Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Landragór 2015. január
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2015. január
181. hozzászólás - 2015.03.23. 11:03:41 (Válasz Fecsu123 #180 hozzászólására.)
Aztán nehogy addig arcoskodj vele hogy levonja manuálisan

Egyébként meg egyes jutalmakat nem tárolnak valóban, de landragór jutalmat pont tudom hogy igen, mert ismerek olyat aki a következő landargór előtt vette át a jutalmát. Persze ez változhat bármikor időközben, de csúnya is lett volna figyelmeztetés nélkül (talán még azzal is) sztornózni 3 hetes event jutalmát.
Szimplán valamiért eltűnt az egyéb menüből pár napja a link.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.64
fórumozóShadowrun9Férfi
Végzetúr poronty
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2015. január
182. hozzászólás - 2015.03.23. 11:13:55 (Válasz Fecsu123 #180 hozzászólására.)
Szerintem egyenesen kiábrándító, hogy mennyire nincs képben Dikó Úr! Kb. 1 éve gyűjtögetett LE-a jutalomra azt írni, hogy elbuktad??? Innen látszik mennyire nem érdekli egy-egy karakter sorsa. Fogalma sincs, hogy mi hogy működik a játékban! Segítőkészségből egy nagy nulla! Nagyon örülök, hogy már sokadjára nem lett igaza! Csak tudnám mire fel ilyen beképzelt? És mire fel engedi meg magának ezt a stílust?
---
Pontszám: 9.29
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2015. január
183. hozzászólás - 2015.03.23. 12:04:33
Csak a teljesség kedvéért:
Én mondtam Istvánnak, hogy ezt a jutalmat elbukta, mert általában a jutalmakat a következő eventig lehet átvenni, a linkről elfeledkeztem. Ha át lehet venni, az végülis nem gond, de nem az volt a cél, hogy évekig rajta üljenek a játékosok, ezért a következő Landragórnál valszeg tényleg csak addig lehet majd átvenni, amíg a következő (akármilyen) event el nem indul, de ezt majd a leírásba is beleírjuk. (volt már olyan, aki egy landragór indulása után akarta átvenni az előző jutalmát. beírtuk neki, de nem akarnék ilyesmivel rendszeresen foglalkozni)
Pontszám: 7.85
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2015. január
184. hozzászólás - 2015.03.23. 12:16:12 (Válasz Baraty #183 hozzászólására.)
Tiszta sor, ez így egy teljesen korrekt válasz. Viszont tényleg ne kelljen már senkinek olyan választ kapni ÜSZ-ről minden előzetes figyelmeztetés nélkül, amiből az süt, hogy "elbuktad, és ez ellen semmit nem tehetsz, ÍGY JÁRTÁL". Pláne ha egy hónapok óta gyűjtögetett jutalomról beszélünk. Nem értem miért kell stresszelni ilyennel a játékosokat. Pláne hogy az én tapasztalatom az, hogy ha normális stílusban kérnek/jeleznek az emberek ÜSZ-re (mint ahogy Fecsu-nál is rendben volt), akkor azért megtaláljátok megoldást, még ha ez egy utólagos beírás is! De ezt elkerülni a ti érdeketek is. megint csak visszakanyarodtunk amit az évek óta szajkózunk, az előzetes tájékoztatás a ti legjobb fegyveretek az ilyen jellegű ÜSZ levelek megszüntetésére. Az igazán fontos (mint pl mit meddig lehet átvenni) infókat feltűnő helyre, színnel kitenni mindenki érdeke, a tiétek is, nemcsak a játékosoké.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.32
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2015. január
185. hozzászólás - 2015.03.23. 12:30:42 (Válasz Fecsu123 #180 hozzászólására.)
Ez beszarás
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.97
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!