Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz 2.
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5601. hozzászólás - 2009.01.21. 19:41:26
III+ DLLL= ??? (RÓMAI SZÁMOK) ?
DDLIII
DLLLIII *
MDLIII
DLIII

Na, most komolyan: dögölj meg! Vagy ha nem teszed, akkor húzzál vissza az iskolapadba!
Pontszám: 5.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5602. hozzászólás - 2009.01.21. 19:43:31
ki 2009 ben a arany labdás ?
runey
ronaldo
backham
c.ronaldo

Helyesírás rulez! Ráadásul Cristiano Ronaldo 2008-ban kapott Aranylabdát, csúnya lenne, ha már januárban tudni lehetne, kit választanak majd az év játékosának...
Melyik FIFA játékban volt elöször magyar kommentár?
06
05
08
07

Atomspec
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűTitus PulloFérfi
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5603. hozzászólás - 2009.01.21. 19:52:49 (Válasz Viharfelho #5583 hozzászólására.)
Idézet: Viharfelho - 2009.01.21. 18:24:25
Idézet: Ozora11 - 2009.01.21. 18:12:54
Mennyit fizetett az USA Alaszkáért?
6.2 millió USD
7,2 millió USD
8,2 millió USD
9,2 millió USD

Én úgy tudom hogy 1 dollárt... de lehet én emlékszem rosszul...


AMennyiben 7,2 a jó válasz, akkor helyes. Szerintem Manhattan-nel kevered. Nem tudom pontosan mennyiért vették meg az indiánoktól, de ahogy a költő mondaná "Sz**ért-H***ért"


Még jó, hogy Oroszországtól vették...
"Olvass! Az olvasás kellemes, hasznos, olcsó szórakozás."
Pontszám: 3
népszerűSzedahFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5604. hozzászólás - 2009.01.21. 19:52:52
Mennyi a "suttogás" hangereje?

25 decibel
15 decibel*
10 decibel
20 decibel

Szerintem spec., de még ráadásul szemét, és még pontatlan is, mivel nincs távolság meghatározva, hiszen a suttogás hangereje más 10cm-ről, mint 5 méterről.

A következőket találtam erre:

1. Decibel - A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából.
dB(SPL) Forrás (távolság)
194 Elméleti határ, hanghullám esetén, 1 atmoszféra környezeti nyomásnál
180 A Krakatau vulkán robbanása 100 mérföldről (160 km) a levegőben[1]
168 géppuska lövése 1 méterről
150 repülőgép sugárhajtómű 30 méterről
140 pisztolylövés 1 méterről
120 fájdalomküszöb; vonat kürt 10 méterről
110 gyorsító motorkerékpár 5 méterről; láncfűrész 1 méterről
100 légkalapács 2 méterről; diszkó belül
90 üzemi zaj, kamion 1 méterről
80 porszívó 1 méterről, zaj forgalmas utca járdáján
70 erős forgalom 5 méterről
60 iroda vagy vendéglő belül
50 csendes vendéglő belül
40 lakóterület éjjel
30 színházi csend
10 emberi lélegzet 3 méterről
0 emberi hallásküszöb (egészséges fül esetén); egy szúnyog repülésének hangja 3 méterről

Ez alapján 15-25 között lehet. Ez 3 lehetsőség a felajánlott válaszokból.

2. Suttogás 2 méterről, 20 dB(A). Suttogás közelről, 30 dB(A). Csendes lakóövezet, 40 dB(A). Eső, 50 dB(A). Normál hangerejű beszélgetés, 60 dB(A)

Ez alapján szintén több válasz is lehet a megoldás.

--------------------------------------------------------------------
A Naprendszer hanyadik bolygója a Plútó?
6
7
9*
8

Már nem bolygó.
Pontszám: 7.50
fórumozóSpityuFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5605. hozzászólás - 2009.01.21. 19:55:43 (Válasz Gau84 #5594 hozzászólására.)
Idézet: Gau84 - 2009.01.21. 19:18:25
Idézet: masterv - 2009.01.21. 18:35:51
Idézet: Gau84 - 2009.01.21. 18:12:23
Idézet: masterv - 2009.01.21. 18:05:11
Az első 1930-ban megrendezett labdarúgó világbajnokságon hány európai csapat vett részt?
4
5
egy sem
8
Nem voltam ott,sőt,szerintem egyikünk sem,és szerintem ez a kérdés mélységesen kimeríti a speciális fogalmát.Törölni való!


No azért álljunk csak meg itt! Akár ott voltál, akár nem, ezt tudnod illik, de a minimum, hogy utánanézel. Ez nem épp azonos kategória a "hol játszik Béla?" típusú kérdésekkel, ez speciel Sporttörténelmi kérdés. És igen, ezeket akár szereted a sportot akár nem, szépen megkeresed és utánanézel rosszabb esetben, ugyanis az sporttörténelem az általános műveltség szerves része. Ha gondolod, szívesen elmagyarázom miért, de szívből remélem, hogy szükségtelen.


Megkerestem,helyesen válaszoltam,de ez a kérdés akkoris kukába való,mivel semmiféle köze sincs az alapvető műveltséghez.A labdarúgás csak egy sport.Mint olyan pedig soha és senkire nézve nem lehet kötelező az ismerete,főleg nem a kérdésben említett időtávlatból.Az,hogy első VB volt,lényegtelen.Ennyi erővel mindenkinek tudnia kellene azt is,hogy az első Forma-1ben hány vagy milyen csapatok indultak vagy hány és milyen nemzetiségű pókerjátékos volt az éllovasok közt az első póker VB-n,esetleg milyen volt az első tabella Wimbledonban stb... (Ezeket csak azért emeltem ki,mert legalább annyian nézik-figyelik ezt a sportot mint a focit,de számtalan más példát hozhatnánk még fel.)
De nem haragszom.A goromba hangvételért sem.Szavaid alapján elfogult vagy,ergo: vagy futballal foglalkozol,vagy te tetted fel a kérdést. És ha nem tetszik a kifejtés,akkor tényleg magyarázd el,mert nem értem,mi ebben a korszakalkotóan közismertségre kötelezett dolog,amiért akár csak érdemes is lenne tudni.


Nos, az általad említett kérdéseket is tudnia illik olyanoknak is, akik nem szeretik a sportot. És igen, elfogult vagyok, mert - ha éppenséggel nem tudnád - kis hazánk egy sportnemzet volt, és jó sokáig az is lesz, tetszik vagy sem. No de ezen felül minden sporttörténelmi kérdést igenis tudni illik. Vékony a határ, amely a túl speciális kérdések, és a sporttörténelmi kérdések között van, ám például hogy mikor, hogyan, mely nemzetek részvételével zajlott le pl az első labdarúgó VB, az szerintem nem kérdéses hova esik.
Ezen felül azért azt se feledjük, hogy a sport nem unatkozó nők és férfiak hobbitevékenysége. Tudom, nehéz elképzelned, de anno és ma is olyan ereje volt/van a sportnak, ami példaértékű. Feltételezem a történelemmel nem állsz hadilábon, így azért nagyjából sejted, hogy a világesemények jelentős hányadában a sport, mint olyan kiemelkedő szerepet játszott.
Emellett akadnak olyan személyek, akikre emlékeznünk kell. Emlékeznünk kell a hihetetlen, emberfeletti kitartásukra és/vagy akaratukra. Kíváncsi lennék, hogy ha Steve Prefontaine nevét említem, mit mond ez neked? Ha nem ismered, és veszed a fáradtságot hogy utánaolvass, nagyon megköszönném ha leírnád ki is volt, és miért is vált ismertté, vagy érdemes őt ismerni. Hidd el, nem fogod megbánni, ha tanulsz belőle

U.I.: A hangnemem olyan amilyen, mindig is ilyen lesz. Nem neked szól, hanem annak, hogy olyan kérdéseket is töröltetni szeretnének egyesek, amik igenis ide valóak. És most nem arra gondolok - amit írtam is-, hogy hol játszik pl Nikola Anelka, mert az a reptéri kutyát sem nagyon érdekli, valóban.


Akkor minden fajta segítség (google, wiki, stb.) nélkül válaszolj kérlek erre:

Hányszoros darts bajnok Phil "The Power" Taylor?

Ez is sport, és engem ez érdekel, nem a foci, akkor most hogy is van ez?

Írtad masterv-nek, hogy nem bánja meg, hogy tudja... El nem tudok képzelni egy olyan helyzetet, amikor szüksége lehet arra az embernek, hogy mikor volt az első focivébé...
Feel the difference!

V2: Spityu - Vörös Sherwood
Pontszám: 8
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5606. hozzászólás - 2009.01.21. 19:58:21
Jó lenne, ha hanyagolnátok ezt a szintű láncidézést.....

Más:

ki pókember(spiderman)?
hős
ember és pók és hős
alma
állat


Törlés!!!!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
fórumozóSpityuFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5607. hozzászólás - 2009.01.21. 19:58:41 (Válasz Konky #5601 hozzászólására.)
Most komolyan... Mi az az LLL? Az lenne a 150? vagy ha képileg nézzük: 500505050...
Feel the difference!

V2: Spityu - Vörös Sherwood
Pontszám: 3
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5608. hozzászólás - 2009.01.21. 20:01:19 (Válasz Gau84 #5594 hozzászólására.)
Mit lehet tanulni egy tragikus( és megkérdőjelezhetően józan állapotban történt) autóbaleset áldozatává vált futó történetéből? És legfőképpen:mi köze ennek a témához,melyről beszélünk?
Semmi a világon! A lényeg: a labdarúgás nem alapvető és követelendő műveltségi témakör.Egy sport sem az.Senkit nem lehet kötelezni arra,hogy bevágja egy sport történetét(még akkor sem,ha kis hazánk sarjai tudtak benne nagyot alkotni),ha már a gondolatától is a hideg rázza ki. Arról nem is beszélve,hogy sporttörténelem tantárgy tudtommal nincs is az alapvető tanulmányok között.Csak fizikai mozgást célzó testnevelés.Az meg nem ugyanaz.Idézném a kvízkérdések feltevésének szabályait:
"Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb)."
A foci is ugyanolyan spéci,mint a képregények:van aki nézi van aki nem.Tartom magam olyan intelligensnek,hogy utánanézzek a kérdéseknek,mégis,továbbra is azt mondom hogy a kérdés nem való az adatbázisba!És nem vagyok egyedül!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.20
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5609. hozzászólás - 2009.01.21. 20:01:57 (Válasz Spityu #5605 hozzászólására.)
Úgy, hogy kiforgatsz, és még csak nem is azt olvasod amit írtam

Próba újra, hátha menni fog
Pontszám: 4.25
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5610. hozzászólás - 2009.01.21. 20:16:36 (Válasz masterv #5608 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2009.01.21. 20:01:19
Mit lehet tanulni egy tragikus( és megkérdőjelezhetően józan állapotban történt) autóbaleset áldozatává vált futó történetéből? És legfőképpen:mi köze ennek a témához,melyről beszélünk?
Semmi a világon! A lényeg: a labdarúgás nem alapvető és követelendő műveltségi témakör.Egy sport sem az.Senkit nem lehet kötelezni arra,hogy bevágja egy sport történetét(még akkor sem,ha kis hazánk sarjai tudtak benne nagyot alkotni),ha már a gondolatától is a hideg rázza ki. Arról nem is beszélve,hogy sporttörténelem tantárgy tudtommal nincs is az alapvető tanulmányok között.Csak fizikai mozgást célzó testnevelés.Az meg nem ugyanaz.Idézném a kvízkérdések feltevésének szabályait:
"Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb)."
A foci is ugyanolyan spéci,mint a képregények:van aki nézi van aki nem.Tartom magam olyan intelligensnek,hogy utánanézzek a kérdéseknek,mégis,továbbra is azt mondom hogy a kérdés nem való az adatbázisba!És nem vagyok egyedül!


Lássuk csak, ha azt veszem alapul, hogy pl egy magyar NB 1-es labdarúgó mérkőzésnek a nézettsége is simán ver bármit, akkor igencsak "kisebbségben" vagy. De nem is erről beszélgetünk. Hanem arról, hogy egyes sport kérdéseknek helye van az adatbázisban. Nem mindnek, de a jelentősebbnek igen. A jelentősebbek pedig a sporttörténelmi kérdések.
Lehet szeretni vagy nem szeretni, de ettől ez még így van. Nem azt mondtam, hogy szeretned kell, azt sem, hogy fejből kellene tudnod bármit is; de azt igen, hogy veszed azt a két percet, és utánanézel. Mint utaltam most rá, több embert érdekelnek efféle kérdések, mint bármi más (és ehhez elég megnézni az ilyen jellegű kérdések számát).
Te azt hajtogatod nem kell, mert nem szereted. Én azt hajtogatom, hogy kell, mert része a történelmünknek, sőt, a jelenkorunknak is.

Amúgy Pre-nél pedig a lényegről maradtál le. Ő volt az egyik olyan sportoló, akinek akaratereje legendává nőtte ki magát. Nem mellesleg van némi köze ahhoz is, amit ma úgy ismerhetünk: Nike cipő.

Summa summarum, a sporttörténeti kérdések maradjanak csak, maximum két perc azoknak is, akik nem érdeklődnek iránta, és bármely intelligens és művelt ember tudhatja rá a választ
Pontszám: 4.67
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5611. hozzászólás - 2009.01.21. 20:35:04
Melyik műve hozott először "közismertséget" Móricz Zsigmond-nak?
Hét krajcár (novella) 1908-ban.*
Légy jó mindhalálig (regény) 1920-ban.
Sári bíró (színmű) 1910-ben.
Harmatos rózsa (regény) 1907-ben.

Zsigmondnak
Pontszám: 5
fórumozóIzoviniNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5612. hozzászólás - 2009.01.21. 20:41:02
"Menyi 2x2??????

8
6
2
4"

Pontszám: 5.67
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5613. hozzászólás - 2009.01.21. 20:44:38 (Válasz Gau84 #5610 hozzászólására.)
Nincs is annál jobb, mint amikor valaki nem érdeklődő (mert hidd el, ez az emberek több, mint 50%-át nem érdekli) bekap mondjuk 5 ilyet egy kvízolimpiába.

pl:
Melyi az alábbiak közül amelyik átlag életkorban a legfiatalabb focicsapat?
Chelsea
Juventus
Arsenal
Milán

én ilyenkor azt kívánom, hogy a kérdés feltevője (meg aki bennhagyta) szüljön sünt.
Pontszám: 5.75
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5614. hozzászólás - 2009.01.21. 20:53:32 (Válasz Gau84 #5610 hozzászólására.)
Idézet: Gau84 - 2009.01.21. 20:16:36
Idézet: masterv - 2009.01.21. 20:01:19
Mit lehet tanulni egy tragikus( és megkérdőjelezhetően józan állapotban történt) autóbaleset áldozatává vált futó történetéből? És legfőképpen:mi köze ennek a témához,melyről beszélünk?
Semmi a világon! A lényeg: a labdarúgás nem alapvető és követelendő műveltségi témakör.Egy sport sem az.Senkit nem lehet kötelezni arra,hogy bevágja egy sport történetét(még akkor sem,ha kis hazánk sarjai tudtak benne nagyot alkotni),ha már a gondolatától is a hideg rázza ki. Arról nem is beszélve,hogy sporttörténelem tantárgy tudtommal nincs is az alapvető tanulmányok között.Csak fizikai mozgást célzó testnevelés.Az meg nem ugyanaz.Idézném a kvízkérdések feltevésének szabályait:
"Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb)."
A foci is ugyanolyan spéci,mint a képregények:van aki nézi van aki nem.Tartom magam olyan intelligensnek,hogy utánanézzek a kérdéseknek,mégis,továbbra is azt mondom hogy a kérdés nem való az adatbázisba!És nem vagyok egyedül!


Lássuk csak, ha azt veszem alapul, hogy pl egy magyar NB 1-es labdarúgó mérkőzésnek a nézettsége is simán ver bármit, akkor igencsak "kisebbségben" vagy. De nem is erről beszélgetünk. Hanem arról, hogy egyes sport kérdéseknek helye van az adatbázisban. Nem mindnek, de a jelentősebbnek igen. A jelentősebbek pedig a sporttörténelmi kérdések.
Lehet szeretni vagy nem szeretni, de ettől ez még így van. Nem azt mondtam, hogy szeretned kell, azt sem, hogy fejből kellene tudnod bármit is; de azt igen, hogy veszed azt a két percet, és utánanézel. Mint utaltam most rá, több embert érdekelnek efféle kérdések, mint bármi más (és ehhez elég megnézni az ilyen jellegű kérdések számát).
Te azt hajtogatod nem kell, mert nem szereted. Én azt hajtogatom, hogy kell, mert része a történelmünknek, sőt, a jelenkorunknak is.

Amúgy Pre-nél pedig a lényegről maradtál le. Ő volt az egyik olyan sportoló, akinek akaratereje legendává nőtte ki magát. Nem mellesleg van némi köze ahhoz is, amit ma úgy ismerhetünk: Nike cipő.



Summa summarum, a sporttörténeti kérdések maradjanak csak, maximum két perc azoknak is, akik nem érdeklődnek iránta, és bármely intelligens és művelt ember tudhatja rá a választ

egyáltalán nem értek veled egyet
biztos velem van a gond, de én úgy emléxem iskolában TÖRTÉNELEMnek hívják azt a tárgyat, amit tanítanak és nem sporttörténelemnek
vannak nagyon híres események, nagyon fontos események, az első foci VB tényleg az, de annak az ilyen jellegű részleteit nem vagyok köteles tudni
de akkor kérdezek egy nagyon egyszerű kérdést egy olyan sprotágról, amit én űzök, érdekel, h tudod-e a választ bárminemű segítség nélkül:
Melyik országból származik a Korfball?
(annyi segítséget kapsz még, h csapatjáték, és ami azt illeti az a csapat melyben én is játszom országos bajnok lett)

sok egyszerű kérdést tudnék feltenni ezzel a sporttal kapcsolatban és mégis nagyon keves tudnák, mert nem túl ismert
de az alapján amit te állítasz ez is fontos, ez is egy sport, ennek is van helye a sporttörténelemben

nem beszélve az NHL-ről, az NBA-ről, vagy ugyanezen sportágak VBiről
és hol van még az atlétika?
az atlétika az ahol leginkább láthatjuk az emberi teljesítőképesség határait, sokkal többre lehet értékelni az atlétikát, mint bármely más sportágat, mégse látok atlétikai kérdéseket...
Pontszám: 5.67
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5615. hozzászólás - 2009.01.21. 21:07:09
Hányas verziójú MSN messenger bétája jelent meg 2008 végén?

azt hiszem nem kell kulonosebben kommentalnom.
Pontszám: 8.33
népszerűSzedahFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5616. hozzászólás - 2009.01.21. 21:07:45
A JAKOBINUS MOZGALOM II.Lipót hirtelen halála után I. Ferenc mikor kerül a trónra.?
(1989-1999)
(1755-1795)
(1790-1792)
(1792-1835)*

Hát ezt minimum javításra ajánlanám. Ha már valaki bemásol valamit, akkor elöbb nézze már át, mert ez az igénytelenség csúcsa.
Pontszám: 7.50
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5617. hozzászólás - 2009.01.21. 21:26:58
Hogy szól a mondás? Az utolsókbol lesznek az....
másodikak
elsők
utólsók
harmadikak

utolsókból
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5618. hozzászólás - 2009.01.21. 21:42:41
köelezö-e a prémium tagságba belépni?
nem
lehetséges-e
igen
nemlehetséges-e

Ki az az agyoniskolázott aki ilyent kitalál?
Komolyan kezdek gondolkodni, hogy el sem olvasom a kérdést, csak rányomok valamire, hátha bejön
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 7.50
népszerűLSDestinyFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5619. hozzászólás - 2009.01.21. 21:46:14
M i S v á j c f ő v á r o s a ?

Genf
Bern
Bonn
Zürich

X D e n n y i r e d e z á j n u l n i a z é n e m k é n e m á . . . .
Pontszám: 7.67
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz 2.
5620. hozzászólás - 2009.01.21. 22:00:26 (Válasz Csonti_himihumi #5614 hozzászólására.)
Nem viselem, ha kiforgatnak, előbb is jeleztem

Amit én mondok, hogy egyes eseményeknek helye van, és lesz is a kvízben. A történelem RÉSZE a sport, tetszik, vagy sem

Azért, mert egyes emberek nem szeretik, attól bizonyos dolgok az általános műveltség részét képezik, és ennyi. Legyen az sport, vagy bármi más. Ilyen egyszerű.

Mint mondtam már, és mondom most is, nem azokról a kérdésekről beszélünk, amihez valóban speciális tudás vagy érdeklődés szükséges. Aki innentől ezt nem érti, az szerintem inkább ne is szóljon hozzá (mert sajnos eddig azt látom, ez nem nagyon jutott el a velem vitába szállókig ), lekötelezne

Amúgy csak mellékesen, eleddig egyetlen egy sportkérdést tettem fel, kézilabdával kapcsolatosat, nem is könnyűt, és csodák csodája, az még tetszett is az embereknek.
De kíváncsi vagyok a véleményetekre, vajon ez hol szerepel nálatok?

Az alábbi játékosok közül melyikük NEM volt tagja a 2008-as Férfi Kézilabda Európa-bajnokságon 8. helyen végzett magyar csapatnak?

Nikola Eklemovic
Carlos Reinaldo Enrique Perez
Nikola Karabatić
Nenad Puljezevic
Pontszám: 3.60
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!