Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Unr34l

Dátum: 2014.12.13. 15:32:39
Azért annyira nem lesz rossz az a pálca későbbiekben. akinek van vagy majd lesz sok itt gondolok egy év múlva már azokra az eseményekre ahol lehet kevini templomi pálcát (már fétist nem kell kivenni) meg megvan ez a 2 relikvia is (Templomi dekrétum és Császári kegy) akkor a első három őskőköltsége csak 15/7/15 lesz és ezt 2x már nem is olyan sok ellenben pár nap alatt meg lehet csinálni sok-sok templomot és kivenni belőle értékes tápokat addigra már (templomkristály,TÖ növekedés, AF, relikviakuponok..),
Dátum: 2014.12.11. 17:40:50
karácsonyi mini eseményre hagyjatok nyitott feladatokat és templomot