Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Póker
népszerűMalaTomiFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
41. hozzászólás - 2009.12.28. 00:01:10 (Válasz Miklós #40 hozzászólására.)
Elég vicces, de pont azok a játékosok vezetnek statisztikát, akik hosszútávon plusszosak, mert nekik fontos h állnak.Aki nem vezeti, vagy azt hiszi hogy "Múltkor is nyertem tuti pluszban vagyok" vagy nem is érdekli mert tudja h bukó játékos.
Csak h lehet egy ilyen statisztika hivatalos?Sehogy..Mert majd legfeljebb lesz kettős könyvelés mint a maffiánál.. .
Egy olyan átfogó rendszert kialakítani, ahol meg írják a szervezők minden játékos statisztikáját, lehetetlen...Egyrészt nem lesz az összes terem tisztességes.Másrészt a játékos meg mondhatja, hogy ugyan ahol vezetnek statisztikát ő 500e forint pluszban van, viszont elvert 1,5millát egy olyan teremben ahol meg nem jegyzik a statisztikát...És máris nem kell év végén adót fizetni..
Termek ugyanez..Majd 4-5-6 családtag osztóként meg takarítóként fog ott "dolgozni" minimálbérért, hogy ne legyen plusszos a terem. és akkor mondhatják, hogy "ez csak baráti póker kis társaságnak", "válság van, alig járnak le kártyázni, nincs bevétel"

Sok próbálkozás van tény..Például aki nagy tv-s versenyen, WSOP, EPT ér el jó eredményt, nem tud kibújni az adózás alól, ami nem is baj..De például a tavalyi WSOP győztese az adózás miatt kevesebbet vihetett volna haza, mint a 2. helyezett, csak mert máshová született, elköltözött Londonba az adókulcs miatt, erre rászállt az adóhatóság hogy csak ezért költözött el, ami nyilvánvaló, csak ezt ha valaki bebizonyítja..akkor le a kalappal
Volt például olyan kezdeményezés is, hogy a terem fizessen 500€/asztal adót évente, meg hogy csak a "hivatásos" játékosoknak kelljen adót fizetni.Ezek azért elég szubjektív dolgok, meg ki fogja ellenőrizni hány asztalon játszanak egy kis teremben egy borongós őszi délutánon?

Félreértés ne essék én nem vagyok ez ellen az egész ellen.Sőt örülnék ha lenne egy jól működő korrekt rendszer.
Csak hát...Kicsiny országunkban a jól működő meg a korrekt elég ritkán használt szavak sajnos
A hozzászólást MalaTomi módosította 2009.12.28. 00:01:33-kor
Pontszám: 7.45
kedvelt tagHacsekNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
42. hozzászólás - 2010.04.05. 12:17:04 (Válasz Szabinho #2 hozzászólására.)
Szerintem a póker 70 %-ban tudás s csak 30 %-ban szerencse. Ebben szerintem lehet valami. A Pókerben az a jó ha a Lucky factor 1 felett áll jó ha ezt mindig figyelembe veszed.
Pontszám: 5.50
népszerűShadowmasterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
43. hozzászólás - 2010.04.05. 15:35:39
az én pókerem a szerepjáték ott mindig meg lehet trükközni még a legütőképesebb taktikákat
is valamivel:=)
Pontszám: 7.50
mindenki kedvenceBallint20Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
44. hozzászólás - 2010.04.12. 15:36:17
hol lehet itt a freeroll-ra jelentkezni???légyszi írjátok meg. köszi!
Pontszám: 6.67
népszerűtlenVadoc200Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
45. hozzászólás - 2010.07.26. 22:29:10
nem tudom miért kell a másikat megszolni,és elvenni a kednét az írástól ahelyet,hogy biztatnád.
.A gondolat menete jó volt a helyes írása meg majd javul
Pontszám: 6.67
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
46. hozzászólás - 2010.08.03. 11:27:27 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez az egész póker egy nagy marhaság!
Ha gyorsan akarsz meggazdagodni, akkor rabolj inkább bankot!
Persze azért tanulmányozd előtte a BTK-t!
Az összes játék, akár kártya, akár más, a szerencsén is múlik!
Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa!
Mindig vannak nyertesekés vesztesek!
Aki másnak etye-petye, maga bele potty!
Azé még tudok ilyen okosságokat!
Pontszám: 3.57
irritálóSam hawkinsFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
47. hozzászólás - 2010.12.31. 08:32:37
a poker hosszutávon nem szerencsejáték. igenis meg lehet belőle élni, én is lassan ebben az irányban indulok el .nem rgota jtszom, de azt lehet látni, hogy rengeteg tanulással és kitartással sok mindent ellehet érni. amugy az usa munkaügyi minisztériuna nem rég minősitette szakmának és munkavégzésnek a pokert. az indoklás szerint tanulhato és állando jövedelmet biztosit. amugy ugy látom jo magyar szokás szerint a legtöbb forumozonak /köztük a blog irojának/ halvány fogalma fogalma sincs az online pokerről.
Pontszám: 5.20
irritálóSam hawkinsFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
48. hozzászólás - 2011.11.04. 18:42:27
idekeveredtem egy év után, láttam mit irtam egy éve, és nagyon örülök .hogy tavaly szeptemberben elkezdtem a pokert. pár honapos tanulás és keresés után/ több száz fajta variáns létezik/ kikötöttem a don sng mellett. mivel cikkekböl, videokbol és élö edzésekböl jol fejlödtem sikerült egy elismert játékoshoz bekerülni, mint tanitvány és fejlesteni a játékom. most ott tartok, hogy még van föállásom, de már pokerbol nagyobb a jövedelmem és valoszinüleg 1-2 éven belül profi leszek. ezt csak azért irtam, hogy nyitottnak kell lenni és minden lehetöséget kiprobálni, mivel lehet, hogy pont ez jön be. jo játékot mindenkinek.
Pontszám: 5.38
mindenki kedvenceRob866Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
49. hozzászólás - 2012.02.02. 22:51:50
Predator ( ha te szoktál cash game-ezni és ennyire vágod ezt a játékot ,
had kérdezzek pár dolgot .
1 pl a kezemben Á-9 kör káró van belső pozícióban és volt 1 emelés akkor mi a tehendő ??
2 ha üzletemberekkel jáccol az idáig érthető hogy buknak de csak 60 ezret NL holdemen ez gyanus .
És ha vérprofi vagy minek kell termbe menned a neten rengeteg a cash asztal a double or nothing .
simán többet kereshetsz ott mivel van 1000 dolláros sőt 5000 dolláros nagyvakkal induló asztal ami ugye kb 1milla per kör
segíts ki ha tévedek de nem hiszem
Pontszám: 6.67
mindenki kedvenceGrpongFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Póker
50. hozzászólás - 2012.10.01. 19:48:45
Sok ismerősöm pókerezett pénzzel, egy kisebb rész csak játékpénzzel. Boldogabb, sikeresebb senki sem lett tőle. Egyszer tournament top3 helyezés 1000 USD nyeremény után se lettek tartósan magabiztosak...

Fizetésemelés, külföldi és/vagy egy jobb munkahely, egészség, kiegyensúlyozott magánélet, sport sikerek, ezek valósabb értékek, amik őket előre vitték.

Játékfüggő vagy, vagy 1-2 havonta kikapcsolódsz a haverokkal pókert játszva, elég nagy különbség.
Pontszám: 6.67
Oldal: 123
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!