Felhasználónév: Jelszó:
Szereted-e, használod-e rendszeresen a csatlós arénát?
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Ez NEM csatlós puccs
népszerűTivornyaFérfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ez NEM csatlós puccs
21. hozzászólás - 2017.01.26. 13:09:11
Nem szeretem, nem használom, sőt, egyenesen irritál az egész csatlósosdi! Sajnos nagy hiba volt bevezetni őket, annál nagyobb hiba lenne most már kivonni őket, szóval ez egy örökre szóló szálka a köröm alatt...
https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Pontszám: 8.42
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
22. hozzászólás - 2017.01.26. 13:44:23
Azért szerintem túl van reagálva egy kicsit az öntöm bele a manit és minden happy. Aki önti bele a pénzt az azért teszi mert megteheti, ha épp nem ebbe önti, akkor felszerelésbe (karakter és állat), vagy egyébb köves funkcióra teszi, ez csak egy szegmense a játéknak. Az egyik oldal aki nem költ követ ebbe, panaszkodik hogy más ebből tápol, aki meg tölt az panaszkodik hogy sok követ eszik, hol az igazság? Aki nem fizet, az a nem fizetőkhöz viszonyítsa az erejét és nem lesz értelmetlen csalódása. Én sem rinyálok hogy a v6 top 2 karaktere milyen szemét hogy ennyit tud befizetni. Szépen látszik kivel vagyok közel egy befizetési szinten, a többi karakter nem is érdekel.
De úgy néz ki hogy itt sosem lesz béke, mindíg akad aki tovább nyújtózkodna mint a takarója engedi. Na hogy válaszoljak is a kérdésre. Nem szeretem, még csak nem is küldizek rajta, értelem szerűen nem is használom, max akkor ha nagy mennyiségű törmelékhez jutok, akkor is csak addig míg kívánt szintre nem jutnak a csatlósaim.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.72
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
23. hozzászólás - 2017.01.26. 14:44:17
Szerintem nem csak önmagában a csatlósarénával van a probléma.

A játéknak a múltban rengeteg aspektusa volt. Voltak építhető szövetségi épületek, epikus kincsek, entitások. Voltak fejleszthető szakértelmek, AF képességek, a tulajdonságfejlesztésnek volt jelentősége, mert volt PvP. Volt értelme különböző felszereléseket tartani, mert számított a manakonstrukció, működött a LE rablás, kábítás, stb. Működött a hatalom tornya, érzékelhető pluszt adott. Voltak kuponokért fejleszthető relikviák, amiknek kézzel fogható hatása volt. Lehetett gyűjteni a megaeszenciákat, különböző stratégiákat lehetett kidolgozni a karakterfejlesztésre. A csatlósfejlesztés mytokronitos változata pedig rekord idő alatt ki lett golyózva.

A fenti pontokból az évek óta játszók számára semmi sem maradt meg. Vagy abszolut megszűntek egyes funkciók, vagy teljesen értelmetlenné váltak. Cserébe pedig semmi mást nem kaptunk, mint egy csatlós arénát, ami az új karakter indításának fapados változata tizedannyi funkcióval.

Ezek szummája az egyik fő oka annak is, hogy több mint fél éve nem is játszom a játékkal, mindössze néha belökök pár vadászatot.

Az én véleményem az, hogy nem a csatlósokat kellene erőltetni, hanem a fent említett tucatnyi, múltban jól működő dolgot kellene feléleszteni.
A hozzászólást Ariel módosította 2017.01.26. 14:45:19-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.53
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
24. hozzászólás - 2017.01.26. 18:21:11 (Válasz Ariel #23 hozzászólására.)
Pontosan ugyanígy gondolom.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.15
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
602 hozzászólás
Profil megtekintése
25. hozzászólás - 2017.01.30. 13:31:19 (Válasz Offsboy #1 hozzászólására.)
kényszertáp, de a hátam se kívánja
az árakról ne is beszéljünk
Pontszám: 8.21
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
26. hozzászólás - 2017.01.30. 13:58:51
1.) A csatlósok felszerelésének szinten tartása eszméletlen őskő költséget generál(na, ha költenék rá)!
2.) Kheszon törmelékből szintén eszméletlen mennyiség kell(ene), hogy felszerelést váltsunk akár egyetlen csatlóson is!
3.) A csaták eredménye elég sokszor teljesen RND.
4.) Minek 4-5 stb. csatlós!? Csak hatványozza az előzőeket!
A hozzászólást Alendaar módosította 2017.01.30. 14:01:06-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.54
közkedveltpersac2Férfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
27. hozzászólás - 2017.03.02. 04:04:13 (Válasz Alendaar #26 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek, ezek az árak teljesen irracionálisak. Az ősköves is, meg a kheszonosak is. Ez utóbbi egyértelműen azt üzeni, hogy nincs több ingyen csatlós extra, az őskövest viszont nem kritizálom, mert a saját termékét mindenki olyan áron adhatja, ahogy kedve tartja. Szerintem, lesz ez még cifrább is.
Olvasgatom a veteránok kommentjeit, és úgy érzem, sokan cserbenhagyásként élik meg a drága újdonságokat. Mintha a több éves hűségüket húznák le a budin azzal, hogy lekörözhetik őket az újoncok töredék idő alatt. Nos, szerintem ez igaz, de abban is biztos vagyok, hogy a kritizálók ugyanide jutnának előbb-utóbb, ha ők fejlesztenének. Ennek az okát pedig nem ecsetelném.
A hozzászólást persac2 módosította 2017.03.02. 23:07:27-kor
---
Pontszám: 7.50
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!