Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság - másképp
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
21. hozzászólás - 2009.06.27. 13:19:27
A konstruktivitás érdekében, 5 név, 5 hordából:

1. Rubin: Csagataj - szerintem a legbrutálisabb volt mind közül (tartaléknak: Megtévedt Próféta, hosszan tudnám méltatni, de nem igényel indoklást)

2. Zafír: Sanyi a Jani - kicsit hazabeszélek, meg hát ő mégis csak egy jelenség

3. Gyémánt: Töndeköves Glórin - nem s*ggnyalás, hanem azért, mert sokat tett le, sok asztalra és amúgy sem tudnék Trueblood-féle "megfordítom a LE szerzési toplistát és ütöm mechanikusan sorban, a csp-m meg közbe folyik" típusú karakterre szavazni, az szerintem nem érdem

4. Smaragd: Axonise Flass - régi kedvenc, ördöngős, agyafúrt diplomata, kellemesebbé tette (teszi ) a játékot

5. Kristály: *Hraugh* - Tök esélytelenül folytatta hősies harcát a nálánál jóval erősebb végzeturakkal még akkor is, amikor már össze állatát kilőtték, az ilyesmi tiszteletet érdemel + nem sírt soha, ha LE-t raboltál tőle
Pontszám: 8.75
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
22. hozzászólás - 2009.06.27. 13:19:36
Igazán jó dolog ennyiszer olvasni a nevem, el is hullajtottam néhány könnycseppet, de ha már pók, akkor TrueBlood, mint a taktika első alkalmazója, aki oda is b*szott vele rendesen:D
A többiek jönnek és mennek. Sameed volt az élen, aztán Nephila, én, aztán jön Begginner, Anababa, és el is tűnnek sorban a süllyesztőben, mert ott tolakodnak mögöttük az újak. Ilyen ez a póklét:)
A többihez nem tudok hozzászólni, nem is ismerem a pályafutásukat, annyira más dimenzióban játszanak. Egyedül Egon ellen tiltakoznék, ha valaki lebukik csalás miatt, ne legyen már kitüntetve, akármennyit is épített. Bár, ha jobban belegondolok, igazából ezt is leszarom:)

Én Sharab Shaktort tenném kártyára, meg winnie-t, és ezzel nem párhuzamot akarok vonni közöttük, sőt...
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
23. hozzászólás - 2009.06.27. 13:19:44
Példának okáért (mondjuk ő ittvan ) Galmuszkot senki nem említette. 14-15. szinten hozzám képest is gyenge volt. Most meg? Úgy nőtte ki magát, hogy nem volt LE diff vezető portyás, mégis a legerősebbek között van.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
24. hozzászólás - 2009.06.27. 13:21:57 (Válasz CaveMaN #23 hozzászólására.)
Hát igen, Galmuszk valaki az biztos. Kéne szólni neki, hogy licitáljon!
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
25. hozzászólás - 2009.06.27. 13:26:11 (Válasz Darksol #24 hozzászólására.)
Nekem ezzel az egésszel az a bajom, hogy szvsz nem minden - arra érdemesült - fog saját magára licitálni, mert nem biztos, hogy érdemesnek érzi magát rá (attól függetlenül, hogy van külső támogatottsága). (remélem értitek)

szerk: fogalmazási problémák
A hozzászólást Anababa módosította 2009.06.27. 13:28:38-kor
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
26. hozzászólás - 2009.06.27. 13:29:33 (Válasz Darksol #21 hozzászólására.)
Nekem túl hosszú a nevem

Galmuszk szerintem nem most kerül majd be, hanem egy Épületekre koncentráló Zénes kiegben Sokat, de azt gyorsan!!! flavorral
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
27. hozzászólás - 2009.06.27. 14:30:42 (Válasz Crimson #22 hozzászólására.)
Shaktor és winnie? Bizonyos szempontból messze igazad van Mester!

Sok név felmerült, sokféle szempont szerint lehetne mazsolázni. Ha nem is pont öttel, de párral én is megtoldanám a sort:

-Dzsó, Wurgolx, AranyAlma, TB - akik a TGY arculatát igazán adták
-Craslorg - fórumos munkásságáért és Sharpa
-Asmodeus Mortimer (fórumkönyvjelző)
-Darksol - miért ne lehetne nekem is személyes kedvencem...

És aki az itteni aktivitásával messze megérdemelné: Tierga
Akik miatt színesebb lett a játék: Khetty, Incubus

És még hosszan sorolhatnám...

Szerk: Egy állócsillagot majnem kifelejtettem, aki keveset szól, de akkor összeszedetten teszi...Dragon Hunter
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.06.27. 15:22:54-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 9.17
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
28. hozzászólás - 2009.06.27. 14:46:44
Az általad írtak nagyon jók, kivéve Darksolt (a név is lopott, egy konzol-RPG-ből van, nem érdemes erőltetni )

Még Cyront felejtettem el, aki Azúr-alapító, az egyik legerősebb zafír, hadvezér és stratéga (igaz egy olyan seregnek biztos könnyebb....) - ráadásul mindig értelmesen szól hozzá a fórumhoz!
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
29. hozzászólás - 2009.06.27. 15:01:31
Én az eddig javasolt nevekhez még Peturét tenném hozzá.
Remek stratéga, maximálisan segítőkész bármiben, és nem utolsó sorban ritkán, de értelmesen szólal meg a fórumban.
A hozzászólást bonca módosította 2009.06.27. 15:02:02-kor
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
30. hozzászólás - 2009.06.27. 16:06:02
Koszonom az eddig elhangzott egy kerdojeles jelolest. Jol esett. (volna tobb )

Ime az en neveim:
TrueBlood - nevet mindenki felte
(Sharpa, a merce, az etalon - mar van kartya rola)
Galmuszk - bamulatosan jol epitett, lemaradasbol indult kari
Mortimer - a forum egyik leg meghatarozobb alakja
Nasdfil - A smaragd archetipus, a kisallat kivegzo
(Cyron mivel az, hogy sokan a Legiot tartjak a legszervezettebb szovetsegnek egyedul az o erdeme - tudtommal rola is van lap KGK)
Sanyi - a masik forum-ikon, es mellesleg kivegzo mester

Akik kimaradtak az 5-os korlat miatt:
Almira - az egyetlen aki bajnokin lenyomta Sharpat(!)
Petur - a Horda vezetője, a nagy bolcs
(Jeriko - a TGY vezetoje(?) van lap rola)
(Nomis Leinad - sztem rola is van lap)
Sultankalifa (V2 Sharpa)
Crimson / Nephila - pokkiralyok, ehhez nem igazan ertek
Aranyalma - az egyetlen, aki szintben elozte Sharpat
Megtevedt profeta - a kuldik apostola
meg aki meg most nem jut az eszembe
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
31. hozzászólás - 2009.06.27. 16:14:43 (Válasz Kocos #30 hozzászólására.)
Pont amiatt mert ilyen sok karaktert nem lehet betenni a halhatatlanok csarnokába, mint amennyi jó és meghatározó játékos van a Végzetúrban jó az a rendszer amit kitaláltak Miklósék. Aki akar licitálhat, és lap készül(het) belőle, pont. Azok akik a mi játékunkat meghatározták-meghatározzák tanácsaikkal, tapasztalataikkal és újításaikkal azokra úgy is emlékszünk, ha nem kerülnek lapra.

Úgy érzem, hogy túlmisztifikáljuk ezt és egyfajta emócionális töltést helyezünk a dologba, még a játékfejlesztők célja inkább az lett volna, hogy aki nagyon szereti a karakterét az átmentheti a valóságba is, kártya formájában.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
32. hozzászólás - 2009.06.27. 16:22:28 (Válasz Ricardo #31 hozzászólására.)
Lehet, hogy túlmisztifikáluk egy csöppet, de legalább Mi, a VU fórumtársadalom had emlékezzünk meg egy topikban a halhatatlanokról.
Főleg mert egy részük már csak így lehet velünk.

Ez szerintem nagyon jópofa kezdeményezés.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 9
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
33. hozzászólás - 2009.06.27. 16:43:45 (Válasz bonca #32 hozzászólására.)
Jaj, lehet félreérthető voltam. Azzal nekem sincs bajom, ha itt megemlékezünk rólunk, csak a kártyára kerülésükért harcolni lehet, hogy "felesleges".

Az én kedvenceim:

Aranyalma, Nephila, Mási Valkitor, Nasdfil Sortenil, Sardullah Sharpa (lenne még nem egy karakter, akit kedvelek, de próbáltam én is 5-re szűrni.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
34. hozzászólás - 2009.06.27. 17:09:29
Na jó, hát 5 nevet én is összehozok, ha már mindenki így tesz

Barrique: Sharpa után a legmagasabb szintű karakter, tuti, hogy sokak példaképe, megérdemelné. (Sharpáról van már kártya)
Trueblood: azért ő volt a pókok, az egyik legtöbb vitát kiváltott játékstílus alapító atyja ( ), ha valakiről, róla kell egy kártya.
Tierga: ő a fórumon cirip. Az az áldozatos munka, amit a kvíz és a segítségek a játékhoz terén tett, segítségek, javítások, stb., szerintem megérdemel egy kártyát.
Sultankalifa: a v2 abszolút elsője, szerintem megérdemli az elismerést az is, aki v2-n játszik, és ott az első, nem csupán Sharpa.
Khetty: nos ahogy korábban jelezték, kedvence mindenkinek lehet, nekem ő az. De az indokom az, hogy ez a játék elvileg böngésző alapú szerepjátéknak indult, de hát a szerepjátékot ráhúzni a száraz és kissé... őőő... szóval a legendákra, az túlzás. Aki ezt a részt is keresi, annak a fórumon a Napkapu topicba kell menni, az meg tőle és általa él...

És nekem is ki kellett hagyni csomó nevet (Crimson, Galmuszk, Nephila, Sanyi, a Jani, Lord of the Destiny, Dragon Hunter, Piciklon, Dalen, LanMaffia, stb.) részben helyhiány, részben borítékolhatóan rossz név miatt...
De hát igazságos rendszer úgysem lesz sosem. Én is csak javaslok.
A hozzászólást Byzon módosította 2009.06.27. 17:11:36-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
35. hozzászólás - 2009.06.27. 17:40:06 (Válasz Byzon #34 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.06.27. 17:09:29
Na jó, hát 5 nevet én is összehozok, ha már mindenki így tesz

Barrique: Sharpa után a legmagasabb szintű karakter, tuti, hogy sokak példaképe, megérdemelné. (Sharpáról van már kártya)


Koszonom!
[onsajnlat ON]
Es akkor megragadnam az alkalmat, hogy kifejtsem, hogy marha pipa vagyok Sharpara. Ugyanis lenyegileg behoztam szintben (most egy nap elteressel leptunk, bar aztnem tudom neki mennyi tartaleka van), erre abbahagyja (vagy a fene tudja mit takar a tamagochi mod). Mostantol mindenki csak ugy fog emlekezni ram, hogy azert lettem elso, mert Sharpa abbahagyta, ha nyerek bajnokit, akkor azert nyerek, mert Sharpa abbahagyja, stb.
Masreszt megertem, hogy abahagyja, haromnegyed eve az elso, nincs igazan celja, amit realisan el is tud erni.
[onsajnalat OFF]

Mas.
Nekem a tpikrol elsore az jutott eszembe, hogy a TF-en van egy halhatatlansag nevu %-os tulajdonsag. Lenyegileg egy kituntetes szam, amit szepen gyujtogetni lehet. Ugy erzem ilyen lehetne itt a Vegzeturon is. Valami minimali tapot is adhatna, de ha ad, csak jelzeserteku legyen. Es tenyleg arha nehez legyen osszevakarni minden egyes pontjat.
Peldak:
20 szintenkent 1%
100 kuldetesenkent 1%
2^n*1millio rabolt le: n+1%
2^n*1000 nyert csata: n+1%
Bajnoki viadal gyozelem: 1% (max 3%)
Kvizolimpia gyozelem: 1% (max 3%)
stb.
Pontszám: 9.29
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
36. hozzászólás - 2009.06.27. 17:42:37 (Válasz Kocos #35 hozzászólására.)
Ez a százalék nagyon jó!
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
37. hozzászólás - 2009.06.27. 20:21:47 (Válasz Byzon #34 hozzászólására.)
A V2 legnagyobb karaktere (ha már a másik világ is szóba került) szerintem Red Army Hero - volt. És ha már itt tartunk megemlíteném Coronitát is. Kevesen tudják, hogy amikor Miklós korlátozta a kereskedelmet, először 160 volt a limit. Coro írt neki egy levelet, hogy neki már 170 egy ideje. Szolid bocsánatkéréssel korrigálták és Miklós hozzátette, hogy nem gondolta volna, hogy V2-n nagyobb kereskedelme van valakinek, mint a V1-es Sharpának.... Hoppá.
Pontszám: 8.33
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
38. hozzászólás - 2009.06.27. 20:48:57
A feltörekvő Shaunt sem lehetne figyelmen kívül hagyni, bár még kicsi szintű, de hamarosan agyon fogok vele verni nagyon sok embert
(v2)
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.06.27. 20:49:10-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
39. hozzászólás - 2009.06.27. 20:59:50
Nagyon fasza, hogy mindenki fényezi magát meg a cimborákat, de aki oda akar kerülni tolja bele a lét, oszt kész. Én is azt teszem, pontosan olyan mértékben, amennyire fontosnak vélem ezt a dolgot;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság - másképp
40. hozzászólás - 2009.06.27. 21:07:26 (Válasz Crimson #39 hozzászólására.)
Fu, nem ér pont annyi dukátot áldozni rá, mint amennyit én fogok

Update: most olvasom, te többet fizetsz Szóba se állok veled többet
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.27. 21:07:53-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
Oldal: 1234
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!