Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A védelem itala
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
121. hozzászólás - 2009.02.28. 11:17:42 (Válasz Butchman #120 hozzászólására.)
Na ne, ez azért túlzás...
Legyen olyan gomb is, ami azonnal ellő 10 vadászatot, és megkapod érte a LE-t. Kb. ugyanez lenne, nem is beszélve arról, hogy az egészség, mint tulajdonság még kevésbé lenne számottevő.
Lesz rá szakértelem (vp-ért ép-t), kíváncsi vagyok mennyire oldja majd meg a problémát.
Türelem.
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
122. hozzászólás - 2009.02.28. 12:19:54 (Válasz Benőke #121 hozzászólására.)
Benőke, remélem neked nincsenek ilyen gondjaid, mert ügyesebb játékos vagy mint én. Az egészségnek meg lenne szerepe. Az határozná meg, hogy mennyi a maximumod, milyen gyorsan gyógyulsz, stb. Hangsúlyozom: nem azzal van gond, hogy megvernek, nem azzal, hogy valaki jobb, hanem azzal hogy nincs mit megoldani, mert nem tudom a játék fő funkcióit használni: portya, térkapu, epikus. És én még csak el is vagyok valahogyan, de a tápláléklánc legalján nagyon szomorú ez a játék!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 9
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
123. hozzászólás - 2009.02.28. 16:53:28 (Válasz Butchman #122 hozzászólására.)
Butchman, abszolut tamogatom amit mondasz.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
124. hozzászólás - 2009.02.28. 17:33:34
TLO, TBlood!
Ötlet:
Mint az epikusnál az 1000 sebzés után 1 kincspont, csak fordítva:
Minden, maximális ÉP-d, mondjuk 50%-át elszenvedett össz. sebzés után kapsz egy sör-virsli jegyet. Ezeket beválthatod a lélekkufárnál, gyógyító sörre és virslire amely elfogyasztása után mehet a delikvens a kisebbeket noszogatni, hogy ők is mihamarabb részt vehessenek a sör-virsli versenyben.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
125. hozzászólás - 2009.02.28. 17:39:49 (Válasz Seligen #124 hozzászólására.)
Jo otlet az is. Sört meg a virslit is szeressuk.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
126. hozzászólás - 2009.02.28. 19:54:03
Még egy gonosz gondolat:
Rászokás:
Aki egy hét alatt minden nap iszik egy bizonyos italból, az utána némi minusszal indul útjára ha egy nap kihagyja.

Persze a függőknek a kufárok jelentős árengedménnyel adják az éppen használt szert...
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
127. hozzászólás - 2009.02.28. 19:55:21 (Válasz Simon #125 hozzászólására.)
Remélem az irónia mellett valamilyen szinten komolyan is vesztek, mert ez egy elég égető probléma. Seligen: hidd el, ha több ÉP-m lenne, nem kellene támadjak kisebbeket nekem sem. Mielőtt beküzdöttem magam a TOP 100-ba, hasonlóan TrueBlood-hoz én is csak pár szintet ütöttem lefelé. Amióta az ÉP-m csak arra elég, hogy napi 4-5 portyát nyomjak el, hogy a nyomoronc állataim ne sírják el magukat, én is SOKKAL szintem alatt, és TÖ-m alatt kell, hogy portyázzak. Aki próbál sikeresen játszani, az tudja, hogy miről beszélek, mert ő is hasonló gondokkal van elfoglalva azt hiszem. Az állat kérdés persze lehet, hogy meg fog oldódni az új szabályokkal. (remélem nem lesz még rosszabb a helyzet, azáltal, hogy most már nem napi pár, hanem 10 portyával lehet csak vidáman tartani a jószágokat.)
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
128. hozzászólás - 2009.02.28. 20:00:47 (Válasz Butchman #122 hozzászólására.)
Nem azzal a részével van a bajom, hogy megoldást találjunk a problémára, hanem a mikéntjével, hogy gombnyomásra gyógyuljunk. Annál szerintem technikailag jobb megoldás lenne az, ha a sebződés, szintkülönbség, TÖ különbség, stb. mértékétől függően a csata végén a kapott sebzés egy százalékát (akár 90%-ot is) azonnal visszagyógyulná a megtámadott.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
129. hozzászólás - 2009.02.28. 20:03:23 (Válasz Butchman #127 hozzászólására.)
Butchman, felreertettel, en nem ironizaltam, tenyleg egyetertek. En pontoztam fel a hozzaszolasodat is. Abszolut egyetertek minden tekintetben. Tobb forumon hasonlokat emlegetek mar hosszu ideje.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
130. hozzászólás - 2009.02.28. 20:05:00 (Válasz Benőke #128 hozzászólására.)
Nekem ez is jó lenne, de azért mondták, hogy ne, mert valaki elalszik 40k LE-vel, és mire felkel addigra a hiénák szétszaggatják. Még az a fék sincs benne, hogy 15% alá ütik. Nekem minden megoldás jó, csak LEGYEN VALAMI...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
131. hozzászólás - 2009.02.28. 20:05:42 (Válasz Simon #129 hozzászólására.)
Ok, akkor nem Neked, hanem Seligennek szólt!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
132. hozzászólás - 2009.02.28. 20:07:08 (Válasz Butchman #130 hozzászólására.)
Szerintem ha valaki elalszik 40K-val, akkor megerdemli hogy szetszaggassak.

Erre azert tenyleg oda lehet figyelni. Ha meg nem, akkor meg ugyis mindegy az illetonek, nem?
A hozzászólást Simon módosította 2009.02.28. 20:08:53-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
133. hozzászólás - 2009.02.28. 20:08:36 (Válasz Simon #132 hozzászólására.)
De. Legelőször én is ezt mondtam. Vagy legalábbis gondoltam.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
134. hozzászólás - 2009.02.28. 20:11:44 (Válasz Simon #132 hozzászólására.)
Ez mondjuk még ok, bár mindenkivel megeshet, hogy betlizik, de háborúban viszont nagyon nem jó, ha túl hamar gyógyul adott esetben, nemde?

Erre volt a javaslat, hogy akkor háborúban bármit is találjanak ki, az ne számítson. Persze, csakhogy a végzetúr világa összességében másból sem áll, csak háborúkból.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
135. hozzászólás - 2009.02.28. 20:13:12 (Válasz Butchman #133 hozzászólására.)
Egyebkent erre az is megoldas lenne, hogy nem csak a TP osztodna 100% alatti tamadasnal, hanem a portya LE is. Maris nem lenne akkora uzlet zsinorban tamadni valakit.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
136. hozzászólás - 2009.02.28. 20:13:43 (Válasz Simon #132 hozzászólására.)
Most komolyan kérdem: mi a gond akkor?

Itt van mindkét tábor 1-1 jeles képviselője: A földbe döngölt és a földbe döngölő... és megegyeztünk. Nem lehetne akkor meglépni ezt a dolgot. Bár félek akkor a védelem italára illetve gyógyitalokra nem fog senki őskövet szánni. De a fejlesztők is gondoljanak bele: minél jobban érzi magát a vevő egy szórakozóhelyen, annál többet fogyaszt és annál tovább próbál maradni... Érdemesebb lenne hosszú távú kapcsolatban gondolkodni nem?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
137. hozzászólás - 2009.02.28. 20:17:01 (Válasz Gau84 #134 hozzászólására.)
Gau,
Ha a háborúban "szenved" az ember, akkor arra van megoldás... Úgy hívják kapituláció. A háború igenis fájjon!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
138. hozzászólás - 2009.02.28. 20:18:19 (Válasz Gau84 #134 hozzászólására.)
Igen, az megoldas lenne. Tobb dolog van ami nem mukodik haborus tamadas eseten (epuletek) mar most sem. Jelenleg meg a te szovetseg is csak egy haboruban van. Sok szovetseg mar annyiban sem. Lehet egy jovobeni haborureform ezt megvaltoztatja, de jelenleg kihaloban vannak a haboruk.

Addig is, legalabb haborun kivul lenne elettere sokaknak. Szerintem azt mindenkeppen celnak kellene kituzni a jatekban, hogy mindenki legalabb az adott eroforrasokat (CSP, PP, Terkapu) ki tudja hasznalni. Ha ez nem teljesul a jatekosok egy retegenel, es nekem ugy tunik, ez nem egy szuk reteg, akkor valami bibi van.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.75
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
139. hozzászólás - 2009.02.28. 20:21:42 (Válasz Butchman #137 hozzászólására.)
Ez butaság, méghozzá nem picit. Büntessünk egy relatív gyengébb tagot azzal hogy irdatlan hamar gyógyul és ezáltalán sokszor üthetik mikor mondjuk alszik? Persze, tudom, mi a töknek aludni...?

Na de komolyan, pl nálatok ha a legkisebb tagotok aki a szintjén jónak számít nagyon hamar gyógyul, de az ellenféltől a nagyobbak ledarálják emiatt, akkor mi van? Persze, van katakomba, láthatatlanság, stb, amivel megintcsak rontjuk a játékélményét, arról nem is beszélve, hogy ha kapituláltok, milyen szájízzel fogadja, hogy miatta történt a dolog.
Szerintem irdatlan nagy butaság lenne ez ilyen formában
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A védelem itala
140. hozzászólás - 2009.02.28. 20:25:24 (Válasz Gau84 #139 hozzászólására.)
Olyat is lehetne, hogy a jatekos szabalyozza, hogy mikor regeneral, mikor nem, ugymond piheneshez hasonlitva. Ejszakara ki tudna kapcsolni, ha haboruban van peldaul, es nem gond 15% alatti EP-n ebredni. Napi 3 regeneracios pontot lehetne hasznalni, mindegyik max x orat birna. Ezalatt, ha tamadjak az embert magasabb szintrol (!) akkor szintkulonbseg mertekevel aranyosan csata utan EP-t regeneral.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!