Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1461. hozzászólás - 2013.11.09. 23:55:19 (Válasz LanMaffia #1456 hozzászólására.)
...akinek jó a netje
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.32
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1462. hozzászólás - 2013.11.09. 23:56:56
A ti véleményeteket ismerem, másét, másokét várom... kitartóan...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.10
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1463. hozzászólás - 2013.11.11. 08:02:56
Hmmm....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.10
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1464. hozzászólás - 2013.11.11. 10:54:29
Elvileg mától lehet regelni a 60. szintű v4-re, de még nem lehet. Erről tud vki vmi infót?
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.50
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1465. hozzászólás - 2013.11.11. 11:39:37
Ősköved mennyi van, az a lényeg.....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.10
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1466. hozzászólás - 2013.11.11. 13:23:35 (Válasz Bumburnyak #1460 hozzászólására.)
Idézet: Bumburnyak - 2013.11.09. 23:47:19
Ne felejtsük már el ,h nem őskő nélkül adták a nyeremény köveket. Prémium, naponta szintlépés,feladatok,stb. Be kell nevezni ,h legyen ellenfelünk:) Egyébként pedig összetartó a csapat. Akinek nem tetszik szervezzen jobbat és go mehet a verseny.

Milyen verseny? Te biztos, hogy VÚ-zol? Nem tudom, hogy te most mi mellett kardoskodsz, de én biztos nem azért, hogy 20-30 játékos privát játszótere legyen a VÚ...
Pl. a hamarosan induló 60-ason vajh miért nincs megadva automatikusan a gyorsítás?
BIZTOS azért, mert a többségnek bőven belefér 1-3 kari és a magánélet mellett némi "laza" V4ezés.
Az extra kavics meg nem is érdekes (váltsa ki, aki szeretné évi 1-2x), hiszen nem azért lett ennyi döntetlen imént - IGAZ?... :S
No de amíg ilyen "sok" pontozóképes játékos van, aki idő/pénz tengerrel rendelkezik + rövidlátással párosult önámításmester is ("én vagyok a legjobb" - nem nehéz, ha nincs versenytárs), addig nem számítok pozitív jövőképre - tán eltartják a VÚ-t... ;-(
Ám az "ilyenek" még azt sem szokták észrevenni, hogy a "fajtájuk" is egyre ritkul... :S
Tudod mi bosszant igazán?
PONT az ilyen rövidlátók szoktak a legnagyobb lelki nyugalommal, szimpla vállrándítással (tán még röhögve is) átlépni más játékra, ha befuccsolt a játszóterük.
Eszembe jutott még valami (imádom amortizáltatni a pontszámomat ):
Te sem vagy hajlandó felfogni, hogy NEM a "kartellezőket" piszkáljuk?
Ha a Behónak így jó, akkor örülhetsz tovább te is a pár fős játszóterednek.
Pontszám: 7.42
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1467. hozzászólás - 2013.11.11. 13:49:39 (Válasz McMad #1466 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2013.11.11. 13:23:35
Idézet: Bumburnyak - 2013.11.09. 23:47:19
Ne felejtsük már el ,h nem őskő nélkül adták a nyeremény köveket. Prémium, naponta szintlépés,feladatok,stb. Be kell nevezni ,h legyen ellenfelünk:) Egyébként pedig összetartó a csapat. Akinek nem tetszik szervezzen jobbat és go mehet a verseny.

Milyen verseny? Te biztos, hogy VÚ-zol? Nem tudom, hogy te most mi mellett kardoskodsz, de én biztos nem azért, hogy 20-30 játékos privát játszótere legyen a VÚ...
Pl. a hamarosan induló 60-ason vajh miért nincs megadva automatikusan a gyorsítás?
BIZTOS azért, mert a többségnek bőven belefér 1-3 kari és a magánélet mellett némi "laza" V4ezés.
Az extra kavics meg nem is érdekes (váltsa ki, aki szeretné évi 1-2x), hiszen nem azért lett ennyi döntetlen imént - IGAZ?... :S
No de amíg ilyen "sok" pontozóképes játékos van, aki idő/pénz tengerrel rendelkezik + rövidlátással párosult önámításmester is ("én vagyok a legjobb" - nem nehéz, ha nincs versenytárs), addig nem számítok pozitív jövőképre - tán eltartják a VÚ-t... ;-(
Ám az "ilyenek" még azt sem szokták észrevenni, hogy a "fajtájuk" is egyre ritkul... :S
Tudod mi bosszant igazán?
PONT az ilyen rövidlátók szoktak a legnagyobb lelki nyugalommal, szimpla vállrándítással (tán még röhögve is) átlépni más játékra, ha befuccsolt a játszóterük.
Eszembe jutott még valami (imádom amortizáltatni a pontszámomat ):
Te sem vagy hajlandó felfogni, hogy NEM a "kartellezőket" piszkáljuk?
Ha a Behónak így jó, akkor örülhetsz tovább te is a pár fős játszóterednek.


Egyetértek az előttem szólóval, vegyétek már észre, hogy mit szeretnék ( szándékosan nem az akarok szót használtam)

ISMÉT CSAK AZT TUDOM MONDANI, AMIT AZ ELŐBBIEKBEN, DE LEÍROM MÉG1SZER:

SEMMI BAJOM A V4 JÁTÉKOSAIVAL, GRATULÁLOK NEKIK!

ENGEM A JÁTÉKVEZETÉS VÉLEMÉNYE ÉRDEKEL/NE/.... Pl. MIKLÓSÉ... Pl....

Várok....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.10
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1468. hozzászólás - 2013.11.11. 14:16:10
Ok, hogy itt trollkodtok, de voltatok az előző v4en? Változást, versenyt szeretnétek? Miért nem jöttetek versenyezni? Mi tartott Titeket vissza attól, hogy megfelelő konkurenciái legyetek a mostani győzteseknek és ezáltal megakadályozzátok a szerintetek közeledő apokalipszist?
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.58
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1469. hozzászólás - 2013.11.11. 14:21:46 (Válasz Little Richie #1468 hozzászólására.)
Kb. 100 HSz-em szólt az előzőkön kívül erről az utóbbi 1-2 évben. Hadd ne kelljen mán megen elismételni.
Főleg, hogy nem téged szeretnélek győzködni. Tedd a dolgod, úgy ahogy szeretnéd. ABBA nem szeretnék beleszólni.
A Behónak is max javasolgatok... :S
Pontszám: 7.90
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1470. hozzászólás - 2013.11.11. 15:38:57 (Válasz Little Richie #1468 hozzászólására.)
Trollkodás? Kedves barátom, választ várok, ez trollkodás? Ha igen akkor tényleg felesleges kommunikálni...

Egyébként igen, voltam V4-en kipróbáltam, és rájöttem, hogy egy őskőzabáló dolog.... na nem a szövetségin voltam, hanem a 60-as V4-en....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.82
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1471. hozzászólás - 2013.11.11. 15:44:46 (Válasz Syabo #1470 hozzászólására.)
mind a kettő iszonyat zabálja a követ, a szövis még gyorsabban is, mert túl gyors a szintlépés, és sokszor kőbe kerül a feladatok kilövése, ami 60sn annyira nem igaz, mert ott azért lehet fejlődni az elején.
Egyébként tényleg kellene vmit kezdeni szövi v4gyel, mert rettenet unalmas volt, semmi kihívás nem volt benne.
Pontszám: 5.66
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1472. hozzászólás - 2013.11.12. 10:08:04
Pöhh.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.97
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1473. hozzászólás - 2013.11.12. 20:29:27
Írtam levelet...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.08
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1474. hozzászólás - 2013.11.13. 11:46:05
Amikor láttam az erdményt, én is elég sokat gondolkodtam, mit tegyünk. Mivel Baraty addigra a végeredményt már kirakta - és végülis ezzel kapcsolatban nem volt semmiféle korlátozó szabály - azt mondtuk, ez így történt, ez már így marad. Viszont azt is eldöntöttük, hogy a következő V4-nél a szabályok változni fognak, holtverseny nem lesz. Ha egy kategóriában több játékos éri el ugyanazt a pontszámot, akkor a sorrendet mindig a karakter által gyűjtött összes LE fogja eldönteni. Ez a program által tárolt, de nem kijelzett információ, ezzel visszaélni nem lehet. A holtversennyel eddig nem volt gond - néha nyilván előfordulhatott - de itt nyilvánvaló visszaélés volt azzal, hogy eddig holtversenynél mindenkinek megadtuk a díjat, ilyen még egyszer nem lesz.
Pontszám: 6.32
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1475. hozzászólás - 2013.11.13. 11:48:26
Köszönöm. Megérte várni.
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 6.56
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1476. hozzászólás - 2013.11.13. 12:04:00 (Válasz Miklós #1474 hozzászólására.)
Hm. A szimpla (rövidtávú) probléma megoldva. No de mi lesz a hosszútávúval, ha már a kartellezéses olcsósítás se játszik?
Eszem ágában sincs támogatni a kartellezést /pl. mert csak kislétszámú játékosnak "kompenzáció"-megoldás/.
Azonban az utóbbi idők POZITÍV fejlesztéseinek (kellettek - több szinten színesedett a játék) van 2 komoly hátulütője:
1. Időigény növekedés.
2. Kavicsigény növekedés.
Ez V4eken fokozottan érzékelhető-érezhető a világ gyorsabb pörgése miatt. Ezen a 2 területen, de minimum az időigény kérdésében nem ártana ellensúlyozni, hogy legalább megálljon a V4 (és normál világokon a lassabb ütemű) kihalás.
Pl. a bronz végzetmedál nem hinném, hogy életképes perspektíva topszint alatt.
Kieg.: No de ez már csak közvetve tartozik ide. Inkább Fejlesztési kérdés. No majd a Talin...
A hozzászólást McMad módosította 2013.11.13. 12:11:01-kor
Pontszám: 7.38
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1477. hozzászólás - 2013.11.13. 13:01:23
Nos akkor - sokak örömére - utoljára írok ebbe a topikba...

Én annak a híve vagyok, hogy ha valami probléma felmerül, azt vagy oldjuk, vagy beszéljük meg lehetőleg azonnal.

A végeredmény kiírása és a mostani reakció közt azért eltelt egy kis idő. Nem kicsi. Sokan hozzászóltak, sokan érveltek, ki hevesebben, ki lemondóan, ki védve, ki támadva a dolgok ilyetén alakulását.

Kedves Miklós!

Amellett, hogy természetesen köszönöm/köszönjük a válaszod, azért engedtessék meg egy utolsó előtti kérdés, amihez a válaszodból idézek:

"itt nyilvánvaló visszaélés volt azzal, hogy eddig holtversenynél mindenkinek megadtuk a díjat, ilyen még egyszer nem lesz."


Ezzel a bejelentéssel, hogyha már a végeredmény kiírásánál láttad miért kellett eddig várni? Nem akarom magamat/magunkat túlértékelni, de ha nem erőltetem a választ ( ÜSZ, info@vegzetur.hu, itt a fórumon való trollkodás) ezt a bejelentést mikor kapjuk meg?

Te vagy a játékvezető, ami amellett, hogy kiváltság, véleményem szerint felelősség is. A Hordák Harcánál, A PP pontos visszaélés ( a kezdetekkor ugye néhányan beleestek ebbe a csapdába) már másnap nemhogy észrevételezésre, de korrigálásra is került. KÜLÖN -KÜLÖN A LOG FÁJLBÓL VISSZAKERESVE. Szándékosan nem írtam büntetést, korrigálást. Így azért szebb...

És akkor az utolsó kérdés:
- Ugye nem amiatt, hogy itt rengeteg őskő "forgott" míg az előbbi esetben - PP-s probléma - erről szó sem volt?

Erre a kérdésre kérlek NE válaszolj. Semmi kedvem indulatokat szítani, és felesleges is, ami történt megtörtént.

Csak elgondolkodtató....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 6.56
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1478. hozzászólás - 2013.11.13. 13:46:59
Megkockáztatnám a kijelentést, hogy nem történt visszaélés. Ha olyan kevesen játsszák v4-et, hogy ezt meg tudja csinálni a győztes csapat (úgy tűnik ezt egyszer tehette meg), akkor meg csinálta, kész. Nehogy már valami büntetést kapjanak olyan dologért, ami szerintem közel sem nevezhető csalásnak. Sehol nem volt meg szabva, hogy nem lehetnek dobogósok egyenlőség esetén.
Pontszám: 8.83
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1479. hozzászólás - 2013.11.13. 15:19:42 (Válasz Maci #1478 hozzászólására.)
Ennyi.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.97
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1480. hozzászólás - 2013.11.13. 15:21:40 (Válasz Maci #1478 hozzászólására.)
1etértünk. A versenyhelyzet /megegyezés alapú/ mesterséges korlátozását-szabályozását (kartellezést) van ahol tiltják, leszabályozzák, büntetik.
A VÚ-ban nincs erre "szabály", ergo mehet. Ez után is, csak nem V4-es toplistánál (lekorlátozva).
Ennyi erővel felőlem akár hagyhatták is volna a dolgot, HA az általam feszegetett témák...
Pontszám: 7.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője