Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór újra
kedvelt tagRONNIEFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
821. hozzászólás - 2011.09.02. 18:35:35
Szerintem akkor fogja nézni a spektrálist,amikor pont vége az eventnek és elkezd számolni,máskülönben elég nagy visszaélések lennének.
Pontszám: 7.71
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
822. hozzászólás - 2011.09.02. 18:53:28
sziasztok!
nekem ez az első ilyen eventem itt a játékban (most 27. szinten vagyok), és hiába olvastam bele a hozzászólásokba, sajnos nem értem a végére, viszont egy csomó infó kavarog a fejemben ezzel kapcsolatban, ezért előre is elnézést kérek, ha olyat kérdezek, amit már többször leírtatok.
először is elég ködös, hogy kinek éri meg, vagy milyen szinten, vagy hogy a relikviák kinek mikor és mihez képest potyognak (itt nem panaszkodom, mert mivel új vagyok, viszonylag hamar sikerült megszereznem néhány gyógyitalon felül a transzcendális fókuszt, aminek nagyon örülök ).
az a sok kérdés, amikre a választ keresem:

1. térkapuval ellentétben ugye lehet láthatatlanul sárkányokat ölni, illetve a további "fordulókat" is lehet-e így végrehajtani?

2. megéri-e? mármint a láthatatlan vadászat ugyan működik, de van infótok arról, hogy a láthatatlanság kb milyen arányban csökkenti a vadászat LE értékét? több vadászat láthatatlanul több cspt vonz maga után, hiába a kevesebb tp, tehát nekem úgy tűnik a jelenlegi tudásom szerint, hogy nem biztos, hogy jól járok hosszú távon ezzel az event során, ahol azért döntő, hogy mennyi cspt tudok rászánni.

3. a vesztes csaták vesztett csp-it totál elvesztettem, mármit azokból nem kapok se jutalmat, se semmit, csak maradéktalanul elvesznek simán?

4. láthatatlanul is azonos eséllyel lehet relikviákat, jutalmakat szerezni?

5. alacsonyabb szinteken is megéri "meghalni a sárkányért", azaz minden kis csp-met erre áldozni, már ami nem vadászatra kell? én már legalább 2x léptem szintet, amióta az event tart (eddig elég jól megengedhettem magamnak a túlzott aktivitást), és még valószínűleg többször is fogok. eddig csak 31 sárkányt öltem meg, ez alapján kb mire számíthatok?

6. ez a jutalmazás dolog a végén egyáltalán hogyan zajlik? automatikusan növel a rendszer valamelyik tulajdonságomon, vagy én választhatok, hogy melyiken? és csak mindhárom fejezet lezárulása után történik az elszámolás, a jutalmazás, azaz akkor derül ki, még cirka 20 nap múlva, hogy megérte-e önfeláldozni, és sorra leöletni magamat?

7. ha a tulajdonságaimhoz nem is, de a szakijaimat közben pofozgathatom, igaz? azon túl, hogy egyébként is hasznos, tényleg van valami előnye az event szempontjából, ha a spektrális szakim maxos, avagy közeli? ha igen, mi?

előre is köszönet annak, aki ezt a káoszt hajlandó kibogozni nekem, és válaszol! üdv!
A hozzászólást Lavender módosította 2011.09.02. 18:56:21-kor
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 9.25
kedvelt tagRONNIEFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
823. hozzászólás - 2011.09.02. 20:21:03 (Válasz Lavender #822 hozzászólására.)
A válaszok:
1.:Lehet.
2.:Nem.
3.:jó kérdés,nem emlékszem.
4.:Igen.
5.:31 sárkány alapján lócitromra számíthatsz.Érdemes legalább 250-300-at megölni a jobb haszonért.
6..:Ne"ölesd"magad a sárkánnyal,ha nem bírsz el vele.nem kötelező csinálni,de érdemes.Csak a 30 nap elteltével ad tul.pontokat.A rendszer szétosztja a tulajdonságid között a befektetett LE-t.
7.:Maxold,turbózd a spekit,ahogy tudod.A drakónok által adott és a végső jutalom LE-be is beleszámít.

Remélem kielégitő válaszoakt adtam
Pontszám: 7.81
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
824. hozzászólás - 2011.09.02. 20:32:05 (Válasz Lavender #822 hozzászólására.)
3. igen
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.74
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
825. hozzászólás - 2011.09.02. 20:50:26
mindkettőtöknek köszönöm a segítséget!
sajnos a sárkányölés nem nagyon megy, kb fele-fele arányban tudom legyőzni őket, és sajna sem az ép-m, sem a vp-m nincs felfejlesztve, ezért egyszerre nem bírom sok szusszal. sok lé megy el regenerálódásra is, mert nem tudok óránként gép elé ülni, inkább egyszerre többet tennék, de az sem túl jó, eléggé megviseli a karakteremet. így mindíg addig verem a sárkányokat, ameddig bírom, s amíg van még csp-m. de hátha a következő húsz nap elég lesz, hogy kicsit dolgozzak még a várható jutalmért.
még egyszer köszönöm! további szép estét, üdv!
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 9.25
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
826. hozzászólás - 2011.09.02. 21:02:37 (Válasz Lavender #825 hozzászólására.)
Azért így lehet, hogy neked nem ajánlott még ez az event. Nem szeretném letörni a lelkesedésed, de ha túl sok CSP-t veszítesz, akkor nem érdemes csinálni. Kevés lesz a kapott jutalom, pedig ha ezeket a CSP-ket elvadászod, valószínűleg jobban tudsz fejlődni.

Inkább próbálj meg kicsit optimalizálni, megnézni hogyan tudod legyőzni a sárkányokat, és nem költeni a drága LE-t gyógyitalra. Inkább keveset csatázz, de azokban győzz te.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.66
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
827. hozzászólás - 2011.09.02. 21:24:09 (Válasz Kvnoemi #826 hozzászólására.)
igazad van, és megfogadom a tanácsod. én sem akarom túlzásba vinni, remélem, eddig se nagyon tettem. és abban is reménykedem, hogy az elvesztett csaták végül nem számítanak, elég, ha a győzelmeket és az energiákat veszik mondjuk szerencsére egy küldihez levadásztam közben a csp-k felét, és tudtam azért magamra is fejleszteni közben, azért nem szórtam el mindet esztelenül és szánom bánom, de kíváncsiságból és elsősorban a relikviákért csináltam. mondjuk a féléves bérlethez már túl sokat kellett volna összehoznom, így arról letettem, és kicsit abbamaradt a lelkesedés (meg még nincs nagyon mit eladnom egyelőre ).
sebaj. ha zsinórban három csata vesztes, akkor nem próbálkozom egy ideig, kell a pihi. egyébként nekem teljesen véletlenszerűnek tűnik, hogy a sárkányokkal hogy bírok, mennyit nyerek rajtuk, és hogy mennyit sebzek és ők mennyit... néha nevetségesen magas számok jönnek ki, pedig a varázslatuk is ugyanaz, és én sem változtattam a tulajdonságaimon, sem a szerelésemen. mintha a sárkányok fajtájától is függne a csata kimenetele... próba cseresznye.
a lényeg, hogy én már néhány plussz tulajdonság növekedésnek is örülni fogok, és legalább meglátom, milyen egy ilyen event. amit meg menetközben zsákmányolok, annak csak örülök, már nyertem is rajta
üdv, és köszi!
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 9.25
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
828. hozzászólás - 2011.09.02. 21:54:21 (Válasz Lavender #827 hozzászólására.)
Nem sikerült belőni az ellenfeleket.
Igazán korrigálhatnák, hiszen nem fair veled (és a többi károsulttal) szemben, hogy ennyi cselekvéspontot elvesz az eventezés!


Fentebb (esetemben 123. szinten) esélyük sincs a drakonoknak.

Az utolsó 5 csata végeredménye:
A csatában összesen 20460 sebzést okoztál, és 3153 sebzést kaptál.
A csatában összesen 19680 sebzést okoztál, és 4934 sebzést kaptál.
A csatában összesen 18885 sebzést okoztál, és 3517 sebzést kaptál.
A csatában összesen 21346 sebzést okoztál, és 5780 sebzést kaptál.
A csatában összesen 18692 sebzést okoztál, és 2019 sebzést kaptál.
Pontszám: 5.34
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
829. hozzászólás - 2011.09.02. 22:01:04 (Válasz Xena #828 hozzászólására.)
Igen, ezt azért én sem értem. Azt mondják, egyéni erőhöz igazították az ellenfeleket. Akkor hogy lehet, hogy van aki ilyen sokat veszít, én meg 319-ből csak kettőt buktam, azt is azért mert véletlenül fáradtan mentem csatába?

Lavender, nem lehet hogy te portyázás után mész drakónok ellen? Az ugyanis nagyon egészségtelen.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.01
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
830. hozzászólás - 2011.09.02. 23:07:19
Rá kell öltözni védelemre és esetleg vakító fény + nagy sebzéses fegyver. Alacsony szinten viszont még nincsenek annyira extra bónuszt adó tárgyak, amivel egyértelműen le lehet nyomni sajnos ezért fordulhat elő ott többször bukta. Bár 30 körüli szinten is fixen csapkodom már őket, pedig a tárgyak szintje általában alacsonyabb az én szintemnél is.
Pontszám: 7.42
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
831. hozzászólás - 2011.09.03. 00:13:07
266 leölt sárkányfatty és még mindig nincs bérlet!
Pontszám: 2.80
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
832. hozzászólás - 2011.09.03. 05:00:35 (Válasz Kvnoemi #826 hozzászólására.)
A CSP önmagában semmit nem ér, ha nem vagy a szinttop közelében. Tök mindegy hogy a 2321. helyen ma lépsz 1 szintet vagy 1 hét múlva. Persze szarul esik az ember lelkének, ha úgy látja, hogy "elveszti" a csp-t, de mivel a relatív erő határozza meg a teljesítményét a környezetén belül, így pont a csp az az erőforrás ami miatt nem érdemes aggódni...
Pontszám: 6.28
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
833. hozzászólás - 2011.09.03. 08:48:28 (Válasz Birka #832 hozzászólására.)
de ha a 2321. helyről szeretnél előre lépni a "szinttop" közelébe, akkor bizony elég sokat számít...

Illetve az sem jó ha a 2877. helyről KisPista beér és agyonver...
V3-Alíz
Pontszám: 5.49
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
834. hozzászólás - 2011.09.03. 09:04:54 (Válasz Dozer #833 hozzászólására.)
KisPista hiába ér be, attól még nem fog agyonverni. Időarányosan több küldetést tudtam megcsinálni mint ő, azaz sokkal erősebb leszek azonos szinten...
És a tkm se akar a topban lenni, ahol nincs célpont
Pontszám: 6.28
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
835. hozzászólás - 2011.09.03. 09:27:18 (Válasz Birka #834 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.09.03. 09:04:54

És a tkm se akar a topban lenni, ahol nincs célpont


Maximálisan igazad van!
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.06
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
836. hozzászólás - 2011.09.03. 10:01:24
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves bölcsesség kötet.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.06
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
837. hozzászólás - 2011.09.03. 10:02:24
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Kék dukátital.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.06
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
838. hozzászólás - 2011.09.03. 10:04:09 (Válasz Isten Kardja #836 hozzászólására.)
Az mit tud?
Pontszám: 7.31
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
839. hozzászólás - 2011.09.03. 10:04:20
Na most lehet, hogy sokan azt fogjátok mondani, hogy menjek a pi.........

A második fázis második menetében:
"A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: A fáradhatatlanság medálja."

Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 3.71
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór újra
840. hozzászólás - 2011.09.03. 10:04:38 (Válasz Isten Kardja #836 hozzászólására.)
Idézet: Isten Kardja - 2011.09.03. 10:01:24
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: Féléves bölcsesség kötet.


És ez mit ad?
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője