.14. 12:54:31
Nem valaki, meg van a konkrét ember aki volt: én.
A bugokat egyféleképpen lehetne csak eltakarítani a programból: kijavítjuk amik előjönnek, és mostantól semmit nem fejlesztenénk a VU-n.
Dátum: 2016.04.14. 12:43:15
Két helyen is rosszul működött sajnos a landragór képlet, és mindkettőt javítani kellett, nem maradhattak így (elképzelhető, hogy a hiba egyes részei már a múltkori landragóron is előjött, de akkor még valszeg nem voltak akkorák az érintett bónuszok, hogy ez ennyire előjött volna)
- aki elöl járt a megaesszenciákkal, és a tulajdonságfejlesztés csökkentő tárgyai (erő, támadás, stb pálcák) is magasak voltak, azoknál 80%-nál magasabb bónusz is érvényesülhetett a landragóros LE elosztásánál (normál tulajdonságfejlesztésnél jelenleg ugye 80% a maximum)
- a direktben töltött LE-re is vonatkozott a hűség fétisének bónusza, tehát aki egy töltéssel sokat tolt be, az is megkapta volna a hűség fétis vadászat LE bónuszát

Sajnálom, hogyha valaki úgy érzi, hátrány éri emiatt, de gondoljon bele, mit érezne akkor, ha olyan játékos lenne, akit a bug nem érint, és nem csinálunk vele semmit.

Mortal55: Mire gondolsz pontosan a myto fétissel kapcsolatban?
Dátum: 2016.04.06. 11:53:31
Bug volt, javítottam remélhetőleg.
Dátum: 2016.03.30. 11:42:55
Beírtam a húsvéti tojásokat, újra be kell lépni, akkor kapják meg az érintett karakterek.
Dátum: 2016.03.29. 13:16:25
A szövibajnokság alatt a húsvéti portya-jutalomnak nem kellene járnia, az csak rendes játékosok elleni csatánál van. Végülis nem baj, hogy a szövibajnokságra is hatott, az már inkább, hogy ott sem mindenki kapta meg az LE-t. Sikerült visszakövetni az okot, lényegében szinttől függő volt, voltak szintek ahol megkapta a játékos, volt ahol nem. A backup-okból elő fogom ásni, kik vettek részt a szövibajnokságban a húsvét alatt, és akik ezidő alatt nem kapták meg a szövibajnokság utáni húsvéti LE-t, azoknak be fogunk írni 1 húsvéti tojást. Ez holnap délelőtt lesz meg.

A továbbiakban pedig szövibajnokságon nem fog érvényesülni a húsvéti portya-event.
Dátum: 2016.03.16. 12:04:25
Beraktuk az alábbi jutalmakat a húsvéti eventhez:
smaragdszelence (1 hímes tojás)
12 mytokronit csomag (5 hímes tojás)
fétisszilánk (120 hímes tojás)