Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Új épületek
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
41. hozzászólás - 2011.11.11. 14:29:08
Azért én tovább "álmodozom" erről a Templom-vallás dologról, mert NAGYON megtetszett.

Sajnos nem ismerem a TF/galetki isteneket (majd szétnézek a neten infók után), de semmiképp nem tartom jó ötletnek a "fölrántjuk, oszt jön a táp" féle "vallásos" kezdeményezést. Sokkal RPG-sebb lenne, ha a szükséges többistenhites Templom csak alapja lenne a vallási lehetőségeknek, de önmagában nem adna semmit. ÁLDOZNI kelljen adott isten oltárán (pl.: Af, LE, kavics, dukát, stb.), hogy az esszenciákhoz hasonlóan adott ideig tartó isteni áldást kapjon valaki az istenség szférájába tartozó területen.
A Papi hivatás is bekerülhetne a képbe. Ez kvázi elkötelezettséget jelentene 1-1 isten felé (ettől még áldozhatna más isteneknek HA nem ellentétes / szembenálló). Ez állandó, picit erősebb bónuszokat adhatna a "papnak" cserébe valami ellentétes istenség szférájába tartozó területen elszenvedett kisebb hátrányokért. A "pappá" válás drága dolog kellene hogy legyen és pl. egy istenségváltás súlyos árat kellene hogy követeljen egy paptól.
Persze ezek csak amolyan merengések...
Pontszám: 8.43
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
42. hozzászólás - 2011.11.12. 09:39:41 (Válasz McMad #41 hozzászólására.)
Hmmm... Közben továbbgondoltam a témát és arra jutottam, hogy a Papi hivatás bevezetése rizikós lenne...
Sajna idővel minden aktív játékos pap lenne (pl. valami harc orientált) és ez azért nevetségessé tenné az egész "papság" dolgot főleg azért, mert a VÚ-ban nincs kasztrendszer. VISZONT ha tényleg erős lenne a követelmény, akkor kevesen (talán csak a szintjükön legerősebb mutatókkal rendelkezők) "vetemednének" ilyesmire (ez elősegítené az összerázódást, a VÚ-ra sajnos jellemző 1 szinttartományon belüli TÖ/SzÖ különbségnövekedés lelassítását)...
Rövidtávon feltétlen hátrányt kellene, hogy okozzon a papi hivatás/elkötelezettség. Pl. követelmény: Xdb AFP (akár új és több fokozatú Af képesség képében) és Ydb áldozat (LE, dukát, stb.) a választott isten oltárán.
Amúgy kicsit furcsállom a VÚ "istentelenségét". Ez merőben szokatlan az RPG-k világában (is). Szubjektíve csak örülnék egy istenrendszer bevezetésének akár előnyök nélkül is, mert valljuk meg a VÚ-ban eddig "isteni" szerepben feltűnő SZUNNYADÓ (Zarknod) kevéske erre a "szerepre"... :-P ;-)
Tényleg... Végtére is hová tűntek a galetkik istenei?!!!
Amúgy bocsesz. Ez már erősen "Fejlesztési javaslatok" téma, azaz nem ide való...
Pontszám: 6.88
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
43. hozzászólás - 2011.11.12. 10:53:48 (Válasz McMad #42 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2011.11.12. 09:39:41
Amúgy kicsit furcsállom a VÚ "istentelenségét". Ez merőben szokatlan az RPG-k világában (is). Szubjektíve csak örülnék egy istenrendszer bevezetésének akár előnyök nélkül is, mert valljuk meg a VÚ-ban eddig "isteni" szerepben feltűnő SZUNNYADÓ (Zarknod) kevéske erre a "szerepre"... :-P ;-)


Nincs itt semmi probléma, csak egy kicsit tudatlan vagy. Természetesen van isten a végzetúr világában is. Nevezetesen: I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár.

Valószínűleg hallani fogsz más istennek tűnő képződményről is nemsokára, ámde tudnod kell, hogy ők csak IKCS alentitásai és létük csak az ő szórakozását szolgálják.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.74
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
44. hozzászólás - 2011.11.12. 11:22:30
NEm beszélve arról, hogy a Vú, attól Vú, hogy mellőzi ezt a kaszt rendszeres hülyeséget, arra ott az MM semmi szükség ilyesfajta dolgokra. Van egy Istencsászár oszt jó napot.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.68
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
45. hozzászólás - 2011.11.12. 11:25:15 (Válasz Psych #43 hozzászólására.)
MUHAHAHA! Tehát javítanám Psych eltévelyedett írását. Van egy valaki, aki Istenkirálycsászárnak KÉPZELI magát! Ezt egyébként az Uralkodó elnézi neki, mert kell az udavartartásba egy udvari bolond .
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.11.12. 12:07:41-kor
Pontszám: 8.74
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
46. hozzászólás - 2011.11.12. 11:30:05 (Válasz Craslorg #45 hozzászólására.)
Nos, pont erről írtam előző hozzászólásomban.

Próféciám valóra vált.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.99
kedvencOptimusFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
47. hozzászólás - 2011.11.17. 15:18:57 (Válasz McMad #42 hozzászólására.)
Zarknodról annyit, hogy most ő az entitásom akit zúzok lefele... szóval az istenség napjai meg vannak számlálva
Amúgy én még mindig támogatnám a templomos tervet!
Orkánpofájú Trakaxarr kinek torka vihart és szitkokat áraszt ():[D=
Pontszám: 8.26
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
48. hozzászólás - 2011.11.28. 15:41:40
Ha abból indulok ki, hogy a szövetségi küldetések - ritkán írok ilyet - telitalálat, akkor az új épületeknek is hasonló elvekre kellene létrejönniük.
A 3 fő hiányérzet "tervezőinkben":

Vadászat hiánya, Háborúk teljes hiánya, EH nem kellő elfogadottsága volt.

Az EH sztem már nem tartozik ide, ez gondolom látható a térkifordító fogyasztásban.

A vadászat rendkívül megosztó (póknak, EH-snak nem egészséges). Az EH-sok jól láthatóak, a pókok már kevésbé az eltérő sikeresség miatt.
Két "régi" épület még mindig blokkolva van, ami érthetetlen a többihez képest -Mágustorony, Necrofun fókusz - ezeket mindenképpen növelhetővé tenném, pl. kisajtolt állatszám, megoldott kaland, kiégett őskő találat ... tra-la-la alapján. (nővelhető a vadászatszám)

A háborúhiány egyértelműen az elnéptelenő szövetségek következménye.
Öletem sincs, hogy lehetne visszahozni ezt az elemet a játékba.
Talán, ha virtuális klónszövetségek alakulnának ... csak háborúra ... nem tudom.
Sic itur ad astra!
Pontszám: 8.72
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
49. hozzászólás - 2011.11.28. 15:53:31
Nem tudom hogy jó helyre írom, e de a szövetségi aukciós ház hogyan fog működni? Némi fenntartással kezelem a dolgot, mert én pl. kis létszámú szöviben vagyok, ahol a tagok fele "félaktív" és nem igazán gyűjtik a dukátokat. Ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag esélytelenek lennénk a nagy szövetségekkel szemben és ez esélyegyenlőtlenséget okozna.

Volt erről szó hogy pontosan hogyan menne?
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.37
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
50. hozzászólás - 2011.11.28. 16:06:53 (Válasz Truth80 #49 hozzászólására.)
Keress nagyobb, aktív szövetséget! A normál aukción is azok a játékosok nyernek el, visznek el tárgyakat, akik aktívak, gyűjtik a dukátot. Ha a szövi erre alkalmatlan, akkor nyilván ugyanúgy, mint a dukátot nem gyűjtő játékosok az egyéni aukción, esélytelenek lesznek a normál nyereményekre. Akik aktívak a szöviben, meg kell beszélni és keresni egy másik aktív szövit és összevonni erőiteket.
Pontszám: 8.32
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
51. hozzászólás - 2011.11.28. 16:19:17
Ha ez a változat megvalósul, akkor sajnos nem lesz más választásom.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.37
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
52. hozzászólás - 2011.12.01. 06:24:04
Cras, olyan épülete(ke)t kellene megálmodni, amely nem a szintek ráhúzásával viszi el a kiépített szövik építő erejét, hanem a funkciójával.
Mint a manapilon töltés a Zarknodnál (felőlem lehet feles LGY-ből, kiégett őskőből, manából és LE-ből (szerencse, kút, KP nő) is), menne az épületen belül és pl. a szövitársak tudnák egyszerre (egyből, akár maxra) gyógyítani az állataikat, regenerálni a manát (ez esetben konstival nem tölthető), mindez persze valami reális konverziós faktorral történne xszázezer építésért xezer plusz ÉP az állatoknak. Így folyamatosan, értelmesen elhasználható az erőforrás (építő erő) újabb és újabb épületek bevezetése nélkül.
V3-Shifu
Pontszám: 6.96
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
53. hozzászólás - 2011.12.01. 06:46:12 (Válasz Pörgönc #52 hozzászólására.)
Az aláírásomban lévő linken van még néhány terv. Ennél több volt, de néhányra Miklós azt írta, hogy biztos nem, ezek még bekerülhetnek. Eredetileg nem ilyenek voltak a tervek, több játékos, szövi is megnézhette, véleményezhette és az alapján módosítgattuk, majd Baraty elé vittem, hogy leprogramozható-e, amire rábólintott, azt vittem Miklós elé, aki az itt - fórumon - kiírtakat egyértelműen támogatta, a többinél meg várakozó állásponton van, azaz azok esetleg később.
Az biztos, hogy NEM lehet majd LGY-ből építeni épületet (volt ilyen terv a sok-sok LGY miatt), mert nem fognak új építési költséget leprogramozni, azaz LE és őskő marad. Az őskőre az egyetlen épület, ami létezik, kap egy upgradet, az LE-re meg az összes többi.
Pontszám: 7.49
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
54. hozzászólás - 2011.12.04. 11:02:58 (Válasz Aurri #22 hozzászólására.)
Itt vannak Craslorg javaslatai emlékzetetőül. Ezeketfogják megvalósítani a közeljövőben. Kiegészítettem őket 50. max. szintre (hosszú távú kihívás legyen aszöviknek és választási alternatíva elé állítson midnenkit, ne egyenépületek épüljenek) plusz beírtam a többi alacsony szintű épület upgrade-jének az ötletét is (és beírtam egy új kihívós épület ötletet is Tigristappancstól). Jó lenne itt tovább ötletelni rajtuk, hátha tudunk még valamit módosítani/megvalósítani.

Edzőterem (új épület)

Maximális szintje: 60
Előfeltétel: Gyakorlótér 25, Védőfal 25
Hatása: Minden szintje +1% LE-t jelent a kalandcsaták végi LE-re és 12 szintenként +1 a próbadobásokhoz.

- Tetszik! Szerintem a név nem igazán találó, valami jobbat lehetne kitalálni (most nekem sem jut eszembe). Javaslat: 50. szint a max. (első körben elég ennyi), 10 szintenként ad +1-et próbadobásokra, és max. szinten +1 kaland tárolási lehetőség.

Kémgömb (upgrade)

Maximális szintje: 20 (30?).
Hatása:Szintenként 1.5 (1?) perccel csökkenti a kémgömb újrahasználás idejét. Maximális szinten 30 percenként lehet így kémkedni.

- Maximális szint 50, és szintenként fél perccel csökkent. Feltételként átokpiramis 30-at szabnék (mondjuk).

Katalizátor (upgrade)

Maximális szintje: 20
Hatása: 15 fölött minden szint 1 nappal csökkenti két lélekkút kisütés közötti várakozási időt. Ez a funkció minimum 60. tapasztalati szinttől használható.

- Javaslat: Maximális szint 50. Minden szintje 5(6?) órával csökkenti a lélekkutak kisütése között eltelt időt.


További javaslatok:

Nekrofun fókusz(upgrade)

Maximális szintje: 30
Előfeltétel: Mágustorony 50, Nagymesteri építészet
Hatása: Minden 15 feletti szintje 1%-al növeli a VP regenerációt.
50. szinten prémium tagok mostantól beállíthathatják, hogy ha max. VP-re regenerálnak lőjje el a manakonstrukciót (ha lehetséges).

Mágustorony(upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Mágustorony 20, Nagymesteri építészet
Hatása: Minden 20 feletti szintje 0,5%-al csökkenti a mágia tulajdonság fejlesztési költségét.

Átokpiramis (upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Átokpiramis 20, Kínzókamra 15
Hatása: Minden 20. feletti minden szintje 5%-al csökkenti az segítő kéz hatékonyságát.
30. szinttől átkozhatsz hordatársat is. 40. szinttől blokkolja a védelem italát.
40. szint felett minden szintje 1%-al növeli az átkozás hatékonyságát.

Kínzókamra (upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Átokpiramis 50
Hatása: 15. szint felett minden további 10 felépült szint után további 1 végzeturat hurcolhatsz el a kínzókamrádba.
25. szint felett a kínzókamra hatékonysága növekszik szintenként 0,1%-al, megátkozott végzeturak esetén 0,5%-al.

Palota (upgrade)

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Bűvös kunyhó 50, kennel 49
Hatása: 29. szint felett minden további 4 szint +1 öltözetet ad. Minden további 2 szint + 1 vezetőkészséget ad.
30. szinttől a lélelkufárnál vásárolható tárgyak LGY költsége csökken szintenként 0,5%-al.

Új épület (Tigristappancs ötlete alapján):
Párbajterem

Maximális szintje: 50
Előfeltétel: Nagymesteri építészet
Hatása: .
- szintenként 5%-eséllyel növeli a Kihívásért járó Kristálypont mennyiséget (20. szinttől fix +1 KP, 40. szinttől fix +2 KP/kihívás). Az állatok szintenként 1%-al több TP-t kapnak megnyert kihívás esetén.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.08
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
55. hozzászólás - 2011.12.04. 11:34:51
Crasnál ami van a Trófea terem szuper, és ez a kaland Le erősítés is már nagyon hiánycikk. Remek ötletek!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.11
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
56. hozzászólás - 2011.12.04. 16:09:28 (Válasz Aurri #54 hozzászólására.)
Nagyon tetszenek az ötletek, de első olvasatra ez szemet szúrt:

Idézet: Aurri - 2011.12.04. 11:02:58


Átokpiramis (upgrade)

40. szinttől blokkolja a védelem italát.


A védelem italának így sincs valami erős hatása. Az erős karakterek - akik ellen az ember mégis megveszi, hátha... - többnyire a nagyobb szövikben vannak. Ha tehát ez a hatás megvalósul, akkor részemről akár meg is lehet szüntetni a védelem italát, úgysem lesz jó semmire.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.21
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
57. hozzászólás - 2011.12.04. 16:20:18 (Válasz Aurri #54 hozzászólására.)
Azért ez egy elég bő és elszállt lista, ahhoz képest, mint ami várható fejlesztésben. Arról volt szó, hogy amiket Cars javasolt, azok lesznek megvalósítva, de már a bánya is kiesett korábban.

A nekrofun trón upgrade a talin sokkal hasznosabb módon lett felvetve, mint arról már egy kis vita itt is ment. Manaregen helyett +iq-t adna, amire egyébként lehet azt mondani, hogy a top szövetségek hamarabb felhúzzák, de meg kell nézni hogy pl szerverenként hány szövinek van már 50-es gyógyító szentélye vagy alkímista laborra, Valahogy azt is felhúzták a szövetségek...

Mágustorony jó lenne...

Átokpiramis teljesen más értelemben került elő az élő fórumon, és nem az hogy jó lenne ha még ezt is meg azt is meg amazt is tudná...

Kínzókamra: Miklós kategórikusan kijelentette, hogy nem lesz tovább fejlesztése. Minek felhozni újra????

Palota jó lenne...

Párbaj terem: 50-es szinten +50% fejlődést kapjanak kihívásnál az állatok? Nem lenne jobb, ha egyből minden győztes kihívásnál szintet lépnének??? Nem kéne semmilyen szempontból erősebbé tenni a kihívást mint a portyát, mivel a kihívásnál továbbra se kockáztatsz semmit a portyaponton kívül, és még csak egy deka tp se jár...
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2011.12.04. 16:22:57-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.39
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
58. hozzászólás - 2011.12.04. 16:51:15
Ha nem lett volna egyértelmű (gy.k.): az első fele a javaslatoknak Cras eredeti ötletei (lásd nyitó post), a többi saját javaslat (terv/ötlet/etc). Igazából vitaindítónak szántam, most -előszőr és talán utoljára- van rá reális esély hogy variáljunk picit az épületparkon. Ez egy váz, ebből lehetne kiindulni, ötletelni, stb. Ha konstruktív javaslat nem jön, egészen biztosan nem lesz semmi változás és várhatunk majd megint 2 végzetúr találkozót hogy szóba kerüljön (az addigra már régen kifutó erdeti listában 20-30-as szintű) épületek további fejlesztése.

Az IQ-t adó nekrofun fókuszt szerintem khm.. nem egy forradalmian hiánypótló ötlet, és akkor finoman fogalmaztam. "Hasznosnak" lehet nevezni, hiszen a legerősebb stat tovább tápolása tényleg hasznos (feltéve ha csak neked van, másnak nincs), ebben igazad van, csak éppen minek?

Piramis: nem igazán érint meg milyen értelemben merült fel a fórumon. Ez egy javaslat, hogy ne 30. hanem további szintekre is lehessen húzni az épületet, azaz ne 1 hétre hanem némileg több időre kösse le a kapacitásokat (a cél ugyanis ez lenne kb az összes épületnél). A védelem italánál igazatok van, azt le lehetne húzni. Speciel az én veszőparipám az, ebben a témában, hogy a fertőzöttek nem átkozhatnak hordatársat - meggyőződésem, hogy azért mert még senki nem gondolt arra, hogy amikor előszőr elérte valaki a 100%-ot át kellene írni ezt a dolgot...

Kamra: nem ragaszkodnék hozzá én sem, csak mint igen alacsony szintű épület feltettem a listára (valami kreatívabb ötlet jöhetne a további szintekre)

Párbaj terem: nekem tetszett az ötlet ami a kihívásokklal mahinál. Tigristappancs eredeti jasvaslata alapján gyúrtam egy tervecskét. Hogy túl tápos vagy sem azon lehet vitázni (lehet az 50% tényleg túl sok, igaz az 50 szint sem két fillér), meg aztán ez a legkevésébé esélyes épület a listán, hiszen sehol nem szól róla fáma, csak feldobtam mint érdekességet. Nekem speciel tetszik, hogy támogatunk alternatív taktikákat is.
A hozzászólást Aurri módosította 2011.12.04. 16:55:47-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.65
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
59. hozzászólás - 2011.12.04. 17:05:25 (Válasz Aurri #58 hozzászólására.)
Azt a szinthatárt, ami a Katalizátorhoz van megkötve (min. 60.), jó lenne lejjebb vinni 20 alatti szintekre.
A hozzászólást Őrmester módosította 2011.12.04. 17:05:46-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 4.89
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új épületek
60. hozzászólás - 2011.12.04. 17:27:04 (Válasz Aurri #54 hozzászólására.)
Nu lássuk:

Edzőterem: Szerintem jó az eredeti javaslat (60 szint 12%). Nagyon kell ez az épület mert nagyon gyatra az LE/TP a kaland csatákból. A +1 tárolási lehetőség már necces (persze örülnénk neki), de erre nem biztos hogy Miklós/Baraty rábólint.

Kémgömb: Ez is jó ötlet, itt is magasabb szintet javaslom, lévén hogy csak "kényelmi épület"

Katalizátor: Jó lesz bár nem szoktam kisütni, de megturbóza egy kicsit ezt az opciót (kell a 60-as korlát!)

Nekrofun fókusz(upgrade): Kell a VP regennel kezdeni valamit mert nagyon lemaradt az ép regenhez képest. Az automatikus konsti kicsit neccesebb történet, bár tény hogy tényleg könnyít egy unalmasabb játék elemen de ezt nem érzem annyira szükségesnek. (Szerintem elég a regen)
Illetve szerintem az a +15 iq nem sokat kavart volna be a varázsló-harcos csatába szerintem az is maradhatott volna.

Mágustorony(upgrade): hmm olcsóbb mágia, látom ahogy Kóc mosolyog.

Átokpiramis (upgrade):
V3-on jelenleg ennek az épületnek nincs értelme. A védelem itala és a segítő kéz blokkolását abszolút nem támogatom, így sem lehet a fentről jövő támadások ellen védekezni, de ezt a kicsit esélyt is ami van 1-1 támadás kivédésére még tovább csökkenteni szerintem semmi értelme. Abszolút nem értek egyet ezzel a fejlesztés javaslattal.

Kínzókamra (upgrade): ez jó, bár a kínzó szerintem így is elég erős az a megátkozott rész kicsit lehet, hogy már túlzás lenne. (bár v3-on így egy kis értelme nyerne az átokpiramis)

Palota (upgrade): a vezetőkészség részére szerintem nem bólintanak rá Miklósék, bár tény hogy jó lenne. Az LGY árcsökkentésnek csak akkor van értelme ha kerülnek be új LGY-ért vásárolható tárgyak (pl.relikviák).

Párbajterem: +50% TP az állatoknak kihívás során. Így is kockázat nélkül lehet kihívásozni semmi szükség rá szerintem, hogy a kihívást tovább erősítsük. Ennek az épületnek szerintem semmi értelme nincs ilyen formában. (Bár Tulok fix hogy támogatná.)
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.46
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője