Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1061. hozzászólás - 2009.05.02. 18:59:49 (Válasz Barbey #1060 hozzászólására.)
Idézet: Barbey - 2009.05.02. 18:36:40
Statisztikától függetlenül kérem visszahelyezni a játékba mindkét itt szereplő kérdésemet. A másik egy-két hozzászólással fentebb!

Ez most kviz vagy gugli népszerűsítő játék. Ez már a második amit így visszadob.
Legközelebb 1+1=? teszem fel

A kérdésed jó volt, arról nem tehetsz, hogy a játékosok buták. A kérdésedet ezzel együtt nem fogják visszatenni. Ez van. Az, hogy a nem tudás miatt esett ki, azt is jelenti, hogy egyébként aki értékelte vagy akik értékelték jónak találták a kérdést. Ugyanez igaz az összes többi kérdésre is, ami a 75% miatt esik ki.

1+1 típusú kérdést ne tegyél fel, mert azonnal törölni lesz rá az értékelés. Inkább hasonlóan jókat tegyél fel, mint amit beírtál.
Pontszám: 5.33
fórumozóKbencekbenceFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1062. hozzászólás - 2009.05.06. 19:26:27
Világ 1en van egy HIBÁS kérdés:

Melyik állat éll Ausztriában?

A kenguru volt a helyes válasz, pedig az ausztráliában él!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1063. hozzászólás - 2009.05.06. 19:42:52 (Válasz Kbencekbence #1062 hozzászólására.)
írd be lécci a kvíz 3. topicba
amúgy minden világon közösek a kérdések.
Pontszám: 3
fórumozóHungaborFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1064. hozzászólás - 2009.05.07. 15:20:26
feltettem egy nagyon egyszerű kérdést hogy hol található Oroszló nevű település ( gyors keresés neten ) és meg is van, de erre ROSSZ VÁLASZ A KÉRDÉSRE CSAK EGY BIZONYOS RÉTEG TUDJA A VÁLASZT ebbe mi olyan nehéz? és nem ez volt az első hogy ilyen könnyűt kérdeztem és ez nagyon feltudja ... az agyamat... mérges vagyok hogy a sok idióta egyszerű kérdésre ilyet mer írni !
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1065. hozzászólás - 2009.05.07. 15:23:40 (Válasz Hungabor #1064 hozzászólására.)
próbáld meg értelmezni a topic címét, lécci
Pontszám: 3
irritálórotyoFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1066. hozzászólás - 2009.05.11. 20:55:09
"Hányas Hordázás szakértelem kell ahhoz, hogy 2 állatod harcoljon veled?

10
5
20
jelenleg (09.05.07) nem lehet több állattal harcolni

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Hááát, gratulálok, a Tisztelt "speciális érdeklődéső réteg" azon tagjának aki ezt bebillentette.... magyarázatot nem fűznék....
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1067. hozzászólás - 2009.05.11. 21:01:23 (Válasz rotyo #1066 hozzászólására.)
Kedves rotyo!

1) a hozzászólásod helye a "Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" fórumban van

2) azért, mert egy első szintű aki életében először indítja el a vadászatot is megkaphatja kérdésként, és neki valószínűleg halvány gőze sem lesz az egészről, szóval számára spec.

béke veled

ana
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1068. hozzászólás - 2009.05.11. 21:02:13 (Válasz rotyo #1066 hozzászólására.)
Akinek nincs még hordázás szakértelme, az honnan kellene tudja? Az ilyen kérdéseket kiszórják az értékelők, ami ebben a megvilágításomban talán érthető is
Pontszám: 5
irritálórotyoFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1069. hozzászólás - 2009.05.12. 12:17:39
Ana!

a) Igazad van.

Kicsit elszállt az agyam, mert hosszú idő után most tettem fel először kérdést, pedig megfogadtam annó, h nem lesz ilyen, nem akartam a 1+1 mennyi tipusú (jó-jó tudom nem helytálló példa mert már van "matematikai kérdés" értékelési lehetőség, de a kérdés komolyságának szempontjából) kérdéseknél leragadni, gondoltam dobok egy VU-sat, ezt elméletileg kéne h tudják, vagy legalábbis könyebben fellelhető rá a válasz, de háááát... mára már lenyugodott a kis lelkem. A példáknál amiket mondotok, már igaz lehet a tisztelt értékelő döntése....
r.
Pontszám: 5
fórumozóOgre35Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1070. hozzászólás - 2009.05.13. 07:35:02
Mennyi csigolyája van a zsiráfnak?
a:9
b:11
c:20
d:7
a helyes válasz a "d"!!!
Kérdésem a következő,valaki magyarázza már el,hogy mi ebben a "speciális érdeklődésű réteg" vagy csak 0-6 éves korig lehet fel tenni kérdést,mert akkor jelezétek és meg köszönöm a lehetőséget,hogy itt játszhattam.Csak az válaszoljon aki át érzi a kérdés fontoságát!!!
Üdvözlettel Feri35!!!
Pontszám: 5
fórumozóOgre35Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1071. hozzászólás - 2009.05.13. 07:39:49 (Válasz Ogre35 #1070 hozzászólására.)
Az általános iskolában a 4.osztályban tanitják!!!Bocsi!!!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1072. hozzászólás - 2009.05.13. 07:56:00 (Válasz Ogre35 #1071 hozzászólására.)
Valaki magyarázza már el, mi olyan nehéz a topicok címének értelmezésében?
speciális lehet az általános iskola negyedik osztályában tanított tananyag is, több mint húsz éve jártam negyedikbe, szerinted minden szóra emlékszem? És ezzel vannak még páran így.
Vagyis olyasmit kell kérdezni, ami nagyobb eséllyel megmarad az emberek emlékezetében, érdekes dolog, nem csak egy szám.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1073. hozzászólás - 2009.05.13. 08:05:41 (Válasz Ogre35 #1070 hozzászólására.)
Mindegy, már úgyis szerepel a kérdések között.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1074. hozzászólás - 2009.05.13. 08:23:26 (Válasz Hungabor #1064 hozzászólására.)
Kellene tudni minden kis falú elhelyezkedését, esetleges helyi rendezvényét, ott élőknek fontos, másnak nem igazán személyt? Nem hiszem. Érdektelen lexikális tudás.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1075. hozzászólás - 2009.05.13. 08:58:19 (Válasz Ogre35 #1070 hozzászólására.)
Illetve a kérdés is pontatlan, mert 7 nyakcsigolyája van, azon kívül van még egy csomó gerinccsigolyája.
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1076. hozzászólás - 2009.05.14. 13:23:19
A Hubble űrtávcsövet 1990. április 24-én indították útjára, a Discovery űrrepülőgéppel. Kiderült, hogy baj történt vele. Mi lehetett a hiba? 14.29%

Rosszul állították be a fókusz lencséit ezért rövidlátó lett. Kontaktlencsével javították ki később.

Ez egyik napelem tábla beragadt, és csak napi pár percet lehet használni megfigyelésre.

Hibásan állt pályára és a föld felé néz.Aktiválni kellett a navigációs hajtó művet hogy jó felé nézzen.

Vaklárma volt, a földi fogadó műszernél egy technikus nem kapcsolt be egy relét és ez okozta a bajt.

Ki esett egy nappal azelőtt hogy felment az újabb javítás a távcsőhöz. Pedig utána lehet többen tudták volna a helyes választ, mert elég sok hír foglalkozik vele. Lehet túl jól sikerültek a rossz válaszok is?

Előtte este mikor néztem ,már láttam hogy kifog esni. 25 válaszadóból 3 tudta helyesen.
Mondjuk hogy 3-4 nap alatt ilyen kevés ember kapta meg, és abból ilyen kevés tudta pech.

Többször is felvettem hogy a 75% mellé egy minimum idő korlát is kéne. Ami legalább 7-10 nap.
Mert a több ezer játékosból ha kifog egy jó kérdés 50 olyat aki /bocsánat/ , de sík hülye , vagy nem érdekli a kérdés és direkt rosszat nyom /ilyen is van/, ki esik. Pedig bent lenne a helye a sok idióta, ki hol játszik és hasonszőrűek helyett.
A hozzászólást Texex módosította 2009.05.14. 13:43:08-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
fórumozóCarinaNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1077. hozzászólás - 2009.05.15. 23:14:44
Az ember körme és haja ....

... csak akkor nő az ember halála után, ha az vampírrá vált.
... addig nő, amíg az ember él (ha van is változás, szemmel nem látható).*
.... az ember halála után is folyamatosan nő.
... még napokkal az ember halála után is nő.


A haj nem nő, a bőr esik össze, szárad és zsugorodik. Ettől jelenik meg a borosta és tűnik úgy, mintha nőne a haj, ször és köröm.
Pontszám: 5
közellenségMonyeFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1078. hozzászólás - 2009.05.16. 11:24:40
Kérdésem az volt hogy melyik gyártó ad ki x-7-es egeret (a4tech) elég híres egér probálltam könnyű kérdést adni erre leértékelik ezt is bezzeg azt hogy melyik beatles szám az alabbáik közül meg hol van az oldalon a forum meg stb azokat nem nevetséges ez a rendszer nem is használom többet ezt a funkciót nem idegesítem magam ezzel nyílván pár 11 éves készített véleményt és abol ez lesz nevetséges és idegesítő teljesen elment a kedvem ettől... Kíváncsi lennék mit kellene kérdezni h ELFOGADJÁK. Sok eszetlen ember
Pontszám: 1.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1079. hozzászólás - 2009.05.16. 11:31:14 (Válasz Monye #1078 hozzászólására.)
Kíváncsi lennék milyen neveket kellene adni a topicoknak, hogy a kiemelkedő intelligenciájú panaszkodók, akik a hülye értékelők miatt vannak itt, megtalálják az ő problémájuknak szóló topicot!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - kiesett érdekes kérdések magyarázata
1080. hozzászólás - 2009.05.16. 11:32:53 (Válasz Monye #1078 hozzászólására.)
Idézet: Monye - 2009.05.16. 11:24:40
Kérdésem az volt hogy melyik gyártó ad ki x-7-es egeret (a4tech) elég híres egér probálltam könnyű kérdést adni erre leértékelik ezt is bezzeg azt hogy melyik beatles szám az alabbáik közül meg hol van az oldalon a forum meg stb azokat nem nevetséges ez a rendszer nem is használom többet ezt a funkciót nem idegesítem magam ezzel nyílván pár 11 éves készített véleményt és abol ez lesz nevetséges és idegesítő teljesen elment a kedvem ettől... Kíváncsi lennék mit kellene kérdezni h ELFOGADJÁK. Sok eszetlen ember

Ugye nem gondolod, hogy egy egér típusának gyártójára kérdezni jó kvíz kérdés?
Ugye nem gondolod, hogy a Beatless ismeretlen zenekar (ettől még nem kell ismerni természetesen minden számukat, de van 2-3-4 olyan számuk, amit 30 éve játszanak a rádiók, tehát sokkal nagyobb ismeretre tett szert, mint egy egér.)
Ugye nem gondolod, hogy ez a topic a megfelelő a panaszodnak? Ld: topic címe!
A fórumos kérdés valóban rossz, értékeld annak. Ha nem tudod már értékelni, akkor írd be a kvíz 3 topicba és törlik.
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.05.16. 11:34:37-kor
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője