Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Kattintáscsökkentés
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
41. hozzászólás - 2015.08.03. 15:49:47 (Válasz Quellon #39 hozzászólására.)
Nem használok omnit, de a jelenleginél kb. bármi jobb, persze a legjobb ha nem tölt minden állatnál újra.
Természetesen 3x5-ben kell gondolkodni, csak semmi újat nem adott volna még +3 sor állat.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
42. hozzászólás - 2015.08.03. 15:50:05 (Válasz LanMaffia #40 hozzászólására.)
Igazad van, ezt el is felejtettem (mert addig másik lapon mást szoktam csinálni), úgy lenne tökéletes.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.09
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
43. hozzászólás - 2015.08.03. 15:50:34 (Válasz Offsboy #41 hozzászólására.)
Príma
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.09
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
44. hozzászólás - 2015.08.03. 22:30:41 (Válasz Offsboy #38 hozzászólására.)
Offs, összességében remek a prezentáció, de azért azt ne felejtsd el, hogy bár nekünk valóban idejétmúlt, és hatályát vesztett a fölső szöveg (omni azt is eltünteti teljesen ), jelenleg ugyanezt az oldalt látja a második szintű játékos is, aki most fogta be az első bíbor möszéjét, és rá még maximálisan igazak az ott leírtak. No meg számára némi gyorstalpalót is jelent.

Viszont ha már reformálunk, akkor elképzelhetőnek tartanám, hogy a "kezdő-stádiumba" maradjon az eredeti kiírás, és bizonyos feltételek teljesülése (pl. X. szint, X vez.készség vagy X hordázás) teljesen tüntesse el a sallangszövegeket.
És én esetleg szétbontanám az idomított/idomítandó állatokat két ablakra. 12-13 idomított állatnál inkább kattintanék plusz egyet, mint hogy görgessek egy csomót mire megtalálom az idomítandó dögöt, még ha az idomítás utána meg is van egy kattintásra.
Kiképző - v3
Pontszám: 8.59
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
45. hozzászólás - 2015.08.04. 07:18:52 (Válasz Hanspeter #44 hozzászólására.)
A kezdő játékos ráviszi az kurzort a "?" piktogramra, és oda tényleg azt teszünk be segítségnek, amit akarunk. Akár összeszedhető egy friss leírás az állatokhoz ha van rá igény, nem tudom az új játékosoknak mennyire szempont ez.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
46. hozzászólás - 2015.08.05. 14:26:24 (Válasz Offsboy #38 hozzászólására.)
Jó lenne, ha a harcolásra kijelölés/pihenni küldés sem igényelni oldalújratöltést, csak egyszerűen módosulna és rögtön, hogy 4 állat cseréje másik 4 állatra (vagy vegyesen) ne tartson tovább 4 másodpercnél és meg is történjen a kívánt csere, mert a jelenlegi rendszer átlag 75%-os teljesítménnyel működik.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.10
mindenki kedvenceRudymesterFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
47. hozzászólás - 2016.05.06. 14:31:52
A kristályital iszogatáshoz is lehetne rendelni egy többet iszok opció. Sokat játszok telefonról, ott különösen unalmas a dolog. Mondjuk azt sem értem, hogy minek erőltetitek miden feladatsornál a kristályitalok vételét, mikor nem tudom elhasználni semmire. A kalandoknál alig fogy, a kaland írás opciót nem találom (talán később jelenik meg, 36. szintű vagyok) amire még talán jól jöhete.
V1 - Rudy Me Ster
Pontszám: 5
kedvencKaksziFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
48. hozzászólás - 2016.05.06. 15:16:56
A térkapus oldalon el tudnék képzelni gombokat a stimulátorok felhasználására.
KaxI - Szabad Mágusok Szövetsége (v1)
Pontszám: 8.13
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
49. hozzászólás - 2016.05.06. 23:35:54
Miklós, van arra lehetőség, hogy a közeljövőben a csatlósoknál a mytokronit növeléseket ne egyesével kattintgassuk? Szabályosan görcsöt kap a kezem, ha több száz mytot egyesével kell elöltenem, a felesleges időről nem is beszélve. Akár lehetne prémium vagy VIP tagsághoz is kötve, mint a kristály italok például.
Pontszám: 8.14
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kattintáscsökkentés
50. hozzászólás - 2016.05.07. 06:41:17 (Válasz Kwisatz #49 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2016.05.06. 23:35:54
Miklós, van arra lehetőség, hogy a közeljövőben a csatlósoknál a mytokronit növeléseket ne egyesével kattintgassuk? Szabályosan görcsöt kap a kezem, ha több száz mytot egyesével kell elöltenem, a felesleges időről nem is beszélve. Akár lehetne prémium vagy VIP tagsághoz is kötve, mint a kristály italok például.


Várható fejlesztések topicban már volt róla szó.
Idézet: Miklós - 2015.12.03. 18:30:57
Új VIP fukciók:
- Csatlósoknál 1 kattintással 1 mytokronit képesség több ponttal is növelhető. (az AF pontoknál is megszokott felfelé nyíllal).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.09
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!