Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2022.06.23. 13:06:18
Amikor a csatlós viadalok az elején elindultak, nem akartam automatikus indítást, mert így nagyobb a kontroll a végrehajtás felett. Most már hogy bejáratódott, át lehetne írni, de nem jutottam még oda.
A második dolognak ahhoz van köze, ahogy végül implementálva lett a viadal program szinten. Ma már valszeg pár dolgot másképp csinálnék, de a lényeg, h a tényleges eredményt már csak azután lehet megnézni, hogy minden résztvető csatái legenerálódtak már az összes világon.
Dátum: 2022.06.23. 10:39:41
10kor általában, kivéve ha valami miatt késve tudom csak indítani. (elnézést, most is ilyen volt sajnos, 11kor lesz eredmény)
Együtt számít, tehát ha beváltasz pl 2x templomira és 3x veremre, akkor a következő váltás már 2 szilánkba fog kerülni, függetlenül attól mire váltod.
Beüzemeltük a fétisszilánk konvertert, az átváltás költsége: Az első 5 váltáshoz 1-1 fétisszilánk kell, a következő 5-höz már 2-2, az utána jövő 5-höz 3-3 stb.
11:00 - Beírtuk a vásárolt ősköveket, és a medálokat a részvételért
15:15 - Beírtuk a szerencsekerék, az Activity party, az Online kvíz party, a Beholder kvíz, a Beholder okos kód és a Képrejtvény jutalmait.
16:45 - Beírtuk a kvízolimpia nyereményeit és az élő aukción vett tárgyakat
17:00 - Beírtuk a minijátékok és a tombola nyereményeit

(az átvételhez újra be kell lépni a karakterrel)
Bekerültek a relikviák oldalra, szombattól lehet majd megvenni őket.
Dátum: 2022.06.01. 09:57:55
A mai xenó esemény fél órával később fog indulni, elnézést a kellemetlenségért.
Dátum: 2022.05.31. 14:42:04
Ennek a készülő "Istenek visszatérése" eseményben lesz nagyobb szerepe, ill. a kufárok csatájában annál a toplistában, ahol gyógyitalt kell inni.
Megpróbálom majd belebűvölni valahogy, hogy a kalandoknál elfogadott ital is itt legyen, csak az a gond, hogy ott kicsit más az az ital ami beleszámít.

Idézet: Lebufe001 - 2022.05.30. 17:58:30
Ma észrevettem egy ilyet a gyógyitaloknál:

"* Ezeket az italokat fogadják el az események."

Néhány gyógyitalnál van *, a legtöbbnél viszont nincs. Milyen eseményről maradtam le? Vagy ez a kalandokra vonatkozik?
Dátum: 2022.04.23. 09:20:19
A mai csatlós viadal kb 12-kor fog lefutni.
Dátum: 2022.04.04. 11:55:08
Kis türelmet, vissza fogjuk írni mindenkinek a detektorokat aki az előző bu-n megszerezte, és berakjuk a szubplazma detektort a boltba is, ha valaki nem.
mod: Megtörtént a visszaállítás
Dátum: 2022.02.28. 08:49:51
Most már mennie kell, elnézést érte.
Dátum: 2022.01.25. 13:53:03
Nézzétek meg most (rá kell kattintani a végzet verme oldalra az átvételhez)
Beírtuk a szerencsekerék, az élő aukció, az Activity és ARTivity party játékok, és az online kvíz jutalmait is.
11:50 - Beírtuk a vásárolt ősköveket és a medálokat a részvételért
14:00 - Beírtuk a Beholder kvíz, a Beholder okos kód, a Tükrözés-Képrejtvény, a Kvízolimpia és a Minijátékok jutalmait
17:30 - Beírtuk a Tombola jutalmait

Az élő aukció tételeit és a szerencsekerék jutalmakat holnap fogjuk beírni, elnézést a késedelemért.

(a jutalmak átvételéhez újra be kell lépni a karakterhez)
Dátum: 2021.11.10. 10:51:46
Elvileg megkapod, de ha mégsem, írj az üszre nyugodtan és beírjuk.
Dátum: 2021.11.10. 10:33:53
Ma délben fog indulni, h csak nem érkezik addig nagy ellenkezés.
Elnézést a kavarásért, de az eseménytervezetbe vhogy rossz dátum került be (az angol fórumon jó dátum van a sörfesztiválhoz). Nekem igazából mindegy mikor indul, mondjuk 20.-a szombat, hétvégén nem szoktunk eseményeket indítani, és úgy lenne egy kis átfedés is a kufárok csatájával, szóval sztem a mai nap jobb.
Dátum: 2021.11.10. 09:36:29
Egy kis türelmet kérek, hamarosan visszarakom az event elérhetőségét.
Dátum: 2021.10.27. 16:27:48
Akinek még gondja van a feladattal, az írjon üsz-re és megoldjuk. Az eddigiek alapján két probléma lehet:
- A program egyszerre kérte az őskő költést, akinek nem írta be a script, azoknál legtöbbször az okozta a gondot, h nem egyszerre történt a költés, hanem több kattintással. Ezeknek is beírtuk teljesítettre a feladatot. Úgy gondoltuk, a feladat szövege egyértelmű, de kiderült h félreérthető, ezért ha lesz még hasonló feladat, annál a többszörös költést is számolni fogja a program (kivéve a töredék ősköveket, legalább 1et költeni kell majd). Angolon is szerencsétlen a fordítás sajnos.
- Volt pár őskő-költési módszer, aminél a generált logbejegyzés nem volt megfelelő, és ezért a script nem tudta értelmezni (csak pár ilyen volt, legendás tárgy szintfrissítés és végzet templom dekrétumhasználat egyelőre), ezeknek is beírtuk kézzel a feladatot aki jelezte. (ez csak az automatikus javító scriptre vonatkozott, ha valaki most költ ilyen módon követ, annál számolnia kell a feladatot)
Dátum: 2021.10.27. 13:37:27
Nem kell, megtaláltam, beírtam neked is.
Dátum: 2021.10.27. 13:25:23
Írj az ügyfélszolgálatra, és utánanézünk.